(Nejen) módní urban legends :-)

Fotoalbum tématu (22) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
nanjua
1153 příspěvků 24.03.14 22:34

@Motyka muj chov rybicek popira vse. Mam kulate akvarko a v nem jednu bojovnici. Je to asi tri roky co se mi nechtelo cistit a tak jsem si koupila ancitruse s tim ze to vycisti a pravdepodobne umre. O rok pozdeji se mi zdal nejaky divny tak jsem preventivne koupila druheho ancitruse. Prezily to ale vsechny. Nyni obcas nakladou a bojovnik jim to vyzere a akva jsem za ty tri roky necistila ani pri stehovani. Kdybych jim dala novou vodu tak amen s rybickama…chcete foto?:-D

yako
3225 příspěvků 24.03.14 23:02

@nanjua nejste vy náhodou sadistka :).

nanjua
1153 příspěvků 25.03.14 08:54

@yako Ne. Je to téměř funkční ekosystém v malé skleněné kouli :-)

TinkaH
917 příspěvků 25.03.14 11:59
@Motyka píše:
@Dadoo Jej! Takže taky máte nekontrolovatelnou bestii, co si na Vás dovoluje, protože jí dovolíte lézt do postele? Ještě řekněte, že jste jí zkazila chuť, protože jste jí dala někdy sýr a čich tím, že jste jí jako štěněti šáhla na čumák! :D

Asi sáhnu čubě na čumák :-D mohlo by to vyřešit náš problém, když chytne jakoukoliv stopu :-D
Jo, ale víte co je nejhorší?? Když je hladíte po uších, to pak v dospělosti špatně slyší. A je to PRAVDA. Kolikrát už jsem stála na louce a zoufale volala „Doro, Doro“ dívajíce se za psem pelášejícím kdovíkam. Ona mě chudák, mou vinou neslyší. Proč jsem ji jen tolik hladila…

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 25.03.14 13:46

@TinkaH Aháááá, tak tím to je! Můžu za to já, že je, chudák, hluchej!!! Ale některá čidla zřejmě zůstala hlazením neporušená („Chceš piškot?“ slyší na 100%) :-D

crazydaisy
864 příspěvků 25.03.14 13:54

@Potrefenáhusa to je jak u nás :-D. Chudinka stará špatně slyší, ale jen něco :-D

TinkaH
917 příspěvků 25.03.14 14:41

@Potrefenáhusa Dlouhým a podrobným studiem různých jedinců jsem zjistila, že tato čidla jsou naprosto odolná, řekla bych až nezničitelná. Vyskutuje se u všech psů postihnutých syndromem hlazených uší. Slyší pouze slovní spojení začínající nebo obsahující „na“, „vem si“, „piškot“, „večeře/snídaně“. A začínám mít podezření, že je to dokonce nakažlivé, kamarádky pes to od mého chytl taky, ačkoliv ona tvrdí, že by se mu ucha klackem z metru nedotkla. Opravdu, přísahala i na psí zadek… Snad někdo vyvine vakcínu

Ruzenka84
19 příspěvků 25.03.14 14:45
@Gräfin píše:
A žiletky na tobogánech, seriál černá sanitka je dostupný na webu české televize

Já znám akorát žiletky a injekce napuštěné virem hiv nebo zloutenkou na sedadlech v kině…

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 25.03.14 14:46

@TinkaH Přidávám ještě kouzelná slova „ven“ a „jdeš“ nebo „půjdeme“ i nezávisle na sobě. Jinak někdy je vidět, že slovo, které není kouzelné, působí hluchému uchu značný diskomfort - ucho se kroutí, ale hlava se neotočí :-)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 25.03.14 14:47

@Ruzenka84 Žiletky na tobogánu v Podolí (funguje vůbec ještě???) a nakažené injekční stříkačky v bankomatech!

bestia
2300 příspěvků 25.03.14 15:13
Potrefenáhusa
10057 příspěvků 25.03.14 15:25

@bestia Díky, přesné! :-D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.14 15:29
@TinkaH píše:
@Potrefenáhusa Dlouhým a podrobným studiem různých jedinců jsem zjistila, že tato čidla jsou naprosto odolná, řekla bych až nezničitelná. Vyskutuje se u všech psů postihnutých syndromem hlazených uší. Slyší pouze slovní spojení začínající nebo obsahující „na“, „vem si“,„piškot“, „večeře/snídaně“.A začínám mít podezření, že je to dokonce nakažlivé, kamarádky pes to od mého chytl taky, ačkoliv ona tvrdí, že by se mu ucha klackem z metru nedotkla. Opravdu, přísahala i na psí zadek… Snad někdo vyvine vakcínu

Tohle radi i mezi kockama… ale ja zase porad skrabu za ouskem, takze… :-)

Go-lightly
3429 příspěvků 25.03.14 15:45

Moje kočky sice rozlišují svá jména a ohlédnou se na ně, ale myslím, že za nejvlastnější jméno pokládají slovo papat. Ale věkem to není (0,8-2-11 let). Asi je to nakažlivá choroba, která tu řádí.

yako
3225 příspěvků 25.03.14 17:30
@nanjua píše:
@Motyka muj chov rybicek popira vse. Mam kulate akvarko a v nem jednu bojovnici. Je to asi tri roky co se mi nechtelo cistit a tak jsem si koupila ancitruse s tim ze to vycisti a pravdepodobne umre. O rok pozdeji se mi zdal nejaky divny tak jsem preventivne koupila druheho ancitruse. Prezily to ale vsechny. Nyni obcas nakladou a bojovnik jim to vyzere a akva jsem za ty tri roky necistila ani pri stehovani. Kdybych jim dala novou vodu tak amen s rybickama…chcete foto?:-D

@nanjua ale kdybyste krmila pejsky koťátkama, tak by vám to tak snadno neprošlo.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.03.14 17:34

@bestia
coded language :D já musím říkat piškotu malá kulatá věc, jinak bych byla v tu chvíli sama možná sežrána.

nanjua
1153 příspěvků 25.03.14 17:56
@yako píše:
@nanjua ale kdybyste krmila pejsky koťátkama, tak by vám to tak snadno neprošlo.

No ale teď si ze mě děláte prdel, že ano :-)

nanjua
1153 příspěvků 25.03.14 17:58

@Jiná Realita Checheche :-D… Máme stejné kody

Motyka
329 příspěvků 25.03.14 18:32

@nanjua Krmení pejsků koťátky by vám neprošlo, protože podle zaručených rad, když dáte psovi syrové maso (jedno v jakém stádiu čerstvosti/živosti - předpokládám že spíše živosti když se píše o koťátcích, ne o kotěcím), stane se z něj zlej pes, kterej kouše lidi. Chce pak další syrový.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.14 18:58

@Jiná Realita
Já mám slovo piškot jako přivolání. Stejně nefunguje ve vypjatých situacích /veverka, kočka, prase na dohled/. Ovšem v kapse ten piškot musí být, oni si pro něj chodí v průběhu procházky, jakože pro pochvalu, že zatím nic neprovedli, za což mám být dostatečně vděčná a řádně odměňovat.

nanjua
1153 příspěvků 25.03.14 19:09

@Motyka Tak to je vklidu, zlého bojového psa asi nikdy nevychovám. Ta moje obluda se bojí malých vodních želviček…

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.03.14 19:37

@nanjua
(náš pes se bojí tmy…)

xyz
1650 příspěvků 25.03.14 20:30

Náše psina světel a stínů. Nízké odpolední slunce pronikající do bytu je pro nás očistec :-(

yako
3225 příspěvků 25.03.14 20:38
@Motyka píše:
@nanjua Krmení pejsků koťátky by vám neprošlo, protože podle zaručených rad, když dáte psovi syrové maso (jedno v jakém stádiu čerstvosti/živosti - předpokládám že spíše živosti když se píše o koťátcích, ne o kotěcím), stane se z něj zlej pes, kterej kouše lidi. Chce pak další syrový.

Mohu potvrdit. Nedobrovolně jsem nakrmila psy kačenkami a dali by si další. Zloděje by si taky slupli.

nanjua
1153 příspěvků 25.03.14 20:44

@yako Kačenkami? Nene :-D Jako vážně tímhle? To vám nežeru :-)

http://img15.rajce.idnes.cz/…imek_027.jpg

Stránka:  « Předchozí 1 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek