Nedonatovske odevy v Brne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DanielaS
5290 příspěvků 26.8.11 07:31

Chystam se do Brna, moc casto se v Cesku nevyskytuju a rada bych vedela, jestli existuji nejake obchody s originalnim, i nekonfekcnim, oblecenim. Ne Donati, ne savovana tricka. Proste prodejny samotnych tvurcu nebo navrharu.

Reakce:
Eiwen
134 příspěvků 26.8.11 08:24
DanielaS ha detto : Chystam se do Brna, moc casto se v Cesku nevyskytuju a rada bych vedela, jestli existuji nejake obchody s originalnim, i nekonfekcnim, oblecenim. Ne Donati, ne savovana tricka. Proste prodejny samotnych tvurcu nebo navrharu.
No, samozřejmě je tu malý (pardon, po přestěhování už ne tak malý) butik Denisy Nové, opravdu krásný výběr, líbí-li se vám minimalistický styl. Potom už ovšem - nepočítám-li tvořilky zavánějící Donátem - zbývá snad jen Gábina Páralová na Solniční, pro mě je to ovšem čirý přeplácaný nevkus.
iron board
72 příspěvků 26.8.11 09:20

No taky záleží, co si u Páralové vyberete. Ano, o některých věcech by se dalo pochybovat, nejsem příznivcem kanýrků, mašliček, podivných kapsiček atd. Koukám tam spíš na věci nositelné do zaměstnání, někdy si nechám i něco ušít a chci to podle sebe, takže na ozdobné pičičárny mě neužije a nikdo mě na ně nepřekecá:-) Ale abych celou její tvorbu označila jako nevkus, no to fakt ne teda:-)
Jinak kde je přestěhovaná Denisa Nová?

Karoleenah
2322 příspěvků 26.8.11 09:27
Denisa Nová je teď tuším na Veselé… ne?
Jinak docela zajímavé věci ve výloze mívá i paní Burkalo na Dominikánském náměstí a nějaký autorský butik je myslím i hned naproti právě Gábině Páralové, ale nikdy jsem tam nebyla, takže to nemám tak docela ověřeno.

Eiwen
134 příspěvků 26.8.11 09:28
iron board ha detto : No taky záleží, co si u Páralové vyberete. Ano, o některých věcech by se dalo pochybovat, nejsem příznivcem kanýrků, mašliček, podivných kapsiček atd. Koukám tam spíš na věci nositelné do zaměstnání, někdy si nechám i něco ušít a chci to podle sebe, takže na ozdobné pičičárny mě neužije a nikdo mě na ně nepřekecá:-) Ale abych celou její tvorbu označila jako nevkus, no to fakt ne teda:-) Jinak kde je přestěhovaná Denisa Nová?
Je na Veselé, hned na rohu za tím průchodem ze Svoboďáku.
Jinak, co se týče Páralové, asi máte pravdu, já obvykle vidím jen ty večerní šaty nebo co, co má vystavené ve výloze a přijdou mi dost divoké až přeplácané. Což ovšem nic nevypovídá o jejím řemeslném umu.
DanielaS
5290 příspěvků 26.8.11 10:08

Denisa Nova ma na uvodni strance velmi nepadnouci modre dziny… Ale podivam se tam.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek