Nejlepší barva na vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Omulek
3 příspěvky 19.11.14 21:11
@Barbuchaa píše:
@chinin Třeba tady je to docela rozepsané včetně postupu, jen nevím, jak moc „neutrálně“ článek vyznívá: http://boudicca.pise.cz/…vani/012013/
  • sytost barvy se dá ovlivnit smícháním různých odstínů henny dohromady (existují nejen různé odstíny červené, ale i blond, hnědá a černá), pak také délkou působení barvy na vlasy; každý vlas ale reaguje na hennu trochu jinak, je potřeba odzkoušet
  • chemie: záleží, čím jste barvila (peroxid x ztmavení) a jak je to dlouho. U peroxidu se přechod na tmavou nebo červenou hennu nedoporučuje, je nutné přecházet postupně přes blond odstíny a i přesto můžou vlasy zezelenat. U jiných typů barev by to neměl být problém, pokud je aspoň měsíční pauza.
  • problémy s přechodem zpátky na chemii: ne, henna se dost rychle vymývá, za měsíc dva o ní nevíte
  • šediny sice obarví, ale odstín nebude stejný, jako ostatní vlasy (tj. vzniká přirozený melír, ne každému to může vyhovovat). A je tu určité riziko obarvení šedin na výslednou červenou barvu, i pokud použijete hnědou/černou hennu.
  • u jemných vlasů nevím, u pevných vlnitých můžu napsat svou zkušenost - vhodná je velmi, vlasy se tolik netřepí a nekrepatí, jsou lesklejší, poddajnější a nemusím na ně používat kondicionér
Snad vám to trochu pomohlo :)

Moje zkušenost: Henna drží, jako helvétská víra a nehne s ní naprosto nic… Asi záleží na typu vlasů. Po 25 letech jsem koupila Palette šampon, tak jsem zvědavá, jestli mi s hennou pomůže… :-)

tasa
60 příspěvků 5.4.15 16:29

Poradte barvu na vlasy:

na šediny- jen občas
na hoodně tmavé vlasy-hnědočerné
barvu, která ve vlasech vydrží…umytí, kolik asi?
barvu, která se v noci neobtiskne na polštař
event. i takovou, ktera se ok nanáši a fleky od ní jdou umyt-koupelna, celo apod.

sagiti
362 příspěvků 6.4.15 21:03

@tasa Používám Palette intensive color creme a myslím si, že jak si s tím člověk začne, tak to nevymyje nikdy. Stejnou zkušenost mám i s barvou Garnier.Co jsem kdy od koho slyšela zkušenosti, tak hnědou, hnědočernou neřku-li černou nemáte nárok vymýt nikdy. Problém nastává pokud dorůstají šedivé vlasy. Barva se nevymývá a kdo chce chodit s bílými odrosty? Z toho důvodu už většinou barvím jen přelivem Palette. Vymývá se rychleji než barva, ale přechod mezi barvenými a šedivými vlasy není tak ostrý. Barvit musím každých 14-20 dnů a přeliv je přece jen k pokožce hlavy šetrnější.
Nikdy se mi žádná barva neobtiskla na polštář a koupelna jde taky umýt dobře.
Přeliv jde i lépe umýt z čela.

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.15 21:15

@sagiti U mě funguje přeliv Palette stejně jako barva, i z plavé mám tmavě hnědou a nevymyju to. Nechávám si odrůst vlasy na svoji barvu, už mám skoro 15 cm své barvy a na koncích pořád Palette přeliv.

tasa
60 příspěvků 7.4.15 08:27
@sagiti píše:
@tasa Používám Palette intensive color creme a myslím si, že jak si s tím člověk začne, tak to nevymyje nikdy. Stejnou zkušenost mám i s barvou Garnier.Co jsem kdy od koho slyšela zkušenosti, tak hnědou, hnědočernou neřku-li černou nemáte nárok vymýt nikdy. Problém nastává pokud dorůstají šedivé vlasy. Barva se nevymývá a kdo chce chodit s bílými odrosty? Z toho důvodu už většinou barvím jen přelivem Palette. Vymývá se rychleji než barva, ale přechod mezi barvenými a šedivými vlasy není tak ostrý. Barvit musím každých 14-20 dnů a přeliv je přece jen k pokožce hlavy šetrnější.

jsem napsala blbost, mazu, dik

Příspěvek upraven 05.03.18 v 19:17

tasa
60 příspěvků 7.4.15 08:28
@sagiti píše:

barvebá 14- 20 dnů, tak často?

sagiti
362 příspěvků 7.4.15 10:27

@tasa Píšete,že máte tak tmavé vlasy, že přechod mezi barvenými a šedivými není poznat.To nedává smysl. :-)) Přece čím tmavší barvené vlasy, tak tím více jsou vidět světlé odrosty.
Tak často musím barvit právě z toho důvodu. Vlasy barvené odstínem tmavá čokoláda jsou opravdu jako čokoláda a kolem hlavy mít šedivé odrosty? Vlasy mi rostou tak 8 mm za měsíc, v létě rychleji a jak bych vypadala?

catherinne
13497 příspěvků 7.4.15 10:41

@sagiti nezapomínejte, že žijete v zemi, kde i třícentimetrový odrost je standart a spousta lidí se každý měsíc nebarví.

Robena
1257 příspěvků 7.4.15 10:50
sagiti
362 příspěvků 7.4.15 11:13
@catherinne píše:
@sagiti nezapomínejte, že žijete v zemi, kde i třícentimetrový odrost je standart a spousta lidí se každý měsíc nebarví.

Však to vidím denně.:-)) Źenská v letech, tmavý háro a jak píšete třícentimetrový odrost.Tak takto bych teda vypadat nechtěla.

tasa
60 příspěvků 9.4.15 12:20
@sagiti píše:
@tasa Píšete,že máte tak tmavé vlasy, že přechod mezi barvenými a šedivými není poznat.To nedává smysl. :-)) Přece čím tmavší barvené vlasy, tak tím více jsou vidět světlé odrosty.
Tak často musím barvit právě z toho důvodu. Vlasy barvené odstínem tmavá čokoláda jsou opravdu jako čokoláda a kolem hlavy mít šedivé odrosty? Vlasy mi rostou tak 8 mm za měsíc, v létě rychleji a jak bych vypadala?
, psala jsem to jinak, viz výše
doubrafka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.16 09:54

Ja pouzivam barvy od syossu a jsem spokojena, krasna barva, dobre mi to chyta na vlasy a jsou i vice kvalitni.

Morrighan
1335 příspěvků 15.8.17 23:25

Trochu to tady zneužiju k dotazu, nechci zakládat další vlákno. Máte někdo zkušenost s barvami Wellaton ve žluté krabičce (ne fialové)? Jde mi hlavně o to, jak drží a zda dobře kryjí šediny. Zkoušela jsem L'Oréal, ale vůbec mi je neobarvil.

Kousalka64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.17 11:09

No nejlepší barvy na vlasy jsou prostě u kadeřnice:)

xKIKIx
14 příspěvků 25.11.17 17:09
Jaká značka?

Ráda bych se zeptala, která barva v odstínu tmavší modré je asi nejlepší. Ráda bych si totiž obarvila polovinu (zhruba) vlasů na černo a polovinu na modro. Nechci tam ten hnusný tvrdý přechod.

tasa
60 příspěvků 5.3.18 19:17
profi barva na tmave vlasy s sedinami

Poradte prosim, hledám profi barvu na vlasy včetně obchodu či eshopu. Mám
lehce prosedivele vlasy, hodně tmavé. chtěla bych přirozeně tmavě hnědou. aby vydržela. aby nebyla vysloveně nepřátelská a nerozežírala vlasy nebo jak to říct. Ne odstíny do červena a ne do fialova nebo do lilkova - pište i kterým odstínum se vyhnout. děkuji

viktorias
217 příspěvků 6.3.18 09:25

@tasa ja používam loreal majirel, kupujem cez internet, cena je zlomok toho, čo by som zaplatila od kaderníčky, v skutočnosti som si tú farbu kúpila na jej odporúčanie. a čo s týka farby, iste ste si všimli, že sú označené systémom číslo bodka číslo a prípadne ďalšie číslo. prvé číslo znamená tmavosť systémom 1 - čierna,10 - úplne svetlá. takže vo vašom prípade by to mala byť farba 3.0, 4.0, prípadne 5.0. v závislosti aké tmavé máte tie vlasy:
10.0 – najsvetlejšia blond
9.0 – veľmi svetlá blond
8.0 – svetlá blond
7.0 – stredná blond
6.0 – tmavá blond
5.0 – svetlá hnedá
4.0 – stredná hnedá
3.0 – tmavá hnedá
2.0 – tmavšia hnedá
1.0 – čierna. ďalšie čísla sú odtiene 0.1 – popolavý, šedý 0.2 – modrý 0.3 – žltý 0.4 – oranžový 0.5 – červený 0.6 – fialový 0.7 – pieskový 0.8 – čokoládový.
Profi výrobcovia toto označenie viac-menej dodržiavajú, a drogérky…kto vie?

marikahr
966 příspěvků 6.3.18 10:16

@tasa loreal inoa najdete na internete

marikahr
966 příspěvků 17.6.19 10:55

@JanaaaS sprej na odrasty som vyskusala ale nepouzivam, vadi mi, lebo viac zafarbi pokozku ako vlas a na vlasoch mi je to neprijemne
Na odkaz (z typickeho nicku) zo zasady neklikam :-P

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek