Nerdské vlákno

Fotoalbum tématu (159) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
Zina
995 příspěvků 2.8.16 08:35

Jsem to nevydržela a máte mě s pokémony na svědomí. Trochu mě zklamalo, že okolní kopce zejí prázdnotou, víc by se mi líbilo chytat je venku než dole ve městě, ale četla jsem vysvětlení ohledně souvislosti s používáním GPS a dává to smysl.
A mám rovnou začátečnickou ukázku, eviduje to někde, kolik toho celkem nachodíte? Předpokládám, že jo, protože jsou tam ty vejce, kde je to třeba, ale nikde jsem to na telefonu nenašla.

Morrighan
1335 příspěvků 2.8.16 14:49

@Zina Ano, eviduje, zrovna jsem dostala achievement, že jsem nachodila 10 kilometrů xD

Dammy
1672 příspěvků 2.8.16 15:15

.

Příspěvek upraven 25.12.16 v 14:05

Zina
995 příspěvků 2.8.16 15:18

@Morrighan A můžu se na to někde podívat? Držím si přehled o nachozených km, ale mít puštěný pokémony plus ještě tracker, jsem bez baterky, než vylezu na kopec :-).

Morrighan
1335 příspěvků 2.8.16 15:45

@Zina Když otevřete menu hráče vlevo dole (ten obrázek hráče), pak sjedete trochu dolů a kliknete na acheivement Jogger. Tam by mělo být napsáno, kolik jste ušla (ze 100 km).

Zina
995 příspěvků 2.8.16 16:12

@Morrighan Dkuji. Jsem si, ehm, nevšimla, že ta obrazovka je posouvací :-).

Karoleenah
2322 příspěvků 2.8.16 16:25

@Dammy Já jsem si včera z desítkového vejce vychodila Eeveeho, fakt skvělý no! :D
Ale začala jsem si syslit holuby Pidgeye a jinou drobnou havěť na evoluce, nějaký moudrý kalkulátor na netu mi vypočetl, že bych jich měla nastřádat na 58 evolucí, aby se mi vyplatilo Lucky Egg. No nevím, jestli to tak dlouho vydržím. :)

Morrighan
1335 příspěvků 2.8.16 16:37

@Zina To asi nejse sama, nedávno změnili polohu tlačítka „transfer“. Dřív jste musela rolovat až dolů pod Pokémona a teď stačí kliknout na možnosti xD Asi to lidi nemohli najít xD

@Karoleenah Já mám takový ty 2-kilometrové vajíčka a taky je v nich kulový xD

ivo22
1 příspěvek 3.8.16 10:55
Kde najdu Ekanse?

Už jste slyšeli o téhle hře? http://www.srovname.cz/pokemanie

Hraju jí už několik dní a nevím si rady s Ekansem, kde byste ho hledali? Díky za pomoc, chtěl bych vyhrát v soutěži.

Eden_Prime
3472 příspěvků 3.8.16 11:01

@Karoleenah tak vyplati se to v podstate vzdycky, ne :)?To lucky egg. Samozrejme cim vic evoluci tim lip. Co se presne mysli tim, ze se to od urciteho mnozstvi vyplati?
Jinak taky syslim, stejne nemam zadny stardust, mam strasne spatnou disciplinu a vsechno vzdycky nahazim do ty pitomy houby. Pak jednou najdu lepsi a vyletim vzteky kominem :)

Zina
995 příspěvků 3.8.16 11:07

Tak musím říct, že za mě pokémoni zatím dobrý. Máme tu čerstvý štěně, se kterým nemůžeme na dlouhý procházky a motám se tu s ním v podstatě kolem bloku, tak aspoň občas něco odlovím. I když je to tu na ty miniaturní potvory dost chudý.
A muž to kvůli mně taky trochu rozjel, ale „cheatuje“, protože jezdí do práce do Prahy na Pankrác, kde jich za oběd nachytá víc než já za 2 dny :-).

Dammy
1672 příspěvků 3.8.16 11:13

.

Eden_Prime
3472 příspěvků 3.8.16 11:18

@Dammy tady je jeden Gym, ktery jde stoprocentne brat z nekolika krajnich bytu jednoho domu. Strasne to tem lidem zavidim :-D

711990
3200 příspěvků 3.8.16 11:39

Já pracuju na Chodově a protože je tu DHL, je to tu bajecne pokryty, hosi z DHL jsou totiz vasnivi hraci:D hromada pokestopu, ktery si nekdo krmi primo z kanclu kazdy odpoledne:D ale gym mame daleko…zato primo z kancelare dosahnu na 3 pokestopy:)

Karoleenah
2322 příspěvků 3.8.16 12:25

@Eden_Prime No já právě přesně nevím, jak ten kalkulátor funguje, k žádnému vysvětlení jsem se na té webovce neproklikala. Ale asi počítá s tím, že nacvakání jedné evoluce trvá x vteřin, přičemž nejvíc se vyplatí ty za 12 candy, jedno vejce máte na půl hodiny… tak asi aby bylo vejce maximálně využito za co nejmíň surovin a člověk ani chvíli z těch 30 minut nelenil a vytřískal z toho maximum. :)

Karoleenah
2322 příspěvků 3.8.16 12:40

No ale jinak včera jsem jen tak z nostalgie vytáhla staré Pokémon sticker album a za prvé mě překvapilo, kolik z těch 150 pokyšů se mi úplně vykouřilo z hlavy, a za druhé mi tím, jak jsem je viděla po kupě, začalo připadat, že se minimálně v Brně točí tak dvacet furt dokola. Viděl třeba někdy někdo Muka nebo Porygona? Ditto? Digletty? Taurose? Omanyta?!
Příští týden jedu na dovolenou a budu mít mobilní připojení k netu, takže schválně zkusím, jestli nenachytám i něco jinýho… A jestli tam zas všude budou samí holubi a Drowzee tak už nevim! :)

Eden_Prime
3472 příspěvků 3.8.16 13:56

@Karoleenah v Praze je to dost stejne, nic z toho co pisete nemam krome Taurose, ale ten mi myslim vypad z vejce

@Karoleenah jj to bude asi ono, je to pocet, ktery se da za tu dobu stihnout. Jeste je pry nejaky glitch, ze to jde delat zaroven na dvou zarizenich a tim se usetri pulka casu, ale podvadet je nuda

Dammy
1672 příspěvků 3.8.16 14:25

.

Karoleenah
2322 příspěvků 3.8.16 14:36

@Dammy Ach jo, tyhlencty exkluzivity… Ale jestli ho @Eden_Prime má, tak z vejce padnout může a tím pádem je i šance získat v místních podmínkách Kangaskhana a kachnu s bambusem, to je v podstatě dobrá zpráva. :)

Dammy
1672 příspěvků 3.8.16 14:46

.

Příspěvek upraven 27.12.16 v 11:07

Dammy
1672 příspěvků 3.8.16 14:51

.

Karoleenah
2322 příspěvků 3.8.16 14:54

@Dammy Mr. Mime je nejhnusnější pokémon ever! Všude jinde to plusmínus dává smysl - klokan, bambus, bizon, ale proč zrovna Evropa nafasovala toho pitomečka, to je jak nějaká skrytá urážka už. :)

Eden_Prime
3472 příspěvků 3.8.16 14:59

@Karoleenah @Dammy aha tak to jsem mela hrozny stesti, zapomnela jsem, ze je exkluzivni pro USA a ani jsem se po jeho obdrzeni patricne neradovala, sakra :) A zrovna toho evropskeho Mime jeste nemam

Kajuli
585 příspěvků 3.8.16 15:13

@Karoleenah Souhlasím s vámi a do stejné kategorie nejhnusnějších pokémonů ever řadím i Jynx, ta mi přijde jako extra hnusná pokéštětka
http://cdn.bulbagarden.net/…OS_anime.png

Zina
995 příspěvků 3.8.16 15:18

Já bych brala toho bizona, ten vypadá super :-).
Jinak už mám level na tělocvičnu a chci se zeptat: je lepší mít barvu, která v okolí převládá, nebo naopak tu, která absentuje? Muž si totiž vybral modrou, ale všechny gymy v okolí jsou už třetí den modré, tak si říkám, jestli by nebylo lepší vzít jinou barvu?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek