Nejlepší řasenka - tipy

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Sicilianwidow
505 příspěvků 30.5.13 11:21

Já jsem zkusila snad všechny dostupné řasenky do 500. Takže tady jsou mé zkušenosti:
Miss Sporty - oči jak nožičky tarantule, už nikdy
Maybelline - nejlepší ze všech byla asi taková ta s růžovým obalem a zeleným vrškem
Max Factor - nejvíc mi sedla 2000 calories, ale strašně rychle vysychala (vydržela tak tři měsíce)
L'Oreal - nikdy více, nemám citlivé oči, ale po nich jsem slzela jak o život, navíc mě po nich oči bolely
Bourjois - snad nejlepší řasenky vůbec, nejraději mám tu s bronzovým vrškem, navíc dlouho vydrží a nerozpíjejí se, i když nejsou voděodolné. Moje příští bude opět od této značky.
Lancome Hypnose - čekala jsem větší zázrak, trochu žmolkovala
Avon, Oriflame - oči jako angorák
Clinique - dobrá, ale Bourjois mi vyhovují více
Mám poměrně dlouhé a husté řasy, takže řasenku používám jen tak na dozdobení, nechci ani nijak super objem ani nic podobného.
Vyzkoušela jsem i Diorshow nebo Helenu Rubenstein, ale cena/výkon nebyla taková, jakou jsem čekala.
Teď mám Missha 3D, zatím jsem ji použila jen dvakrát, ale je docela dobrá. Nicméně, stejně se vracím k Bourjois.

risule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.13 20:59

Alcina na citlivé oči, krásně řasy prodlouží a hlavně se nerozpíjí jak třeba Astorka.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.13 21:14

Já už
Léta používám Lancome Definicils. Pro mě ideální:-). Často se mě lidé ptají, kde mi lepí tak krásné a přirozené řasy :-). Velkým problémem je, že se asi přestává vyrábět :-(

lizlisa
151 příspěvků 7.8.13 21:42

Loreal Volume Milion Lashes. Kupuji si ji opakovaně. Žádná jiná z mých krátkých a ne moc hustých řas, nedokázala vykouzlit to co tato :)

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.13 21:45

Nově jsem teď koupila Loreal false lash wings a musím říct, že je naprosto dokonalá. Stačí jí fakt málo a řasy mám jak mrkací panna (což je můj požadovaný efekt, chápu, že možná ne každý to tak chce).

Luela
125 příspěvků 7.8.13 21:52

F2X od Oriflame, má dva kartáčky a vyhovuje mi

MP Maggie
995 příspěvků 7.8.13 21:55

@Luela Podepisuju, taky jedna z mých oblíbených.

real.blond
6688 příspěvků 7.8.13 21:56

Nejlepsi rasenka.. Pro me umele rasy! Uz nekolik let:-)

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.13 22:52

Vynikající je pro mě Le Volume de Chanel.
Nedráždí, nedrolí se, vydrží pěkná celý den, prodlužuje, zahušťuje, příjemná krémová konzistence, rychle schne. Kartáček je silikonový - i když mi jinak vyhovují klasické kartáčky, tento musím pochválit, řasenky nabírá tak akorát a dobře se mi s ním pracuje. :palec: Myslím, že to by mohla být ta pravá. :)

http://hungeree.com/…_mascara.gif

http://cafemakeup.com/…1024x680.jpg

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.13 06:31

@Lalita, jeste bych dodala, ze ma krasny obal.

Zebra33
2038 příspěvků 8.8.13 09:03

Muj favorit uz nekolik mesicu je Max Factor False Lash Effect - ta uplne zakladni (ty ruzne odnoze taky nejsou spatne, ale na tu zakladni nemaji). Narozdil od ruznych „false lash“ verzi jinych znacek se kupodivu nedrzi hesla cim vic tim lip, ale je v prvni vrstve celkem nenapadna. Rasy skvele oddeluje a da se dobre vrstvit (slepovat se mi rasy zacnou tak od 4. vrstvy, ale tak daleko vetsinou nezachazim :) ).

Mylady2
12413 příspěvků 8.8.13 12:21

@real.blond počkej to nechápu ty používáš řasenku na prodloužené řasy?

HertaDeOran
866 příspěvků 8.8.13 12:31

@Mylady2 Já to chápu tak, že má real blond umělé řasy.

real.blond
6688 příspěvků 8.8.13 13:02

@Mylady2 nene, umele rasy = nejlepsi rasenka:-)

Mylady2
12413 příspěvků 8.8.13 13:29

@real.blond aha :-) ano souhlasím! Mám to stejně!

Veselý Puntík
223 příspěvků 8.8.13 14:00

Umělé řasy jsem jednou zkusila, ale nebylo to nic pro mě. Vadilo mi to při sprchování, oči jsem si nemohla promnout, jak jsem zvyklá, aplikace trvala dlouho (otrava), a navíc jsem měla pořád pocit čehosi cizorodého. Ale vypadalo to pěkně, to jo.

Diankenstein
1895 příspěvků 8.8.13 15:45

Ach ne, s umelyma si clovek fakt nemuze mnout oči? Zrovna jsek se na to chtěla objednat… Takže fakt to nejde?:'(

Mylady2
12413 příspěvků 8.8.13 15:47

@Diankenstein záleží co pro Vás znamená mnout si oči :-)

Diankenstein
1895 příspěvků 8.8.13 15:53

@Mylady2 :D… Možná bych to mohla použít jako způsob, jak se tomu odnaučit. Ale jemně mnout se muze, jo?

real.blond
6688 příspěvků 8.8.13 15:58

@Diankenstein ja si driv mnula oci jak silena. Ted to nedelam vubec.

Mylady2
12413 příspěvků 8.8.13 15:58

@Diankenstein ano to může…:-) ale stejně myslím že to není třeba :-)

Diankenstein
1895 příspěvků 8.8.13 16:00

@real.blond ok, jdu do toho, díky!:))))

Diankenstein
1895 příspěvků 8.8.13 16:02

@Mylady2 já si je mnu „jako šílená“, nemůžu si pomoci, tak uvidíme…:D

real.blond
6688 příspěvků 8.8.13 16:13

@Diankenstein maximalne je zase sundate.. Mela jsem taky obavy co jak, ale za par dnu byly jak moje:-)

Lienka77
207 příspěvků 8.8.13 16:21

Supermagnify od Avonu (u nás už se nedostane, takže kupuju přes net) - nádherně hustý kartáček, to mi neudělá z řas mrkací pannu klapající víky o sebe.

Dr. Hauschka - Objemová (vyzkoušený odstín black i aubergine) - krásně zvýrazňuje.

Dermacol Magnum (hnědá) - používám asi nejčastěji.

Žádná z uvedených nevadí mým hypercitlivým očím, nerozmazávají se, nedrolí. Mám vyzkoušených i několik přírodních řasenek, ale kromě Hauschky mám s nimi nedobré zkušenosti - vpodstatě řasy jen obarví, trvanlivost nic moc, často se obtiskávají na víčka (konkrétně Santé a Lavera).

Asi nejkrásnější efekt, co do objemu, rozčesání a tak vůbec, měla High (Volume?) Curl Mascara od Clinique se zahnutým kartáčkem. Ale i když jsem ji zkoušela víckrát (jestli nejde jen o náhodu), tak za chvíli přišel efekt králík angorák. Pech.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek