Nejuniverzálnější barva kabelky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Dahllie
2222 příspěvků 21.11.15 19:15

@lleonnka By mě zajímalo, do kterých Baťů a Humaniců chodíte, protože kvalitní koženou kabelku ve vámi uvedené ceně jsem zatím v žádném nepotkala.
A saffiano kůže je také mnohem odolnější než hladká.

verulenka
3336 příspěvků 21.11.15 21:24

@SweetPotato Ten jde snad naštěstí bez problémů odstranit.

Dahllie
2222 příspěvků 21.11.15 21:59

Jo, na téhle by měl jít odstranit v pohodě. Ale třeba na Jet set jsem musela párat, jsou tam dva stehy.

Karja
4837 příspěvků 21.11.15 22:56

@Livvka Určitě do ní jděte, ona ta posedlost fejkama Korse u náctiletých brzo pomine a pak to bude v klidu. Osobně bych taky dost váhala. Záleží jaké nosíte boty a také svrchníky. Kupříkladu já většinu kabátů a bund tmavě modrých a boty všechny vesměs černé, takže v tomhle případě by se mi nehodila ani jedna.
Obě jsou však krásné.

continuity
5853 příspěvků 22.11.15 10:55

@lleonnka kabelky z humaniku jsme mela dve, noseny cca pul roku a pak dva roky lezely ve skrini, protoze materska. pak jsem vzala kazdu jednou a normalne se rozpadly. rozlepily se jim ty lepene svy a tak podobne. nemam o Korsovi zadne iluze, sama bych si nekoupila (i kdyz za tyto penize bych to asi taky zvazovala), ale kabelku z Humanicu jiz nikdy vice. nebyla jsem schopna tam vybrat tchyni ani penezenku.

lleonnka
29 příspěvků 22.11.15 15:34

Hmhm, tak tezko rict, ja mam jednu z Humanicu (z Arkad Pankrac), drzi 3 roky a zatim se netvari, ze by chtela prestat, jednu od Bati (Vaclavak), co se tedy zacala rozpadat za rok a pul, ale zase stala lehce pres tisic a ne 4,5× tolik. Mozna ze ted sli s kvalitou dolu.

Stejne si ale myslim, ze se da sehnat minimalne o tretinu levnejsi, srovnatelne kvalitni kozena kabelka.

Diankenstein
1895 příspěvků 22.11.15 15:42

Je opravdu nutné koupit si kvalitní nadčasovou kabelku co nejlevněji to jde?
Za každou stokorunu navíc umře koťátko?
Nezdá se mi, že by paní kvůli tomuhle nákupu musela zastavit dům, nebo být měsíc
jen o vodě…

Pokud se jedná o barvu, myslím že v těch odstínech mohou být univerzální obě, pokud nosíte světlejší oblečení, univerzálnější bude hnědá a pokud tmavé, tak ta tmavěmodrá.

lleonnka
29 příspěvků 22.11.15 15:52

Samozrejme si kazdy muze utracet kolik chce. Mne osobne to jen prijde zbytecne, ja bych si za usetrene penize koupila radsi jeste boty :-)

Dahllie
2222 příspěvků 22.11.15 16:00

Já bych si taky velmi ráda kupovala kvalitní kožené kabelky za ty ceny, co uvádíte. Ale opravdu koženou tašku jsem za tuhle cenu prostě nikdy nikde neviděla. Jen koženku, nebo látku s koženými prvky. A raději dám za kabelku třeba pět tisíc a vím, že mi vydrží několik let bez potíží, než si koupit koženku, která se po roce ošoupe a začne rozpadat. A nějaká značka mi je upřímně ukradená.

Diankenstein
1895 příspěvků 22.11.15 16:26

@Dahllie Táké jsem zatím měla takovou zkušenost, že s nižší cenou musely jít dolů požadavky(buď vzhled, kvalita, materiál či výdrž)

Livvka
7 příspěvků 22.11.15 19:25

Jak jsem psala, na znacce netrvam, ale u Bati i v jinych retezcich jsem se divala a nic me neoslovilo. Korse jsem zatim nevidela nazivo, snad se podari zitra, ale minimalne z fotek vypada o nekolik trid lepe nez ty kozene, ktere jsem zatim potkala. Ja teda penize resim, moc rada bych si koupila kvalitni a krasnou kabelku za tretinu ceny Korse, ale fakt jsem ji nikde zatim nenasla. Na Fleru se mi akorat libily kabelky Barbo, ale zase nemaji v barve, ktera by se mi libila…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek