Nepekelné kabáty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Petrunnka
46 příspěvků 22.11.12 13:14
nepekelné kabáty

Jaké kabáty se vám líbí? Jakému stylu a barvám dáváte přednost a co je pro vás peklo?


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Curlygirl
1901 příspěvků 22.11.12 13:24

V zásadě nesnáším už jen pohled na takový ten levný tenký ožmolkovaný zmačkaný flauš z řetězců. V jakékoli barvě a provedení.
Jinak se mi líbí hodně věcí, když to koresponduje s postavou a stylem a vypadá/je kvalitní. Záleží na konkrétním případu.

Já osobně preferuji přírodní nebo univerzální neutrální barvy - hnědá, béžová, šedivá, černá + klasický střih na knoflíky s přepásáním, materiál by měl obsahovat vlnu. Letos se mi dost trefila značka Pietro Filipi do vkusu, takže něco takového.

 
Petrunnka
46 příspěvků 22.11.12 13:41

@Curlygirl a co třeba army styl?

 
Curlygirl
1901 příspěvků 22.11.12 13:49

@Petrunnka Líbí, ale nenosím… nehodí se to (už :-) ) ke mně stylem… Ale opět musí to nějak všechno se vším korespondovat vizuálně.

 
kacenka.smile
427 příspěvků 22.11.12 15:11

Mám šedivý kabát v army stylu. Do pasu je obtažený, od pasu je širší, dělá mi hezkou postavu. Army jsou na něm v podstatě jen knoflíky (ozdoby na ramenou jsem odpárala), dvě řady, dá se klasicky rozevřít.

Sháním v podstatě stejný, s normálními knoflíky, s barvou, která by se ke mně více hodila (béžová, hnědá, klidně i barevný), ale nemůžu najít takový, který by byl střihově podle mých představ (od pasu rozšířený).

 
Rosalyn
925 příspěvků 22.11.12 18:39

Pekelný je takový ten buřtíkový černý lesklý bundokabát. Připomíná mi pytel na odpadky.

 
Rosalyn
925 příspěvků 22.11.12 21:49

Líbí se mi dobře střižené, vypasované kabáty v hezkých barvách. Barvy se mi líbí různé, ale na sobě nemám ráda teplé barvy (nesluší mi), na ostatních mi nevadí. Líbil by se mi bílý kabát, ale praktický asi nebude. Ideálně by měl být kabát vlněný (nebo aspoň s podílem vlny).

 
Petrunnka
46 příspěvků 23.11.12 00:16

No já vždy nosila kabátky jen na podzim a v zimě právě ty buřtíkové bundy, protože jsem děsně zimomřivá. Letos mě ale módní peklo proškolilo, ce se týče kvality kabátů. Tak jsem si teď jeden pořídila v Zaře, cena necelé čtyři tisíce, 80% podíl vlny a je celkem hrubý. Tak to letos zkusím bez bundy, držte mi palečky :-)Vlastně musím, už jsem ji dala na charitu :-)


Reklama

 Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama