(Nejen) módní urban legends :-)

Fotoalbum tématu (22) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Dadoo
5536 příspěvků 23.3.14 21:49

@hhhudec Ano, mají nižší práh bolesti. I proto jsou super k dětem. Jen tak je něco nerozhodí :-)Ale podle toho, jak ta naše bambula kvičí na veterině, bych ten snížený práh bolesti i zapřela :-D

Příspěvek upraven 23.03.14 v 21:50

Motyka
329 příspěvků 23.3.14 21:50

Ok, tak si dáme ještě jednu o dobrmanech: Správný dobrman hlídá tak, že pustí vetřelce bez problému dovnitř, ale už ne ven.

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.14 21:50

@Dadoo : Samozřejmě nemyslím samotného na 10hodin, ale na jednu minutu, a taky mám na mysli starší dítě, ne batole. Spíše jsem to napsala jako srovnání s menším plemenem…

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.14 21:52
@Motyka píše:
Ok, tak si dáme ještě jednu o dobrmanech: Správný dobrman hlídá tak, že pustí vetřelce bez problému dovnitř, ale už ne ven.

To by mi vůbec nevadilo :)

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.14 21:54
@Dadoo píše:
@hhhudec Ano, mají nižší práh bolesti. I proto jsou super k dětem. Jen tak je něco nerozhodí :-)Ale podle toho, jak ta naše bambula kvičí na veterině, bych ten snížený práh bolesti i zapřela :-DPříspěvek upraven 23.03.14 v 21:50

Chápu ji. Vydržela jsem tetování, ale pokud mě jen někdo píchne prstem, kvičím jako by mě na nože brali.

Motyka
329 příspěvků 23.3.14 22:03

@hhhudec Taky nějak nechápu, kdo by chtěl od dobrmana odcházet.
Ok, tak naposledy k prahu bolesti: je to individuální pro psy stejně jako u lidí. To, že se ti psi tváří jako by neznali bolest se jmenuje „game.“ Je to spíš souhrn vlastností jako zápal pro něco, vytrvalost a oddanost pánovi vyplnit jeho přání ať už je to zápas s jiným psem do těla roztrhání nebo skok a zavěšení se na peška několik metrů nad zemí. Ale game se rychle z chovu vytrácí, když jsou psi chovaní pro exteriér a ne pro vlastnosti. Chování, pro která jsou schopní se sami nechat zničit je prostě přirozeně recesivní.

continuity
5853 příspěvků 23.3.14 22:09

Tak mi vysvetlete psa, kteremu jsme tahali ocas z ohne, protoze nam to uz smrdelo. pes nic. a to nebylo, ze se kvuli panicce obetuje, proste tam lezela a spala.

Motyka
329 příspěvků 23.3.14 22:10

Hehe, znám vážně jen ty o zvířátkách: Bojovnice pestrá je jediná ryba, který chov v kulatým akva nevadí, protože je hloupá a každý tři minuty se jí restartuje paměť. Takže zapomene vše a to, že se všude vidí a nemá se kde schovat jí nijak, narozdíl od ostatních ryby, nevadí. A ancistrusové (takový ty vousatý přisátý ryby na skle) vodu čistí. S nima nemusíte mít filtr.

continuity
5853 příspěvků 23.3.14 22:12

@Motyka Bojovnice pestra prezije i male akvarium, protoze je to labyrintka a je schopna zit i v malo okyslicene vode (nadechne se proste nad hladinou). to neni, ze by se tak mela chovat, ale na malo kysliku ve vode je vybavena.

Motyka
329 příspěvků 23.3.14 22:18

@continuity Jde mi o tu teorii s vymazáním paměti. A k tomu psovi: navrhuji seriózní vědecký experiment, sehnat pár desítek psů a dávat jim ocasy do ohně, jestli též nebudou reagovat, když nereagoval jeden…

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.14 22:23

@Motyka : Nemůžu si pomoct, ale vaše příspěvky takové, že musím přemýšlet, jestli je myslíte vážně nebo si z nás děláte jen pr*el.
Samozřejmě chápu, že psa byste netrápila.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 23.3.14 22:25

@hhhudec Teda já nevim, víte, že jste ve vlákně urban legends, ne?

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.14 22:28

@Potrefenáhusa : Vím. A?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 23.3.14 22:30

No že tady Motyku už poněkolikaté podezíráte z toho, že to myslí vážně…

Motyka
329 příspěvků 23.3.14 22:33

@hhhudec Já mám tenhle dojem z celých UL. Náhodou, trápím ho neskutečně. Tahám ho z pelechu aby šel čůrat a hrát si se psama. Pak ho tahám z louky od psů se kterýma si hraje, aby se šel najíst a spinkat, že bude jinak rozmrzelý. Nutím ho mě poslouchat a mezi lidma chodit u nohy - už mnohokrát jsem se stala veřejným tyranem a nepřítelem pro nejednu kdo ví jak je nazvat pro kterou je disciplína u kohokoliv, včetně smečkovitých šelem, žijících dle hierarchických pravidel, porušování práv a svobod živé bytosti. Občas se ani neprobudím, když do mě v noci přijde šťouchnout, že se odkopal a potřebuje přikrýt! Tak se pak chudinka snaží nacpat ke mě.

Dadoo
5536 příspěvků 23.3.14 22:39

@Motyka No jo.. jako u nás :-) Moje postel je její postel, a hlavičku chce mít pěkně na polštáři a navíc být přikrytá :-D A když se odkope, klidně mě vzbudí.. Takže občas spíme a držíme se kolem krku. Jenže ta bestie chrápe.. :-D

Motyka
329 příspěvků 23.3.14 22:44

@Dadoo Jej! Takže taky máte nekontrolovatelnou bestii, co si na Vás dovoluje, protože jí dovolíte lézt do postele? Ještě řekněte, že jste jí zkazila chuť, protože jste jí dala někdy sýr a čich tím, že jste jí jako štěněti šáhla na čumák! :D

Karja
4837 příspěvků 23.3.14 23:07

@Motyka Hmm díky no, jsem si to o těch fousatejch rybách myslela celej život! Ale mohlo mi to být divný, měli jsme jich doma dost a stejně jsme to akvárium museli věčně čistit. A to s tím, že je ta rybka hloupá, jsem teď tak tři sekundy žrala taky:-D

Motyka
329 příspěvků 23.3.14 23:36

@Karja Během noci filtrujou celkem efektivně, když se jim nedá nažrat, jiný rybky. :D

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.14 08:20

@Potrefenáhusa : Příspěvky od Motyky jsou pro mě psány tak, že mi to vyznívá vážně. V tom je nevýhoda psaného projevu.

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.14 08:22

@Motyka : S tím přikrýváním to znám. Jinak ani ne. Ale ano. Musíte být velice zlá, když nenecháte psa dělat, co se mu zachce.

Go-lightly
3429 příspěvků 24.3.14 08:30

Já jsem velice zlá, že nejsem objemnější a vytvarovaná do stupňovitých pelíšků, aby se na mě pohodlně vešly aspoň tři kočky a neotravovaly jedna druhou.

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.14 12:48

Asi je pravda, že je to dané výchovou psa, nicméně já těmto plemenům nevěřím, na to s nimi mám až moc negativních zkušeností.

xyz
1650 příspěvků 24.3.14 19:11

Je to tu ještě UL nebo ne? :-(

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.14 22:20

Zamyslela jsem se, jestli se neměním v Bojovnici pestrou. Moje paměť se resetuje dost často. A počítám, kolik koček si můžu pořídit do svých stupňovitých pelíšků…

Stránka:  « Předchozí 1 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek