Nerdské vlákno

Fotoalbum tématu (159) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
Karoleenah
2322 příspěvků 4.8.16 11:14

@Dammy Proto už MMOčka taky moc nehraju, není prostě čas to tryhardit, jak vždycky s kamarádama říkáme. :)
Jinak svůj první vážný vztah jsem si našla na Ultimě Online. :D Ale to bylo naprosto skvělý období, UO hrála už v mé době spíš „starší“ generace, v guildě byli lidi o deset i víc let starší (mně bylo 14 když jsem začla), a vlastně ani na serveru nás nebylo bůhvíkolik, takže půlku člověk znal a sešla se tam fakt skvělá parta, aspoň dvakrát do roka se dělal sraz a bylo to fajn. Proto mě asi nikdy nechytlo WoWko, nenašla jsem si tam takovou dobrou partu a byla jsem zvyklá na takový dospěláčtější nebo jak to říct přístup, který se tam moc nenosil.

Zina
995 příspěvků 4.8.16 11:22

@Dammy Aha, já mám s free servery jen velmi chabé zkušenosti, hrál na něm jeden známý a podával mi referáty, jak to tam chodí. Jinak taky mám nejlepší zážitky z dob největšího paření, dokázala jsem u toho prosedět fakt celý víkend, doteď nechápu, že jsem šla na jeden raid od 2 do 5 a na další od 6 do půlnoci, bylo to hrozně intenzivní :-D. Odešla jsem, když už jsem si začala připadat, že tam chodím jak do druhé (mnohem horší) práce, a lidi začli blbnout s tabulkama a přehledama a konverzace se omezila na rozčilování, taktiky a progres.

@Eden_Prime Právě ve WOW. Ale v partě jsme spolu nehráli, jsem utekla většině gildy s levelem, až právě v raidech.

Morrighan
1335 příspěvků 4.8.16 11:31

@Zina Na twinstaru bylo těch serverů vlastně více a PVE byl pak jen na Wrath of the Lich King a já si chtěla zahrát Cataclysm (protože WOTLK už se mi okoukal) a k tomu je tam jen PvP server.

Jinak co se týká hraní MMO RPG, tak já jsem asociál i tam. Raději si hraju sama, jen když musím třeba na té Teře, tak to projdu s někým, ale ne že bych se tam kamarádila. Vždycky, když jsem si s někým kecala na WoW, tak se z nich vyklubal magor nebo psychopat xD Já jsem byla schopná u toho prosedět celý den jako teenager, teď už mě to unaví tak po dvou hodinách, takže mám takový i vnitřní spínač, který mi zabraňuje u toho sedět pořád, což je fajn xD

Dammy
1672 příspěvků 4.8.16 12:06

.

Příspěvek upraven 25.12.16 v 14:09

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.8.16 12:20

@Morrighan Fallout mam hodne rada, trochu nechapu, proc neudelaji stare Fallouty na tablety. Ale nejradsi ze vsech her mam Civilizaci a trilogii Mass Effect. Aktivne se podilim na tvorbe modu na Civ IV - FFH, ale posledni rok uz je to bohuzel docela mrtve.

Z onlinovek aktualne hraju akorat Shadowrun Chronicles - Boston Lockdown a obcas ESO. Jestli nekdo hleda naprosto dokonalou, pratelskou a velmi inteligentni herni komunitu, vrele doporucuju ten Shadowrun. Takovou komunitu jsem jeste nikde nezazila, dokonce se dusledne pouziva shadowrunovy slang a vsechno :-) Obcas to zapnu jen na par minut, poctu si a zas vypnu, je to skutecnej unik z reality :-)

Jo a hry Shadowrun Chronicles a Dragonfall vysly i na tablety. A hraje se to velmi pekne, lepe nez na pc. Taky vysla mobilni verze Xcom Enemy Unknown, to me taky dost potesilo, ale pak jsem to nejak nedohrala.

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.8.16 12:22

@Karoleenah kde jste hrala UO? :-) Hrala jsem 2 roky na Dark Paradise

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.8.16 12:24

@Karoleenah ja na sipkach chodim taky :-) Ale mam mys v leve ruce

Morrighan
1335 příspěvků 4.8.16 12:29

A co Final Fantasy, hrajete někdo? Já se momentálně třesu na zmodernizovanou verzi sedmičky, protože to je vlastně jediná, co jsem hrála xD

Karoleenah
2322 příspěvků 4.8.16 12:31

@Eden_Prime Hehe, já hrála taky na DPčku, celou dobu. :) Byla jste v nějaké guildě? Třeba si vás pamatuju!

Morrighan
1335 příspěvků 4.8.16 12:37

@Eden_Prime Koukala jsem na to Shadowrun, já mám raději právě fantasy hry spíše ve středověkém stylu…ten Shadowrun je hádám modernější?

Karoleenah
2322 příspěvků 4.8.16 12:38

Shadowrun byl relativně nedávno v Bundlu, aspoň tři různé díly, ale nevím, jestli zrovna ten Boston Lockdown. Musím se mrknout mému chlapci na Steam, jestli to tam nemá. :)

Zina
995 příspěvků 4.8.16 12:50

Shadowrun se mi nějak vyhýbá, a to jak v digitální, tak ve stolní podobě. Takže díky za tip - právě jsem se s mužem domluvila, že až pomine první vlna datadisku k WOW, tak na Shadowrun Chronicles koukneme :-).

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.8.16 14:06

@Karoleenah Brotherhood :-) A vy?

@Morrighan shadowrun je cyberpunk, takze sci-fi s fantasy prvky. Magie, samanismus, nove rasy lidi (trollove, trpaslici, elfove, vampyri, ghoulove atd.), myticka zvirata (draci, bazilisci, obri hmyz), svet rozdeleny na zivot za zdmi korporaci a divoky poulicni zivot ve stinech a ilegalite, moderni technika, soucasne i futuristicke zbrane, cyberware a hlavne matrix, virtualni realita.

V predchozim prispevku jsem se prepsala, pardon, Shadowrun Chronicles neni pro tablety. To same bohuzel Shadowrun Hong Kong. Verze pro tablety existuje pro hry Shadowrun Returns a Shadowrun Dragonfall.

Zina
995 příspěvků 4.8.16 14:39

@Eden_Prime @Karoleenah Páni, doufám, že nezjistíte, že jste jedna druhé šlohla nějakej vzácnej equip a řekly jste si, že spolu do konce života nepromluvíte :-D. (nadsázka, samozřejmě)

Ještě s těmi onlinovkami jsem si vzpomněla, že jsme chvíli hráli i Everquest 2 Online, už měl teda chvíli po sezóně, ale docela nás to bavilo. A tam byla docela příjemná komunita a i lidi ochotní vypomoct - high levelům se tuším při vstupu do dungeonu pro nižší úrovně ten level upravil, takže to nebylo tak, že by to tam dotyčný kydlil a vy za ním jen vláli a měli ze hry houby.
Taky tam byla asi největší možnost mít a vylepšovat si domek, a to jak věcmi za questy, tak z výroby, takže když člověk chtěl, tak se u toho dost vyblbnul.

Dammy
1672 příspěvků 4.8.16 16:10

.

Příspěvek upraven 25.12.16 v 14:09

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.8.16 16:49

@Zina to doufam ze ne, vzpominam si na par osklivych momentu, nesnasim PK :-D

Morrighan
1335 příspěvků 4.8.16 17:41

@Eden_Prime No, konec konců Final Fantasy je takový steam punk z moderně-budoucím světě, mohlo by to být i zajímavé (zaujala jste mě těmi vampíry, ti většinou v MMO nejsou xD)

Edit: Teď si vzpomínám, jak jste tu některá zmiňovala to grindování u asijských her, korejský Metin 2 je snad nejhorší, co jsem kdy viděla. Je to i česky přeložené a většinou zadarmo (pokud nechcete být králem světa) a už tak od 35. levelu je vaší hlavní náplní expení v tom smyslu, že se proběhnete po louce, naberete potvory a začnete je mlátit o skálu (oni se mezi tou skálou a vámi zarazí a je to lehčí je zmlátit). A tohle třeba týdny a měsíce. Fakt jsem pak už nechápala, proč to ti lidé hrají.

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.8.16 17:46

@Morrighan jestli mate rada upiry s bavil vas Skyrim, zkuste ESO :-) Elder Scrolls Online. Bohuzel krom bratru neznam nikoho jineho, kdo by to hral, takze hraju spis solo, ale i tak je to super. A nejhorsi bugy uz odstranili, takze se to da i hrat

Morrighan
1335 příspěvků 4.8.16 18:00

@Eden_Prime O té hře vím, uvažovala jsem, jestli si ji nekoupit na Steamu, ale údajně ji můj počítač neutáhne, tak možná jindy xD Ale tam jsou upíři? A jsou hratelní? Já hrála normální Elder Scrolls a tam teda ti upíři nic moc, na slunci jsou nemožní a postupně se změní v takové monstrum (a nemůžete si ani vyjít do města, aniž by vás někdo kuchnul) xD

Karoleenah
2322 příspěvků 4.8.16 18:20

@Zina Ne, tady právě dochází ještě k mnohem bizarnější situaci, protože jsme s @Eden_Prime byly ve stejné guildě! :D Simvás, kdy jste tam byla? Navalte jméno postavy!

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.8.16 19:01

@Karoleenah tak to je vtipny :-D Ale zklamu vas, nebyla jsem tam dlouho, ale je to jedina guilda, ktera za neco stala a kterou si pamatuju. Nepamatuju si vubec zadne spoluhrace, jediny hrac, ktereho si pamatuju, je spoluzak, ktery byl v guilde Circle of Power. UO jsem hrala v letech 2007- 2008. Hrala jsem rangera a nazev postavy se mi sem moc psat nechce, protoze ho stale pouzivam skoro ve vsech onlajnovkach, co hraju :-)

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.8.16 19:04

@Morrighan a hrala jste Skyrim s datadiskem Dawnguard? Tam ti upiri funguji o dost lip nez v puvodni verzi. I vlkodlaci. V onlajnovce jsou upiri, ale musite se nechat pokousat upirem. Jsou na to specialni casy, ktere se ridi realnym lunarnim cyklem, a lokality, kde k tomu muze dojit. Jednodussi je koupit si pokousani od hrace, ktery uz vampyr je :)

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.8.16 19:07

@Morrighan ale pokud vam jde o estetickou stranku veci, tak tam s dlc dochazi spis ke zhorseni :-D

Karoleenah
2322 příspěvků 4.8.16 19:56

@Eden_Prime 07-08 už je dost možná na mě pozdě, to si nejsem jistá, ale vtipný je to dost, jak jsme se tu sešly. Jsem teď zkusila mrknout, jestli ještě funguje web Brotherhoodu a nejen že funguje, ale dokonce jsem tam ještě pořád zapsaná v sekci spojenců a přátel! :D Ale spoluhráčů si pamatuju hodně, obzvlášť z Bh, byla jsem s nima mockrát i na srazu. No tak hlavně že jsme si nekradly ty equipy. :)

Morrighan
1335 příspěvků 4.8.16 22:00

@Eden_Prime To vypadá stejně jako v Elders Scroll, řekněme, že to dokážu přehlídnout (pokud vím, dokázali na sebe vzít obě podoby). Spíš mi vadilo, že pak snad ani nemůžete do města, aniž by vás automaticky všichni nechtěli zabít. A celkově je ta hra dobrá?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek