Němky jsou bez vkusu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kirsten-88
3 příspěvky 20.2.18 10:51
Němky jsou bez vkusu?

Zdá se to jen mě a nebo jsou německé ženy bez vkusu? Kdykoliv jedu do německa nebo sjíždím instagramy některých německých žen tak mi příjde že neumí moc kombinovat oblečení a nebo nosí to co u nás bylo v modě před několika lety. Vaše názory mě zajímají :) Přeji hezký zbytek dne

Reakce:
barvinok
655 příspěvků 20.2.18 13:03

.

Příspěvek upraven 02.10.18 v 22:34

Kirsten-88
3 příspěvky 20.2.18 14:02
@barvinok píše:
Akože tie pseudo-nicky a pseudo diskusie sú už trápne. Navrhujem hromadne označovať adminov.
@Admin Módnípeklo.cz

Co jsem udělala špatně? Jsem tu nová a řeší se tu plno diskuzí je to diskuzní stránka o modě ne? :)

Kirsten-88
3 příspěvky 20.2.18 14:04

Tady aby se koukám bál člověk jen pozdravit

giuliettka
7815 příspěvků 20.2.18 14:39
@Kirsten-88 píše:
Co jsem udělala špatně? Jsem tu nová a řeší se tu plno diskuzí je to diskuzní stránka o modě ne? :)
Áno je to o móode a nie o tom, aby ste si kopla do celého národa a ešte si na to založila zváštnu diskusiu. Podľa mojho názoru vy nemáte nielen vkus, ale ani slušnosť. A je otázka či to, čo vy považujete za nevkusné skutočne nevkusné je. Silno pochybujem o tom, že zrovna vy to viete posúdiť.
Judy24
1206 příspěvků 20.2.18 15:12

@Kirsten-88 Tak dejte nějaký příklad (fotky), poučte nás o nevkusu, jsem zvědavá.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek