Nejlepší řasenka - tipy

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Morže
1094 příspěvků 8.8.13 18:02

@Sicilianwidow S Bourjois jsem taky spokojená a taky mám dlouhé a husté řasy. Mám tu pro citlivé oči. S ničím jiným z toho seznamu nemám zkušenost, ale řasenka Big Lashes od Esence ten modrý voděodolný taky není špatnej. Osobně nemám ráda prodlužovací řasenky a sahám po zhušťovacích.

Sicilianwidow
505 příspěvků 8.8.13 19:16

@Morže Já mám svoje řasy jako smetáky, takže průběžně střídám Bourjois na objem i na délku, prostě podle nálady. Mám od Bourjois i stíny, rtěnky, pudr a vždycky jsem byla se vším max. spokojená. Nicméně, teď mám objednanou řasenku od Elizabeth Arden Double Density Mascara, tak jsem zvědavá, jaká bude. Neodolala jsem prostě slevě (za 200,–) a poměrně dobrým recenzím.

rineke
160 příspěvků 9.8.13 19:48

Vyzkoušela jsem několik řasenek od Bourjois a níže ukázaná Mascara mne nadchla. Nedávno jsem si koupila již třetí v řadě. Má lehce odlišnou konzistenci a delší kartáček oproti jiným řasenkám od Bourjois, ale jakmile si na ni člověk zvykne, je skvělá. Skutečně si ji nemohu vynachválit. Hodně mi slzí oči (vlivem povětrnostních podmínek), ale tato řasenka se - snad jako jediná - nikdy nerozmaže, ačkoli není voděodolná. Řasy hezky odděluje a zvýrazňuje, cítím se s ní jako panenka. :-)

http://beautyblog.ch/…ascara21.jpg

Temperance
2987 příspěvků 12.9.13 15:14

Nedávno jsem si zkusila koupit tuhle:
http://www.nakupnicentrum.cz/…KR1969_v.jpg
S voděodolností jsem maximálně spokojená (hodně mi slzí oči), ale berou mě šlaci z toho kartáčku - má hrozně krátké štětinky, takže se pravidelně upatlám. Neporadíte mi, jak na něj vyzrát?
Jinak jsem měla různé od Maybelline, ale ty mi nedržely tak dlouho jako tato :-(

Edit: Na fotce není vidět, že to je Maxfactor.

Příspěvek upraven 13.09.13 v 15:05

Coraline
1980 příspěvků 12.9.13 16:17

Tak za mě vede Avon Supershock - efekt skvělej, většinou ji maj za 99,–, takže poměr cena-výkon je bezkonkurenční
http://3.bp.blogspot.com/…pershock.jpg

Č. 2 je u mě MF Masterpiece MAX, jenže ta je pěkně předražená a v akci moc nebývá, oproti své kolegyni 2000 Calorie (kterou mám taky ráda, ale řadím ji spíše k lepšímu průměru)
http://cocolita.pl/…04028bad.jpg

Celkově jsou dobrý Max Factor a Maybelline, ty mi vyhovovaly vždycky. Od Avonu jen tahle, ostatní nic moc.
A pro ty, které trápí rovné řasy, doporučuju trvalou na řasy. Nijak mi je nezničila, drží zatím v pohodě (jakožto klasický skeptik jsem čekala, že se tak do týdne zase narovnaj) a kromě toho, že vypadám líp i nenalíčená, tak s řasenkou je to fakt o 100% hezčí :).

Zebra33
2038 příspěvků 12.9.13 16:37

@Coraline - co vim tak u trvale na rasy existuje riziko, ze kdyz vam to kosmeticka udela blbe, tak skoncite s „rulickou“ ;). Jsem ale jednoznacne pro nataceni ras klestickami. Kdyz se to dela s citem, tak to ty rasy nenici (aspon moje teda ne) a efekt je super. Stejne tak mam dobrou zkusenost s barvenim ras. Barvim si sama takovym setem od Swiss O Par z drogerie. Je to prekvapive velmi cista prace a riziko, ze vam to svinstvo natece do oci je minimalni. Vysledek je fajn, ale zas necekejte, ze ty rasy budou vypadat jak nalicene rasenkou. Doporucila bych hlavne tem, co maji vlastni rasy dobre (dlouhe a relativne huste), ale svetle. Na kratkych ridkych podle me moc velky rozdil videt nebude.

Temperance
2987 příspěvků 12.9.13 16:45

Trvalou jsem taky měla, spokojenost.

Coraline
1980 příspěvků 12.9.13 17:02

@Zebra33 Ten swiss o par jsem měla už několikrát v košíku, ale neměla jsem koule a zas ho vždycky vrátila :D. Já bych si navíc chtěla barvit i obočí, ale to by chtělo hnědou a na řasy černou a dvě se mi nechce kupovat už vůbec, tak radši nekupuju nic :D.

Kleštičky na řasy jsou můj nepřítel, fakt to s nima neumim a hlavně mi to vůbec nevydrží. Té ruličky jsem se díky mnoha diskuzím taky bála, ale nestalo se tak naštěstí a mám je fakt krásně přirozený. Ale to pak samozřejmě záleží na šikovnosti kosmetičky a vhodně zvolený natáčce, takže sázka do loterie no :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.13 17:04

@Coraline Trvalu na mihalnice si dávam pravidelne, ale o ruličke som ani netušila. :-D Bola som u nespočetne veľa kozmetičiek a nikdy žiadna rulička. Nebude to uraban legend?

Coraline
1980 příspěvků 12.9.13 17:10

@Giulietta Taky je to možný, já to četla hlavně na omlazení a myslím, že v té diskuzi dávaly snad dotyčné i fotku ruličky (jestli si dobře pamatuju). Na ulici jsem to ale nikdy neviděla :). Nicméně reálný to myslím je, asi stačí dát příliš malou natáčku a je to hned, ne?

Příspěvek upraven 12.09.13 v 17:10

Pavlena
841 příspěvků 12.9.13 17:10

Rulicka vznikne pozitim malych natacek, ne? To by kosmeticka musela byt hodne neschopna…
Mimochodem nemate nekdo tip na salon v Brne, kde trvalou na rasy delaji dobre?

Zebra33
2038 příspěvků 12.9.13 17:42

@Coraline - ja se te Swiss O Par barvy taky bala, hlavne aby mi neco nenateklo do oka. Ale musim rict, ze je ta barva fakt „blbuvzdorna“. Nejdriv si stouratkem do ucha namocenym ve vodicce c. 1 navlhcite rasy. Chvili nechate pusobit a pak na rasy nanesete gel c. 2 - bud prilozenym hrebinkem nebo ja si na to vzala stary omyty kartacek z rasenky (normalne jako kdyz nanasite rasenku to opatrne nanest). Hotovo, navlhcit odlicovaci tampon, odstranit zbytky a jit na druhe oko. Nechava se pusobit akorat ta vodicka c. 1 max. minutu, jinak nic pusobit nemusi. Jednoduche, rychle, ciste :)

chinin
2788 příspěvků 12.9.13 22:35

Mate nektera zkusenost s tzv. kulmou na rasy? Je to alternativa klesticek na rasy, rozdil je v tom, ze se rasy nekrouti mechanicky, ale pusobenim tepla. Kulma by mela byt k rasam setrnejsi.

Pokud ma nekdo pozitivni zkusenost, uvitam tip na konkretni vyrobek ci vyrobce. Predem dekuji.

chinin
2788 příspěvků 12.9.13 22:41

@Giulietta @Pavlena @Coraline @Zebra33
„Rulicku“ z ras po aplikaci trvale jsem videla „na zivo“ na jedne zname (dobra zprava je, ze brnensky salon, ve kterem tu rulicku spachali, uz nefunguje). Kamaradka mi rikala, ze take mela rulicku a mela ji i jeji spoluzacka (trvalou mely delanou v ruznych salonech v Praze). Takze to urban legend nebude.:-/

Coraline
1980 příspěvků 12.9.13 22:52

@chinin O jé, tak už z toho mám zase vítr… Příště se chystám do jiného salonu, kde to dělají o stovku levnějc (defacto ne, ale v tom původním je to i s úpravou obočí a to si umím vytrhat sama), tak abych pak s ruličkou nesplakala nad vejdělkem :D

Pavlena
841 příspěvků 14.9.13 13:22

@chinin
Kulmu na rasy mam dokonce ve dvou provedenich, sice ne tu sofistikovanou Philips, ale ze Sephory.
Rasy se kulmuji az po naneseni rasenky, ta se do ras ponekud „zapece“, tj. efekt je trvalejsi, nez pri pouziti klesticek. Nicmene zase odliceni je troch boj (i s pripravky na vodeodolnou rasenku), takze o setrnosti bych trochu pochybovala. A ne kazda rasenka se s kulmou kamaradi, nektera zmolkuje..
Ja hlavne narazila na neekonomicnost kulmy. Funguje na tuzkovou minibaterku a ta vydrzi fungovat v radu dnu, nikoliv tydnu ci mesicu. Mozna snad s nabijeckou baterek…

chinin
2788 příspěvků 14.9.13 20:52

@Pavlena
Dekuji vam za sdileni vasi zkusenosti. Kulma na rasy tedy pravdepodobne nebude nic pro me - mam hodne citlive oci a i setrne odlicovani vodeodolne rasenky byva docela neprijemne. :-/

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 3.1.14 16:22

Koupila jsem si řasenku Diorshow new look, namaluju se, dobrý. Asi za dvě hodiny vypadám jako panda. Má někdo takovou zkušenost nebo je to mýma řasama, očima či starou řasenkou? Stará nevypadá. Zatím jsem se vrátila ke své oblíbené Hypnose drama od Lancome, ta mi nic podobného nedělá.

TerezaFin
794 příspěvků 4.1.14 16:28

Tiez rozmyslam uz nejaku dobu nad predlzenim mihalnic. Mam svoje pekne dlhe, vela krat sa ma pytali ci mam umele. Lenze - nie vzdy sa mi chce malovat a laka ma prave ten pocit, ze vstanem rano prakticky nalicena :) Mam ale obavy z par veci, a to: Neznicia sa mi tym moje vlastne, ktore mam normalne huste a dlhe? Bojim sa, aby mi z nich po mesiacoch pripade rokoch aplikacie umelych nezostalo 5 chlpov… Dalsia vec, nedrazdi to oci? Mam celkom citlive, a obecne plet. Za kazdu radu a skusenot budem vdacna :)
Este jedna vec - mozem si pri umelych mihalniciach malovat linky? Milujem totiz linky, u mna to ma este vacsi efekt ako samotne mihalnice, mam zelene oci a linky mi spravia macaci pohlad, nerada by som sa toho vzdala..

Mylady2
12413 příspěvků 4.1.14 16:34

@TerezaFin nejdůležitější je vybrat si dobrou lash stylistku :-) ne nějaké jelito.
Já osobně můžu doporučit řasy Diamond Lashes.
Mé přírodní řasy jsou asi jako tvoje :-) ale dala jsem si umělé páč je to děsně pohodlné.

Coraline
1980 příspěvků 4.1.14 16:38

@TerezaFin Řasy to nezničí, jen můžou po nějaké době začít trochu víc vypadávat, taky se doporučuje to třeba jednou za rok aspoň na měsíc sundat a nechat řasy oddechnout. Můžou bejt po sundání takový řidší, ale mě to aspoň dokopalo k používání ricinového oleje a mám je teď hezčí než před umělejma.

Oči to trochu dráždí při aplikaci - to lepidlo. Což se dá přežít. Ale samotné řasy už pak ne, nicméně je to pro to víčko najednou celkem zátěž (oproti řasence nebo ničemu) a pokud nemáte jen nějaké uplně nejkratší a nejlehčí, nemusí to být zvlášť pro citlivé oči moc příjemné (ale je to asi taky o zvyku).

Linky si malovat můžete, ale je pak trochu problém s odlíčením. Nesmí na ty řasy přijít nic mastnýho, pač to rozpouští lepidlo. I při nemastným odličování určitě není dobrý to oko/řasy nějak mnout tamponkem nebo tak (hlavně je fakt příjemný mít tu vypadlou řasu v oku, dost nechutně to bolí, ale to se může stát tak jako tak). Já se s nima teda už v podstatě nijak nelíčila.

Měla jsem je asi třičtvrtě roku (a vážim si teď o to víc svejch přírodních :D… i když něco do sebe to taky mělo), tak snad jsem pomohla.

real.blond
6688 příspěvků 4.1.14 16:39

@TerezaFin linky v pohode. Rasam vadi v zasade hodne mastne veci a oleje. Rasy mam nekolik let a jsem moc spokojena.

TerezaFin
794 příspěvků 4.1.14 16:45

Dakujem za rychle odpovede! :) To je tak, kym sa k niecomu rozhupem sto krat zvazujem pre a proti :) Pouzivam teraz Hypnose, som spokojna vsetko super, ale je to o tej pohodlnosti, co si budeme hovorit.. :D Clovek sa snazi zlahcovat si veci ako sa len da. A viem si predstavit ten krasny pocit, ze nemusim vstavat o pol hodinu skor koli liceniu, proste si len prejdem pery leskom, dam licenku a vyrazim.

Mylady2
12413 příspěvků 4.1.14 16:48

@TerezaFin pokud mě své řasy hezké a husté bude to vypadat super! Jako u všecho záleží na tom jaký je základ :-)
Tohle určitě není dobré pro dámu, která má řídké a ne moc kvalitní řasy.

kimnie
411 příspěvků 4.1.14 16:51

Už léta mám z drogérkových řasenek oblíbenou Lash Architect 4D od L'Oréal, dělá krásně výrazné a přitom pořád přirozené řasy, neslepuje a neopadává, takže i když občas zkusím něco nového, stejně se k ní vždycky vracím. Jediné minus je, že se docela špatně odličuje, je potřeba používat odličovač na bázi oleje. V poslední době jsem ale nadšená z řasenky Lash Queen Feline Black od Heleny Rubinstein, vytvoří stejný efekt, nádherně řasy prodlouží, zahustí, řasy nejsou po aplikaci „tvrdé“, neopadává, fakt je to asi nejlepší řasenka, kterou jsem kdy zkusila a můžu jenom doporučit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek