Nejlepší řasenka - tipy

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
TerezaFin
794 příspěvků 4.1.14 16:53

@Mylady2 Asi teda pojdem do toho. Vyskusam, uvidim ako mi budu vyhovovat :) Diky za odpovede :)

078796
270 příspěvků 4.1.14 16:53

Nejlepší řasenka je pro mě momentálně Diorshow Extase.

První řasenka, která mi neopadává během dne pod oči, všechny ostatní mi to více či méně dělaly, ale tahle drží jak přibitá. Další plusy: řasy po ní vypadají opticky delší, neslepují se, nedělají se na nich žmolky, dobře se odličuje a těší mě i ta výdrž - s tou první, co jsem si koupila, jsem se malovala téměř půl roku (sic!), na řasenku mi to přijde hodně vzhledem k těm, s nimiž jsem měla doposud v životě čest, kvalita ani konzistence se během těch 6 měsíců nijak radikálně nezměnila.

Kromě toho mám ráda její barvu. Člověk si řekne, že skoro všechny řasenky jsou černé a černá je jen jedna. Tak v tomhle případě není. :-) V téhle řasence není černá barva tak tvrdá a nepřirozeně kontrastní k mému obličeji, jako tomu bylo u jiných výrobků (např. Astor Volume Diva). Skoro bych si tipla, že ji pro větší přirozenost míchají s tmavě hnědou. Vypadá to prostě líp. Ale to je pochopitelně záležitost konkrétního obličeje a konkrétních preferencí.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 4.1.14 17:29

@078796 Zkusím tu vámi zmiňovanou, dám tomu Diorovi ještě šanci…

Nathalocka
66 příspěvků 4.1.14 22:58

Za mňa určite Tiež Lancome- mám asi 4. a som najspokojnejšia. okrem toho Chanel- neviem presny nazov, ale kefka má rad gumivých a rad klasických štetieniek a tak dokola :) MaxFactor 200calories som používala tiež rada, no 2× sa mi stalo, že bola suchá krátkompomotvorení. Inak na riasenky som celkom maniak, dlho som hladala vyhovujúcu a skúsila som fakt veľa druhov od najlacnejších po tie drahšie. Ak nevHovoval lancome, skúsila by skm tú chanel :)

lorens
2508 příspěvků 5.1.14 00:15

Pro me je absolutne nejlepsi Lancome Definicils. Drzi, nedroli se, nemaze se a i vode neodolna je preci jen trosku odolna, kdyz se zaroven s macenim netre. V bazenu sice odesla, ale bez cernych fleku kolem oci. Vzdy, kdyz jsem se zproneverila a zkusila neco jineho, treba i jinou od Lancome, nebyla tak dobra.

lenka.dobby
16 příspěvků 25.10.17 17:44

Ja jsem spokojena s maybelline volum.

lucindaSK
977 příspěvků 27.10.17 07:13

Oriflame, The One.

weruberu
1261 příspěvků 27.10.17 17:22

Mně asi nejvíc vyhovovaly řasenky od Heleny Rubinstein, z těch levnějších je skvělá tato žlutá-perfektní poměr cena/výkon.

A také mne dost dlouhou dobu lákalo nechat si řasy prodloužit-zkusila jsem to před dovolenou s tím, že pokud to bude blbý, už si je nenechám doplnit…ale jsem spokojená :-)

Tristea
2 příspěvky 28.10.17 13:06

Zatím se mi nejvíce osvědčila Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks. Řasy hezky zahustí i prodlouží a vydrží celý den.

samanticka6
1 příspěvek 20.8.18 14:30

Já jsem hrozně spokojená s řasenkou Vegan volume BIO, VEG od značky Benecos ;-) je to certifikovaná přírodní dekor. kosmetika.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek