Nejlepší outfit ve filmu

Fotoalbum tématu (48) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
DanielaS
5214 příspěvků 21.1.13 17:34

A pak Bruno Zanin v cyklistickem dresu v Amarcordu.

http://olivierpere.files.wordpress.com/…amarcord.jpg?…

Adammm
56 příspěvků 21.1.13 19:19

Shameless - Emmy Rossum ;)

blacken
2464 příspěvků 21.1.13 19:49

Emmy rozhodně ano, ale preferuju spíš tenhle typ oblečení

Adammm
56 příspěvků 21.1.13 19:53

@blacken u ni je v celku jedno co ma na sobe…ma sex-appeal i v teplakach

chic-nešika
143 příspěvků 21.1.13 19:55

@Adammm áno, áno my vieme, vám chlapom je vcelku jedno čo máme na sebe, dôležité pre vás je čo máme pod tým :) či?
edit:preklep

Příspěvek upraven 21.01.13 v 20:01

blacken
2464 příspěvků 21.1.13 19:58

@Adammm Taky bych řekla, vypadá skvěle i v roztrhaným tílku a bombarďákách. Ale přeci jen, pokud tu hodnotíme oblečení… :-D

@chic-nešika Tady bych mu nekřivdila. Taky mi přijde naprosto úchvatná v čemkoliv. Aspoň na obrazovce má určité charisma.

Adammm
56 příspěvků 21.1.13 20:00

@chic-nešika ja jsem si OUTFIT prelozil po svem :) jinak prave naopak, ja si docela vsimam co maji lidi na sobe, ale tady jsem zvolil minimalisticky kousek s maximalnim zaujetim ;)

MaraJ
43 příspěvků 21.1.13 21:49

Nikdo netrumfne drsňáka Clinta v ponču… :-)

http://farm3.static.flickr.com/…892c0ac3.jpg

Sevie
72 příspěvků 21.1.13 22:54
Christian Bale a Tom Felton

Pro mě jednoznačně Chris Bale v trilogii Batman a Tom Felton v Harrym Potterovi.

yanulienka
382 příspěvků 24.1.13 17:27

Colin Firth v Pýše a předsudku! :-)

blondýnkaaa
44 příspěvků 24.1.13 19:25

Sheldon… ten je dokonalej vždy a všude :D
A když to vemu vážně tak Chuck Bass, svojí originalitou a zajímavým kombinováním barev mě uchvátil ;)… A Johnny Depp v Čokoládě a Tajemném okně (tam měl mooc hezký župan :D)

pixiedixie
48 příspěvků 24.1.13 21:10

Musím přidat ještě jednoho. Kdo by nemiloval ten kabát… :)

Lanevra
371 příspěvků 24.1.13 21:25

@pixiedixie: Orižinál je lepší. :-D Aneb Brett pro mě byl, je a nejspíš vždy bude jediným, pravým a dokonalým Sherlockem Holmesem, ač mám i ty ostatní ráda. On se prostě narodil do té role stejně jako do šatů k ní patřících.
http://25.media.tumblr.com/…qzo1_500.jpg
Zvláště parádní je v noční košili jak honí kočár tuším v Mistr vyděrač. :-D

Také se mi líbila oblečení, zejména kabát Ireny Adlerové v druhém dílu Sherlocka Holmese, ale nikdy jsem nenašla pořádný obrázek.

RenataRen
512 příspěvků 24.1.13 21:48

Sherlock není špatný, ale já dávám přednost jinému Britovi - David Tennant v Doctor Who.

A když mluvíme o stylu, je nutné zmínit Angelovi vlasy:-)

Lanevra
371 příspěvků 24.1.13 21:55

@RenataRen: Jasně, desátý Doctor a jeho famozní kecky k obleku a kabátu. Když se to řekne nahlas zní to strašně, když se to vidí, tak je to skvělé svým specifickým způsobem. :-D A já si samozřejmě neodpustím zmínku o jedenáctém Doctora a jeho coolové motýlky a fezy. :-D
http://awesomenessrandomness.files.wordpress.com/…-his-fez.jpg
Všeobecně všichni Doctorové měli svůj specifický a nezaměnitelný styl.

V Angelovi je tu samozřejmě Lorne, to je teprve extravagantní kousek.
http://www.netbrawl.com/…fcaa7435.jpg

RenataRen
512 příspěvků 24.1.13 22:01

@Lanevra
Jéé, Lorne… Zrovna nedávno jsem si zopakovala druhou řadu Angela. Jinak ano, 11. doktor má taky svůj vybroušený styl, ale můj Doktor je David:-) Doktoři by mohli být spíš příklady vítězství osobnosti nad módou - celer v klopě, to už je opravdu odvaha:-)

Lanevra
371 příspěvků 24.1.13 22:07

@RenataRen: Ano, desítka je také má srdcová, jedenáctka mi připomíná v obličeji koně. Jenže fez, to si vždycky vzpomenu na kolaps vesmíru a času, jak River právě zachráněná z vybuchující Tardis jako skoro úplně první řekne: Mám jednu důležitou otázku; co to máš hergot na hlavě?! :-D

Tak třeba vyloženě co se týče léčení v Angelovi, tak Lorně je velice povedený, když ho člověk vidí nenalíčeného, tak by ho nepoznal. Amy zase vypadá v kostýmu a líčení Illyrie úplně jinak než jako Fred. Takže z hlediska masek a kostýmů; tohle se jim povedlo.

RenataRen
512 příspěvků 24.1.13 22:35

@Lanevra
No to je pravda, Fred a Ilyria se povedlo parádně odlišit, svůj podíl na tom ale mělo rozhodně i herectví Amy Acker - má úplně jiný hlas jako Ilyria. Škoda, že neměla moc prostoru, ale ten co měla, využila naplno.

Jedenáctku tak úplně nemusím z povahových důvodů, připadá mi proti svému předchůdci takový rozbředlý a sobecký. Zdá se mi, že si nic moc k sobě nepřipouští a je o dost víc nezodpovědný, než jeho předchůdce (předchůdci). Tam, kde by podle mého desátý i devátý doktor bojovali, on jenom pokrčí rameny a uzná porážku. Já vím, to není vina herce, spíš scénáře, no ale stejně se mi zdá, že 11. Doktro je taková řídká voda, nemá v sobě ten oheň. No, jeho fez i motýlek jsou ale cool)
Ještě bych dodala, že DR WHO nejsem vůbec emocionálně závislá, ale jestli se 10. doktor ve výročním speciále aspoň na chvíli neobjeví, budu hrozně, hrozně smutná a asi napíšu Mofatovi výhružný dopis. Teď mě napadá, že to už bude vlastně pozdě…

Lanevra
371 příspěvků 24.1.13 23:02

@RenataRen: Oni v Whedonových seriálech jsou všichni dobře oblečení. Spousta modelů co má na sobě Buffy, Willow nebo Cordeie se mi moc líbí, navíc jsou to ty příslovečná devadesátá léta co tu byla nedávno probíraná.

Možná tím chtějí vyjádřit že se blíží ke konci života, je to jedenáctý Doctor, už mu zbývá prožít jen dva životy a zemře nadobro. Pokud mu tedy River nepředala svých zbývajících deset regenerací.
Každopádně, k výhružnému dopisu se klidně připojím, protože též nejsme závislá na desátém Doctorovi. :-D

Jak je tu pořád ta chuťovka s násergatěma, tak si samozřejmě nemůže nevzpomenout… ano přesně tak.
http://www.yvettes.net/…eStill01.jpg
Tomu teprve říkám netopýří efekt, vážně.
Ale je pravda že v Potterovi se mi spoustu kostýmů líbí, zejména Sirius je parádní. Tuším snad že za to dostali i nějakou cenu, ale jistá si nejsem.

Dahllie
2222 příspěvků 24.1.13 23:05

@Lanevra Alan Rickman je úžasný téměř vždy, ale můj názor je silně ovlivněn silou jeho charisma, která na mě působí :-D

Lanevra
371 příspěvků 24.1.13 23:25

@Dahllie: To bez diskuzí je charakterní herec, neznám roli kde by se mi nelíbil, abvzlášť mám ráda Temný přístav, ale ať se mi líbí jak chce, není to Severus Snape. +krčí rameny+ On je tak charakterní a zajímaví, že člověk ho vidí jako SS a řekne si „Jééé, ten je parádní!“ a přitom by si správně měl říct „Fuj! To je ale nesnesitelná umaštěná kreatura!“. :-D

Flash_Gordon
93 příspěvků 25.1.13 10:03

http://www.hdwpapers.com/…st-other.jpg
A tak vlastně vše ze seriálu Boardwalk empire

notrends
514 příspěvků 27.1.13 09:21
marlon

A co teprve Marlon Brando v tričku. ano, ano byl to právě on kdo „vymyslel“ nošení trička a nátělníku, do té doby nositelného jen jako prádlo,

notrends
514 příspěvků 27.1.13 09:23

Jo a ještě šaty ve všech dílech Jane Austenové.

baltik
1706 příspěvků 8.3.13 14:30

Ac Banderase nemusim, tak v Kuze, kteru nosim ma uzasne obleceni, takove jako lezerni, skoro bych rekla na doma a pritom mnohokrat elegantnejsi nez vetsina ceskych muzu nosi do kancelare
zadnou poradnou fotku jsem bohuzel nenasla

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek