Nerdské vlákno

Fotoalbum tématu (159) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 55 Další »
SunEclipse
525 příspěvků 5.8.16 20:46
@Kajuli píše:
Neverhood byl boží, scénka s příšerkou, videokazety, plivání do trubek… jéé, to si musím zahrát! Mimochodem, taky jste skočili do odtoku?

ježiš plivání do trubek s mým absolutním hluchem bylo peklo!

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 5.8.16 20:48
@Dammy píše:
http://img-9gag-fun.9cache.com/…_460s_v1.jpg

tak já otevřela tohle vlákno, že bych se tu mohla optat něco okolo pokémonů… no, vzhledem k tomu že když jsem naposled hrála, tak simcity vypadalo takhle http://www.geek.com/…-625x350.jpg, tak raděj nic:-) zírám:-))

SunEclipse
525 příspěvků 5.8.16 20:50

@viktorka_od splavu ale ničeho se nebojte, my jsme hodné, nepokoušem vás, klidně se ptejte

Eden_Prime
3472 příspěvků 5.8.16 20:54

@Kajuli ne, vzdyt se tam psalo neco jako Don't jump nebo Danger!! :-D

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 5.8.16 20:55

@SunEclipse díky, jste hodná:-)
no já si to včera večer stáhla, dnes během dne něco málo ulovila a zjistila co kde okolo lítá, a teď jsem si začla číst návod:-) mně se líbí ta myšlenka hry v ulicích, jinak ani o těch původních pokémonech nevím nic moc, frčelo to když byla dcera na základce. jen jsem někde pochytila info, že snad do druhého dne musím provést s těmi úlovky nějakou operaci, netuším jakou a jestli je to vůbec pravda. no, tak asi:-)

Eden_Prime
3472 příspěvků 5.8.16 20:56

@viktorka_od splavu ptejte se na cokoliv a Simcity 2000 bylo dobry :-)

Kajuli
585 příspěvků 5.8.16 21:03

@Eden_Prime Tak to je to samé jako říci dítěti „nesahej na to“ :D Ještěže hra šla před tím uložit…

Gorilka
1269 příspěvků 5.8.16 21:12

Když jsem hrála Simcity „naposledy“ vypadalo nějak takhle:
http://gamesdbase.com/…Software.jpg

mulen
870 příspěvků 5.8.16 21:37

@viktorka_od splavu podobně vypadá Transport tycoon. To jsem hrála taky :)

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 5.8.16 21:41

@mulen ano ano a ještě tam bylo něco, co se odehrávalo v zoo/zábavním parku - ale to už hrála dcera:-)

Eden_Prime
3472 příspěvků 5.8.16 21:56

Pamatujete na 70 vterin dlouhe krkani, kdyz sezral muchomurku? :)

https://m.youtube.com/watch?…

711990
3200 příspěvků 5.8.16 22:01

@viktorka_od splavu rollercoaster tycoon. Nedavno jsem si stahla na GOG a stravila hezky vikend hranim vsech kampani:D

SunEclipse
525 příspěvků 5.8.16 22:14

@viktorka_od splavu já pokemon go odolala, takže vím jen rámcově co se tam děje - ale zachytila jsem tu diskusi o inkubátoru, a líhnutí vajec, takže možná tohle musíte udělat do jednoho dne - @Eden_Prime nebo @Karoleenah vám určitě poradí fundovaněji.

mulen
870 příspěvků 5.8.16 22:16

@Eden_Prime zahrála bych si to znovu. Škoda, že to není na tabletu.

Eden_Prime
3472 příspěvků 5.8.16 22:17

@viktorka_od splavu nemusite s nimi delat nic :-) Ale casem s nimi budete chtit neco delat, budete se jich zbavovat a za to dostavat candies, ktere se pouzivaji na upgrade pokemona. Ale az budete bojovat v gymech, tak trva 21 hodin, nez muzete vybirat dalsi odmenu. Zadne jine casove limity tam nejsou :)

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 5.8.16 22:22

@Eden_Prime ok rozumim a dekuju

Eden_Prime
3472 příspěvků 5.8.16 22:33

@viktorka_od splavu neni zac. Jakmile budete mit nejakeho vickrat, zadejte tomu slabsimu transfer. Na zacatku budete dostavat jen slabe pokemony, takze se vyplati zbavit se v podstate vsech a nechat si jen par nejlepsich na dobyvani. Ja se zatim vsech s nizkym CP nezbavila, nektere jsem nasla jen jednou a nechavam si je tam, i kdyz jsou hrozni. Treba tenhle, toho jsem nasla jednou v Alze a od te doby nic

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 5.8.16 22:45

@Eden_Prime jelikoz nejlepsiho mam asi tohohle tak zatim vyckam a tridit asi zacnu az za par dni:-)

Eden_Prime
3472 příspěvků 5.8.16 22:52

@viktorka_od splavu toho mam taky jen jednoho :)

Karoleenah
2322 příspěvků 6.8.16 00:52

@SunEclipse Armikroga jsem hrála snad hned druhý den po vydání, hrozně jsem se na to třepala, a musím říct, že mě to spíš zklamalo. :( S Neverhoodem se to prostě nedá srovnat. Jako úplně blbé to není, ale…

@Kajuli Neznám moc lidí, co chudáka Klaymena nevyhodili do vesmíru. :D
Já si pamatuju, že jsem si musela vypomoct jako malá návodem (ještě ze Scorpion WinCheateru!) v pasáži, kde se odměřovaly barevné tekutiny do kádinek, ještě jsem neuměla anglicky, tak jsem si písmenka nespojila s barvama.
Neverhood je asi moje úplně nejoblíbenější hra, je to první věc, co jsem na našem prvním počítači dohrála a znám ji fakt úplně nazpaměť, teda kromě záznamů v Hall of Records. Ale Hello! Me Willy. Me Willy Trombone. These disks tell a story… odříkám i kdybyste mě vzbudili ve čtyři ráno. :)

Morrighan
1335 příspěvků 6.8.16 06:08

Na rollercoaster tycoon si vzpomínám, hrála to sestra a pokaždé si stěžovala, že když postaví nějakou novou a držkopádovou atrakci, tak je kolem ní vždycky hrozně nablito xD

SunEclipse
525 příspěvků 6.8.16 09:02

A hrál jste někdo Fish Fillets a Gobliins? Ty jsou taky moje srdcovka.

Kajuli
585 příspěvků 6.8.16 09:33

@SunEclipse Fish fillets jsem hrála a nedohrála, ani jeden díl :( To bylo ještě v dobách, kdy nějaký normálnější počítač měl děda, tak jsem pařila u nich. Tipnu si, že na win 8 to už nějak rozumně rozjet nepůjde, ale uvidíme.
aa, doufám, že juniorka bude dlouho spát

mulen
870 příspěvků 6.8.16 09:39

A znáte Another world? Moje úplně první hra a moje srdcovka.

Eden_Prime
3472 příspěvků 6.8.16 09:45

@Kajuli Existuje verze pro modernejsi systemy, jmenuje se to Fish Fillet Next Generation. Je to zdarma ke stazeni. Zda to funguje na windows ted nemuzu overit, kdyztak vecer, ale na OS X to bezi :)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 55 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek