Nerdské vlákno

Fotoalbum tématu (159) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 55 Další »
Eden_Prime
3472 příspěvků 7.8.16 14:55

@Morrighan kofola je jeste horsi, ta chutna, jako by v ni ten rum uz byl! :-D z tehlech sladkejch shitu mi chutna jen to oranzovy, ale to zas barvi zuby.
Vy jste nikdy neochutnala klasicky cesky rum? Jste stastny a rozumny clovek :)

Morrighan
1335 příspěvků 7.8.16 15:09

@Eden_Prime Já jsem trochu divná, mě prostě alkohol nechutná v jakékoliv podobě. Tedy jsem abstinent a hodně lidí to nedokáže překousnout. Už se kvůli tomu vyhýbám různým posezením v hospodách, protože i když dopředu říkám, že nepiju a všichni jsou v pohodě („tak si dáš colu“), tak do mě pak v hospodě rejou („proč nepiješ“, „ty jsi těhotná“, „zkus to, je to dobrý“, „já tě zvu“) a fakt jsou už pak nepříjemný. A když si tímhle výslechem procházíte pořád, tak už vás to fakt začne štvát xD

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.8.16 15:32

@Morrighan jsme na tom podobne, do hospody vubec nechodim. Ja si tam navic vetsinou ani mevyberu nic k jidlu a chodit do hospody kvuli piti mi prijde zbytecny. Uplny abstinent nejsem, v lete nekdy piju pivo Kozel (tak 3 za jedno leto), letos ani to ne, protoze se bojim, ze bych zas zacla kourit. Nerikam, ze mi alkohol nechutna, ale je mi po nem strasne spatne a i po malem mnozstvi mam okna a nic si pak nepamatuju

Morrighan
1335 příspěvků 7.8.16 15:47

@Eden_Prime Bohužel znám lidi, které ani to nezastaví xD Ale s takovýma se nekamarádím xD Já si pamatuji, že do mě v deseti letech chtěla teta narvat vaječný koňak, tak je to možná trauma z dětství xD Já mám osobně raději kavárny, nejlépe s kočkama xD

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.8.16 16:06

@Morrighan jezis to je hrozny, to je dobra teta :-D Ta moje me akorat jednou zfetovala, kdyz me omylem zavrela v komore, ktera byla cela cerstve natrena nejakou jedovatou barvou, nasla me tam pak blabolici a valejici se po zemi.

Kocici kavarnu jsem jeste nenavstivila, ale v Praze jsou 3, tak to brzy zkusim. Asi budu vybirat podle toho, ktera ma pobliz pokestop, aby tam slo dat lure module :-D jeste mam vsechny, co jsem dostala za lvl

Morrighan
1335 příspěvků 7.8.16 16:39

@Eden_Prime Já byla ve dvou, ale s pokestopy nepomůžu, protože v jedné jsem nechytila jejich wifinu a v druhé jsem byla tak před měsícem, kdy jsem pokémony ještě nechytala xD

celem
1224 příspěvků 7.8.16 18:19
@Morrighan píše:
@Eden_Prime s bramborovým rumem jsem ještě neměla tu čest xD já zase nesnáším kofolu, chutná jako roztavené pendreky -.-

Nemám ráda colu ani kofolu. Loni mi bylo zle od žaludku, dala jsem si pár lžiček coly, protože jsem už nevěděla, co mám dělat, aby mi bylo líp. A ono to zabralo! A to jsem si ji brala s odporem, jen jako poslední možnost. :-D

celem
1224 příspěvků 7.8.16 18:26
@SweetPotato píše:
@Dammy
Možná to s výhledem souvisí, proto lidem vadí si v autě třeba číst, tj koukat do jednoho bodu. Jinak v autobuse do mně museli cpát kinedryl, z kolotoče jsem odmítala slézt. Letos jsem vyrazila na pouť s dětmi a jupí, pořád si to užívám. :-D Akorát drncání horské dráhy neudělalo dobře mé krční páteři, tu příště vynechám.

Taky si myslím, že to souvisí s výhledem a určitě to je podmíněno i psychicky. Mně je zle v autě, když sedím vzadu (a nevidím na cestu) a v autobuse taky, musím sedět vpředu, jinak mi je na zvracení. Nedělá mi dobře, když neřídím a nemám to pod kontrolou. :-D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.16 18:38

@celem
Já jsem teď jednou seděla v autě vzadu po hodně dlouhé době a až jsem žasla, že to ty děti zvládají.
A ta kontrola je určitě důležitá, manžel lítal. Říkal, dokud držím knipl, pohoda. Bez něj nic moc.

Dammy
1672 příspěvků 7.8.16 18:50

.

Příspěvek upraven 25.12.16 v 14:07

celem
1224 příspěvků 7.8.16 18:54

@SweetPotato U mě to je podmíněno hlavně psychicky. Je jen pár lidí, s kterými se nebojím jet autem, protože jim důvěřuji. Vytáčejí mě ti, kteří si myslí, jak jsou výborní řidiči, přitom jezdí riskantně a zatím jim to vždy vyšlo.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.16 19:01

@celem
Jo, tohle říká muž taky. V autě už si zvykl, ale na motorku by nesedl za nikoho. Já jsem v tomhle fatalista, vezu se a nepřemýšlím o tom. Lidí, se kterými jsem se opravdu bála, jsem zatím zažila jen pár.

celem
1224 příspěvků 7.8.16 20:05

@SweetPotato Kdysi jsem zažila autonehodu, řidič jel jak šílenec. Od té doby se mi dělá špatně, když jedu s někým, kdo jede hodně rychle, blbě předjíždí atd. Vím, že to je psychický blok a je to děs. Do té doby mi nikdy špatně nebylo, nevadila mi ani rychlá jízda, nijak jsem si nebezpečí neuvědomovala.
Ale bylo mi blbě na trenažéru v autoškole. Mně nepřipadalo, že jako jedu autem, ale že se silnice valí na mě. :-D

Eden_Prime
3472 příspěvků 8.8.16 10:08
@SweetPotato píše:
@celem
Já jsem teď jednou seděla v autě vzadu po hodně dlouhé době a až jsem žasla, že to ty děti zvládají.
A ta kontrola je určitě důležitá, manžel lítal. Říkal, dokud držím knipl, pohoda. Bez něj nic moc.

To je super a v cem lital? A litala jste nekdy s nim? A proc uz nelita?

Eden_Prime
3472 příspěvků 8.8.16 10:17

@Dammy to Monaco vypada hodne zajimave a vubec to neznam, asi to zkusim :)
My hrajeme coop hlavne Orcs Must Die! 2, Heroes 3,5 (znate triapulky? Nejlepsi heroes!!), Sid Meier's Civilization 4 FFH a 5. Civky a HOMAM lze hrat samozrejme i proti sobe, ale coop je to lepsi, stejne to hrajeme na jednom pc a vidime si „do karet“. V nekterych civkach je pri hrani coop i spolecny vyzkum a dalsi veci.
Pak nas jeste bavi Diablo 2, trojka me strasne nudi, ale dvojka je skvela a ve dvou je to mnohem zabavnejsi nez solo. Taky jsme zkouseli ten coop v Mass Effect 3, ale to bylo takovy otravny, horsi nez zbytek hry.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 11:00

@Eden_Prime
To jsem ho ještě ani neznala, lítal na větroni. Musel přestat, páč ho někdo udal, že má příbuzné v kapitalistické cizině a mohl by uletět. (Perlička - mnohem později se dozvěděl, že ten někdo byl vlastní otec, kterému vadilo, že kluk furt někde lítá, místo aby doma makal) Pak se k tomu krátce vrátil s ultralighem, ale už nebyl čas, měl to daleko. Teď přiznává, že už by se asi bál.

Eden_Prime
3472 příspěvků 8.8.16 11:08

@SweetPotato wow co k tomu rict… To musel byt udatny clovek, kdyz radsi udal syna nez aby se mu postavil a oponoval, kdyz s necim nesouhlasil.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 11:16

@Eden_Prime
Přitom ten syn byl tak vycepovaný, že by nejspíš poslechl. Jenže takhle to bylo zábavnější. Ale už bych to uzavřela.
Vrátím se k Pokémonům: samozřejmě mne čím dál víc pokoušejí. Zatím mám pocit, že by mi stačilo jen je sbírat jako motýly. Nějaké zápasy mne nelákají. Má to smysl?

Karoleenah
2322 příspěvků 8.8.16 11:22

@SweetPotato Proč by nemělo, já jsem asi taky víc sbírací typ. :) Takže převážně obcházím pokéstopy, líhnu si vajíčka a chytám, k boji se dostanu jen občas, když mám zrovna náladu a/nebo je nějaký gym zrovna po ruce.

Eden_Prime
3472 příspěvků 8.8.16 11:22

@SweetPotato smysl ma cokoliv, o vas v te hre bavi. Cesta je cil, u tehle hry to plati doslova. Nemusite bojovat, akorat pak neziskate zdarma zadne zlataky, ale da se to v pohode hrat i bez nich. Jestli vas na tom bavi to sberatelstvi, tak jen sbirejte.

Eden_Prime
3472 příspěvků 8.8.16 11:26

Vcera jsem nasla ve Vltave 4 kapry a 10 hvezic, takze to generovani podle enviromentu uz urcite funguje :-)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 11:31

@Karoleenah @Eden_Prime
Trochu jsem doufala, že napíšete, že nemá, že budu nacházet pořád dokola ty samé a že mi do tří dnů vysublimují, když je nevycvičím. Tak já vám asi neděkuju. :-D

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 8.8.16 11:37

@SweetPotato zatim taky sbiram a lihnu a jeste mi zadnej nevysublimoval:-) akorat se mi objevuji " lepsi" druhy, takze uz taky vyhazuju/upgraduju na vyssi vyvojovy stupen @Eden_Prime :-)
no ale doma se mi smejou :-( musim zlomit aspon deti;-))

Zina
995 příspěvků 8.8.16 11:38

@Morrighan @Eden_Prime Tak to já jsem to měla s alkoholem obráceně, mně naopak odmala chutnal. Přitom doma ani v rodině se skoro nepilo, táta max. pivo k práci a děda k prutu. Mně to ale chutnalo a asi do svých cca 23 jsem toho vypila docela dost. Přitom mi bývalo blbě docela dost, a co jsem v 19 přestala jíst maso, tak se ty kocoviny ještě zhoršily. Ale nějak mi to tehdy stálo za to :-).

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 11:41

@viktorka_od splavu
To já to budu před dětmi spíš tajit. :-))
Ale zatím mi to nejde stáhnout, tak možná bude vyřešeno. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 55 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek