Nehezké oblečení ve všech obchodech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fixulien
1 příspěvek 11.8.20 10:10
Nehezké oblečení ve všech obchodech

Pěkný den, mám problém, který asi přesně vystihuje toto fórum. Nemůžu najít pěkné oblečení, ale opravdu nikde v obchodě. Šaty naprosto strašné, to si nemůže koupit ani babka, dlouhé kalhoty - typ skinny, nikde žádný jiný, takže jej stěží natáhnu přes lýtka, ale je mi to velké přes zadek, postavu zohyzďuje a dělá ji objemnou. Tílka jednoduchá se vybrat dají, už k nim ale nic dalšího, spousta kratších kalhot na první pohled je celkem pěkná, kraťasy a 3/4 kalhoty, ale pas takový nijaký - ani vysoký (že by člověk přes to dal tričko) anoi nízký (že nedělá člověka v pase tak širokého), něco mezi a ještě se to třeba v rozkroku hrne, takže dost neforemné. Připínací mikina či svetřík obyč bez nápisu, co by bylo slušivé aspoň ke starým šatům nebo sukni, prostě nenacházím. Projíti celkem určitě přes 40 obchodů, Brno, Praha, Pardubice, je to děs. Společenské šaty s normálním střihem, které by prostě seděly a byly vcelku pohodlné opět nesehnatelné. Máte podobný problém? Kalhoty už jsem musela koupit v sekáči, jinak bych v zimě asi musela chodit nahatá, šít teda neumím a zabere to dost času, ale ono možná nic jiného nezbyde, když je to v obchodech teď takto. Máte někdo tip, kde sehnat slušivé oblečení? Díky

Reakce:
Semtex
42 příspěvků 17.8.20 15:56

Nemám tento problém, asi máš netypickou postavu nebo si neumíš vybírat. Mně většinou vždy vše sedělo a dokonce i teď jako těhotná se obleču pěkně a oblečení mi padne.

Semtex
42 příspěvků 17.8.20 16:10

A abych tedy ještě doplnila tip, nejhezčí a nejkvalitnější normální oblečení mám z Pietro Filipi (mají i různé střihy na různé postavy, stačí jen natrefit na prodavačku, která už tam je déle a má to v oku a nechat si poradit) a teď těhotenské z Espritu (on-line obchod). “Moje” střihy a “moje” velikosti mi v těchto obchodech padnou vždy, takže si kupuji oblečení i přes internet a nestává se mi, že bych něco vracela. Ale já jsem pracovala v módě tři roky, vyzkoušela jsem si za tu dobu opravdu kvanta oděvů, takže to už asi taky v oku mám, co mi bude a co ne a jsem schopná odhadnout to i z pohledu na ten kus.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek