Neprůsvitné světlé halenky a košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hayele
69 příspěvků 27.8.17 12:31
Neprůsvitné světlé halenky a košile

Kde se dají koupit světlé halenky a košile, pod kterými neprosvítá spodní prádlo?

Reakce:
vlm
5134 příspěvků 27.8.17 13:48

V železářsví?? nemyslím že toato otázka si zaslouží samostatné téma. Jinak pod bílou halenkou vám bude vždy trochu prosvítat prádlo…pomůže tělová podprsenka

karwen
76 příspěvků 27.8.17 17:54

To by mě taky zajímalo, už jsem z toho nešťastná, tak ráda bych nosila světlé oblečení, ale obchody jsou plné pouze průhledných šuntů. Dříve jsem měla bílou košili, která nebyla průhledná, takže to není nemožné.

dadlína
40 příspěvků 27.8.17 23:19

@vlm To zas není tak hloupý dotaz. Jasně, tělová podprsenka, ale když halenkou prosvítají i všechny cvočky na džínách a případný tukový prstenec, tak je to trochu problém. Řešila jsem to před pár lety a štěstí jsem měla jen v Orsay. Bohužel každý rok zvyšují podíl polyesteru, takže komfort při nošení nula.

Jordaan
8916 příspěvků 27.8.17 23:25

@Hayele

Eterna

Hayele
69 příspěvků 5.9.17 16:04

Ja bych opravdu chtela neprusvitnou. Vlastnim nekolik kousku svetlych kosili, dokonce i jednu bilou, ktere jsou neprusvitne, takze to neni nemozne. Cast z nich jsem si koupila na Blizkem vychode (tam se daji sehnat lepe), zbytek uz mam dele. Prijde mi, ze se shaneji cim dal hur.

Beruska13
173 příspěvků 7.9.17 12:49

Nakupuji košile v Gant a polo Ralph Laurent, když jsou slevy - žádná z košil neprosvítá, ani ty bílé

zelwice
28 příspěvků 11.9.17 12:44

V sekáčich a hledat pevné materiály​… Já mám na sobě zrovna úplně svetlounce modrou riflovou košili s krajkovým lemem, límcem a manžetami… Asi za 100 Kč ze sekáče.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek