Nejhorší modní přehlídka historie

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Cathero
200 příspěvků 13.4.13 19:51

Btw ty červené šaty chci!

NelaAndrt
517 příspěvků 13.4.13 19:52

@KlaudieS Naprosto vás chápu, byla jsem tomu taky hodně blízko. Je to nechutné. Dejte vědět jeslti vám odpověděli…:-)

Kateff
109 příspěvků 13.4.13 20:16

Před minutou jsem článek dočetla a hned jsem chtěla založit téma, našla jsem to Vaše, tak bych ráda přispěla svým názorem. Povšimněte s titulků v tomto bulváru: Mají 32 kilo a jsou nebezpečné: Tahle obdařená Britka svými gigantickými ňadry málem udusila svého přítele; Jiří Pomeje září štěstím: Už zná pohlaví dítěte, které mu porodí vnadná Andrea s ňadry číslo čtyři. Atd, atd… Prostě se soustředí na prsa, odhalené části ženského těla, čím kypřejší a čím nevkusněji nezakryté, tím lépe. Proto jim cudné modely, ačkoliv řemeslně perfektně zvládnuté (známá má od Petry šaty na míru, v ničem nevypadala lépe) nevoní. Asi takhle…

Betty J.
2031 příspěvků 13.4.13 21:18

Pan Zápal (mozkových blan) pravděpodobně nebyl pozván na popřehlídkové pohoštění, případně se mu na něm nedostalo nějaké oblíbené pochutiny…

Malina jahodová
175 příspěvků 13.4.13 21:30

@Betty J. Řekla bych, že byl vzteklý už před přehlídkou. Pokud to Zápach i fotil, tak se vynasnažil, aby modelky zabíral zespoda, protože tak vypadá blbě každý. Přeci jen málo kdo má slušivé nosní dírky. Zvlášť, když se k nim přidá perspektivou zvětšená brada, zmenšené oči a zkrácený obličej. Musel se snažit už na přehlídce, takže tipuju, že ho tam nevpustili VIP vstupem, ale musel Zapáchat s obyčejnými smrtelníky ve frontě a pak ho navíc nepoznali a chtěli po něm potupně ukázat vstupenku.

Eirean
244 příspěvků 13.4.13 21:50

Taky mě vytočili, to že má bulvár svoje místo na slunci chápu a respektuju, ale tohle bylo vážně hodně mimo - taky by mě zajímalo, co oni na to, takže mají ve schránce mail.

valery
1587 příspěvků 13.4.13 21:55

Děvčata, klídek- redaktor Zápal píše jen takovým stylem, jaký zaměstnavatel (bulvár) s největší pravděpodobností vyžaduje-a podle hesla: koho chleba jíš, toho píseň zpívej- prostě píše -vůbec to nemusí znamenat, že je to blbeček a idiot- jen třeba potřebuje prachy na pravidelnou splátku hypotéky… ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek