Nejlepší pudr

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Morže
1094 příspěvků 13.8.13 10:32

Mě třeba ten transparentní pudr od Essence vyhovoval. A jestli je jedno líčidlo, bez kterého už jen tak nevyjdu z domu, tak je to pudr. Do kabelky nosím pudr od Rimmel Stay matte. Ten je fakt dobrej, ale jestli hledáte čistě jen sypkej nebo kompaktní pudr?
Na doporučení jsem si koupila pudr od Alverde transparentní, ale na to, že má být transparentní, se mi zdá, že mě napudruje mírně do růžova a taky že mě nezmatní tak, jak bych chtěla.
Pak jsem měla pudr od Miss Sporty a ten mě nezmatnil moc dlouho, ale balení měl ze všech nejlepší…

Tebah
4257 příspěvků 13.8.13 11:28

Já jsem spokojená s tímhle, odstín translucent:

Má SPF, krásně matuje, super složení. Je to můj první bezbarvý pudr a jsem nadšená - taky jsem v zimě hrozně bledá a mám problém sehnat správný odstín, tímhle jsem to vyřešila.

Alizon
1235 příspěvků 13.8.13 11:38

Driv jsem mela Lancome - Teint Idole. Ted pouzivam prirodni kosmetiku, takze stridam Dr. Hauschka (kompaktni pudr) s tim jsem asi spokojena vic a Lavera (Mineralni kompaktni pudr). Se supinkami nebyl ani u jednoho z nich problem, ani nevytvari na obliceji „masku“. Mam spise mastnou plet a leskne se mi hlavne celo, takze i z tohoto duvodu volim pudry kompaktni, ktere nosim v kabelce a behem dne se muzu kdekoliv rychle prepudrovat.

Alizon
1235 příspěvků 13.8.13 11:40

Jinak zde zminovany Rimmel stay matte. Tam je pomer cena/vykon taky rozhodne dobry.

Zebra33
2038 příspěvků 13.8.13 11:47

Mam sypky NYX a jsem spokojena. Behem dne neprepudrovavam. Jako lepsi reseni pro mastna mista na obliceji vidim takove ty papirky na odsavani prebytecneho mazu. Makeup po jejich pouziti zustava neporuseny a vypada podle me lip nez s vrstvami pudru.

carries
1319 příspěvků 13.8.13 12:06

Momentálne mám Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder a som s ním veľmi spokojná. Predtým som používala Creme Puff od Max Factor a pre mňa bol príliš parfemovaný ale inak bol OK.

teetee
499 příspěvků 13.8.13 14:12

@Dahllie Creme Puff je i můj oblíbený. Jen tedy zrovna ten translucent je hodně tmavý. Navíc je hodně „hutný“.
nicméně je fakt dobrej a třeba mně vyhovuje mnohem víc, než ten rimmel :)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.13 12:13

Já můžu doporučit od firmy Essence All about mat.Je levný, přitom kvalitní, pleť po něm vydrží dlouho matná, jemná, nemusím přepudrovávat.

TerezaFin
794 příspěvků 23.2.14 13:16

Ja pouzivam matujuci puder od Isadora, som spokojna. Len skoda, ze konkretne tento Anti shine robia len v dvoch odtienoch. Inak spominany Rimmel mne napriklad vobec nevyhovoval, urobil mi strasnu masku a supinky. Ten od Isadora mi pride lahsi, a nelesknem sa cely den, nemusim ho tahat po kabelkach.

Dixie Sunday
418 příspěvků 24.2.14 10:29

Zvazovali ste pouzit namiesto klasickeho makeupu mineralny makeup vo forme pudru? Maju ho v ponuke viacere znacky a mam s nim vynikajuce skusenosti. Ziaden puder nespravi to, co kvalitna baza.

Na zmatnenie pripadne este primer pod makeup, viem ze M. A.C. ich ma v ponuke.

Morže
1094 příspěvků 24.2.14 10:39

Můžu taky doporučit sypkej pudr od essence. Rimmel je fajn spíš lokálně třeba jen čelo. Teď mám kompaktní pudr od Alverde z jejich limitky a ten je fajn. Udělá takový sametový povrch pleti. S jejich sypkým pudrem už jsme tak spokojená nebyla. I když má být průhledný, tak se mi zdálo, že byl mírně do růžova. Sypký pudr od oriflame mi připadá, že zmatní jen chvilku a už tak za hodinu bych se mohla pudrovat znovu.

Takže moji favoriti jsou zatím ten sypký od essence a kompaktní od limitky od Alverde.

emuna
108 příspěvků 24.2.14 13:00

Taky jsem používala Stay Matte od Rimmelu, ale hrozně mě rozčiluje, že se mi ke konci vždycky rozbije na cimprcampr a pak už se s ním hrozně špatně zachází a hlavně mi to všude padá. taky vám to dělá nebo jsem extra tele?

Lienka77
208 příspěvků 24.2.14 15:36

Sypký pudr není pro všechny typy pleti - například suché dělá šupinky.

0zero7
4458 příspěvků 25.2.14 06:39

@666mahu @Roseline
Hmmm, pudr pudr.
Zalezi i jaky je rozpocet. U pudru vetsinou plati, podobne jako u makeupu, ze kdyz priplatite, dostanete lepsi kvalitu, ale musi se dobre vybrat.
Ja mam rada, kdyz vec, kterou dam na cely oblicej je kvalitni, coz plati jak pro krem, makeup tak i pudr.

Me osobne vyhovuji nasledujici. Guerlain Meteorites (neni levny ale v baleni je trikrat tolik co u bezneho lisovaneho pudru, takze za mnozstvi je to ok)
Chanel Poudre libre universelle, meli driv i bezbarvy odstin, ale nevim, jestli se porad dela.
Od Chanelu mam i pressed puder z rady Les Beiges, je bezva
Clinique ma fajn pudry, stoprocentne maji sypkz bezbarvy pudr, pouzivala jsem jej roky, je fajn. Mam sussi plet a supinky nedela, Zalezi jak jemne je pudr mlety a jestli obsahuje talc apod, neni pravda, ze kazdy sypky pudr udela supinky.
Mam i jeden co je hydratacni :)
Clinique dela ten pruhledny co jen matuje i presovany.

Byla jsem po nekolika letech v cesku tak jsem trochu prozkoumala znacky co tady nemame. Nejvic se mi asi, kdyz jsem u pudru, libily Gabriela Salvette. Nebo tak nejak. Dokonce jsem nejake koupila a pouzivam obcas.
Tak mozna zkusit neco od ni?

Essence me nenadchla, je to moc nahrubo mlete. Dermacol ma dobry ten presovany pudr co me v sobe takovou tu barevnou mozaiku /cmajzli to u Guerlain)
Jeste vim, ze me zaujali nejake jine, ale ted si nevzpominam.
Ta Salvette mela i jeden dobry bronzer a na ty ja jsem taky desne hakliva :)

0zero7
4458 příspěvků 25.2.14 06:43

@Zebra33 nezkousela jste jejich kremove tvarenky? Ja jsem tvarenkovy maniak. Minule nemeli odstin co chci (cim vic neon, tim lip)
Kremove mam vetsinou MAC, Clinique (ty uz skoro nemazu, jsou moc nenapadne a to na me obcas vypada spinave) pak nejakou limitku Art deco z nemecka. Jo a vlastne Smashbox, ty jsou taky dobry.
Revlon ted udelal nejaky novy a pak ten Nyx, tak jsem byla zvedava.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.14 17:34

Pudrů jsem zkusila celkem dost, ale za řeč jich stojí jen pár.
Ten sypký od Dermacolu, jak už tu dřív postovala kayav je v rámci poměru cena/výkon super - transparentní, zmatňující, pěkně splyne s make-upem. Střídám ho s minerálním sypkým pudrem od Mary Kay - ten je ale takový průměrný, pěkně kryje, ale není moc zmatňující.
Fajn byl ještě kompaktní mozaikový od Avene, ale já spíš preferuju ty sypké, co se nanáší labutěnkou.
Já bych teď chtěla Miracle Teint od Lancome, ale už ho nemůže nikde vypátrat - když už, tak kompaktní. Nějaký tip :)?
http://cz.ozcosmetics.com/…9/143091.jpg

Solathis
1491 příspěvků 7.9.15 22:18

Já mohu doporučit Glazel (balení 20g volného pudru - akorát pozor na krabičku, není úplně ideální do kabelky, víčko je vypouklé, takže jsem ho (samozřejmě) roztřískla, a taky Inglot 3S (oba se dají sehnat jako transparentní), taky volný.

elesse
102 příspěvků 8.9.15 20:58

Za mě jedině prime and fine od catrice, lepší než drahé značky, za směšnou cenu

Dragon01
187 příspěvků 8.9.15 21:14

Aha, koukám, že je oživeno i toto vlákno:-), tedy vkládám dotaz i sem, nyní mám Lancome pudr, prosím o tip na podobný, tento mi sedí, koukala jsem na Chanel - víte někdo, jaký je rozdíl? Pleť mám suchou.

Kajdaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.15 19:19

Ahoj, kuličkový pudr od Oriflame nebo od Avonu…

Solathis
1491 příspěvků 10.9.15 20:13

@Dragon01 Osobní zkušenost s ním nemám, lektorka ale doporučovala na jeho úkor právě Vámi zmiňovaný Lancome

Dragon01
187 příspěvků 10.9.15 20:34

@Solathis a říkala důvod? V čem je lepší?

Solathis
1491 příspěvků 10.9.15 20:38

@Dragon01 Kvůli objemu informací si nejsem 100% jistá ( 6 hodin přednášky prakticky v kuse), ale myslím, že lépe drží, tedy matuje dlouhodoběji, bylo to na kurzu svatebního líčení a tam jde hodně právě o výdrž.

Dragon01
187 příspěvků 10.9.15 20:49

Aha, zajímavé, děkuji za informaci, ten Lancome je fakt moc dobrej. Zkusím ten Chanel a pak dám vědět, který je lepší;-)

colette11
453 příspěvků 2 inzeráty 11.10.15 21:51

Jsem uplne fascinovana! V patek jsem ve sleve koupila Gabriella Salvete Matt hydrating Powder a pres vikend jsem ho podrobila testovani. Me pleti uzasne vyhovuje, krasna textura, leskla jsem se az asi po 6 hodinach (!!!), plet fajnova a jemna a hlavne! Povedlo se mi vybrat barvu! U nas jsou pro mne u kazdeho vyrobce vsechny odstiny moc svetle, takze efekt moucneho cerva a ten nejtmavsi vzdy zpusobi, ze mam barvu mrkve. Tak u tohoto fakt ne.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek