Nejstylovější vysokoškolák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
MP Barbucha
3716 příspěvků 9.5.12 01:26

No já jsem si tak trochu dělala legraci:-) Ale zrovna nedávno jsme šli s mužem koupit mu boty (nesnáší nakupování a obzvlášť oblečení, mou vášeň moc nesdílí.-) a muž se chtěl stavit cestou v knihkupectví, aby oddálil nákup bot. Tak jsem mu řekla, že tedy dobře, ale že za sebe neručím. No a odcházela jsem s 5ti knihami…

modra_kocka
903 příspěvků 9.5.12 01:28

D.C.M: já mám dojem, že reaguješ jen na některé věci, které pak rozvíjíš dle svého úsudku, a vypouštíš smysl sdělení :) Já reaguji na to, žes napsala, že nabídka obchodů je slabá, a ty mi na to napíšeš, že lidi v tvém okolí považují HM a CA za super značky :)
A jinak - vlastní styl nemá nic společného s tím, jestli se oblékáš vhodně příležitosti nebo ne. Já nevím, jak to nejlíp přiblížit… Třeba jako s jísledm - to, že mám nějaké osobní preference v jídle, a umím si z toho dobře sestavit jídelníček, neznamená, že na vegi party donesu guláš, i když nejím zeleninu. Na vegi party někdo přinese slané tyčinky, někdo zeleninový salát, někdo indické řepné placky, někdo čočku na kyselo, někdo zeleninové sushi . Všechno je to vegi a všechno (kromě guláše) je vhodné pro danou příležitost. Ty různé druhy jídla jsou právě ten styl. Téma (vegi) je příležitost. Osobní preference je vkus (plus mínus, nechci to rozpratlávat, příklady nikdy nejsou dokonalé).
Může ses tát, ž vlastní styl nikdy nenajdeš. Takvých lidí je hodně. A je jich hodně i mezi těmi, kdo si myslí, že ho má. Vlastně jsou lidi s vlastním stylem velmi vzácní (a já si nědělám iluze, že bych k nim patřila). Ale časem se přeci jen stylově vyprofiluješ, i když to třeba zůstane na úrovni surového diamantu, a ne vybroušeného almazu - máš k tomu předpoklady, když sleduješ tento blog :)

D.C.M
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.12 02:05

MP Barbucha: Doufám, že ti těch 5 knih alespoň nesl manžel, když chtěl jít tak moc do toho knihkupectví. Jinak s muži a oblékáním je potíž. Nemám drahou polovičku, ale náctiletej bratr stačí. Od jisté doby s ním chodím nakupovat já a nikoliv mamka. Občas se spolu poštěkáme, nakmenej je nákupům přístupnější. Nakupuje docela rád, ale nesnáší, když se u oblečení zastavím já a on by na mě musel čekat. Na nošení nákupu remcá. Chlapi jsou různí.

Modra kocka: To je zcela možný. Já to zkusím znova (asi bych k sobě měla rozdávat návod nebo překladový slovník). Reagovala jsem na tvou pasáž o obchodech, že nabídka zboží v nižší cenové kategorii je pestrá, ale předtím jsem měla na mysli, že nabídka nedpovídá poptávce (oblečení se dá tak nějak sehnat, ale na kvalitní zimní boty nemám štěstí a už jsem byla třetí zimu bez nich, asi fakt nejsou potřeba).
Bezva. Tak dle oblečení pro danou příležitost odhadnu. Zbytek se uvidí…

nick_ita
32 příspěvků 9.5.12 15:14

Jsem rád, že někdo „vyslovil nahlas“ to o těch proporcích. Něco podobného mě napadlo při pohledu na Vítkovy fotky už několikrát.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.12 16:43

.

Příspěvek upraven 25.07.13 v 20:50

Coraline
1980 příspěvků 9.5.12 18:08

uu: Jenže to měla být soutěž o nejstylovějšího vysokoškoláka, a ne o mladého člověka s co nejvlastnější hlavou (apropos, co to je mít vlastní hlavu? Můj tatík má taky vlastní hlavu, když si na vyjížďku na kolech bere to nejhorší, nejsepranější a nejroztrhanější, zatímco matka se křižuje a odmítá s ním jet, nic naplat). Mě taky ani jeden z uvedených nepobuřuje, chraň bůh, já vím, že je to lepší než trekové sandále/silikonová ramínka/lezoucí tanga/drátem do oka. Mě pobuřuje spíš to, že mi sotva kdo z nich připadá stylový, natož nejstylovější, a je dost smutné, že tohle nějaká porota považuje za výkvět stylu mezi dnešní mládeží. A myslím, že vyjádřit ten názor můžu, ne?

Jinak prosím, aby se tu nerozbíhala diskuze o tom, jestli tu byl komunismus, nebo socialismus, nebo rudý fetišismus. Obdivuji uu, že je tak politologie a historie znalá, ale o tom toto téma není:).

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.12 07:46
@czechfashionisto píše:
MP Barbucha: Naprosto s tebou souhlasím! Mít blog o módě = povrchnost, arogance a nezájem o cokoli jiného…

czechfashionisto, jenže…nebo takhle, co na to ( Váš vzhled a blog ) Vaše maminka?
Protože Vám to nesluší a místo těch cigaret si kupte permanentku do posilovny.

A kupte si kopyta do bot, ty Vaše křusky jsou příšerné.

seymy
36 příspěvků 10.5.12 10:41

Zajímalo by mě, jestli jste někdo nesledoval tu soutěž o nejstylovějšího vysokoškoláka už před tím článkem na novinkách. Já tam totiž nakoukla a pořadí bylo úplně jiné, pamatuji si, že jsem se pozastavila nad tím, že ten kluk z MATFYZu měl přes tisíc hlasů a byl na prvním místě. Teď nemá ani sto. A také k němu nejsou žádné komentáře (předtím jsem určitě nějaké četla). Já rozhodně neříkám, že měl vyhrát. Jen by mě tedy zajímalo, jak ta soutěž funguje, jestli to není nějaké divné.. Nebo se ty hlasy pak nějak vynulovali a rozhodovala porota?

B-Irma
21 příspěvků 10.5.12 11:00

Ivan mi přijde ok, stejně tak Jan každej po svým). Juraj rozhodně není „nejstylovější“, ale je docela sympaťák a sluší mu to.
Jinak je to takový podivný - a král divnosti je podle mě Vítek.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.12 12:13

Já bych to vůbec neřešila, vždyť jsou to novinky.cz… Někteří ti hoši jsou bohapustá recese, a jejich zařazení do nějakého žebříčku stylu nikdo nemůže myslet vážně. Třeba takových Manowarů je tady kousek vedle plná hospoda, stačí si vybrat nějakého jedince, který ještě zvládne v zájmu fotografování stát chvíli rovně.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.12 12:23

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:56

Coraline
1980 příspěvků 10.5.12 12:50

uu: To je to, mě to hrozně naplňuje :D. Upřímně by mě spíš naplnilo otevřít stránku s fotkami vítězů a pokochat se opravdu stylovým oblečením, při kterém mi oko zaplesá. Jenže ono v tomhle případě prostě neplesá.

Byla to soutěž, fotky jsou zveřejněné, tak jsem se vyjádřila. Mně zas přijde zbytečné to, jak tu omíláš, že něco kritizuji. Já jsem halt zvyklá, že když se mi něco nelíbí, tak to klidně řeknu, nerada držím ,,hubu a krok". A také jsem chtěla vědět, jestli mám z těch vítězů rozpačité pocity jenom já.

A budeš se divit, ale u mého otce právě vůbec nejde o lenost, ale právě o to, že je v tomhle velmi ,,svéhlavý„. On má plnou skříň perfektního kvalitního reprezentativního oblečení. Pak má oblečení, které už mělo být dávno v kontejneru pro charitu, ale ,,na kolo se to ještě unosí“. Obléct si hnusné triko stojí ulně stejně času a úsilí, jak obléct si hezké triko.

PS: Mít vlastní hlavu a být stylový mi tedy ani omylem jako synonymum nepřipadá.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.12 13:37

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:56

Coraline
1980 příspěvků 10.5.12 14:26

uu: No, v tomhle tématu se kritizuje a já tohle téma založila. Já kritizuju. Proto se i hájím. Jestli tvé komentáře nemířily na mě, ani konkrétně na to, o čem je tato diskuze, pak nechápu, proč jsi to sem vůbec psala :D. A nemyslím si, že bych měla na očích klapky, ale to je jedno. Já chtěla diskutovat o tématu, diskuze o diskuzi je trochu o ničem:).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek