Nerdské vlákno

Fotoalbum tématu (159) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Eden_Prime
3472 příspěvků 6.8.16 09:51

@mulen to hral muj tata, ja to mela zakazane kvuli zbranim :( (kdyby tata vedel, ze jsme s kamaradkou hraly Wolfenstein 3D, asi by se zcvoknul). Zkousela jsem to ted googlit a pry existuje mobilni verze! Mam to v appstore za 4 dolary

mulen
870 příspěvků 6.8.16 10:10

@Eden_Prime taky jsem na to narazila. Mě to dalo dost zabrat na PC. Zvládla jsem to jen jednou, takže se obávám, že teď už bych to nedala. Zkusíte to? :)
Wolfa jsem hrála taky a Doom, jenže z toho se mi po čase začalo dělat blbě, jak jsem se otáčela v těch chodbách :)

Eden_Prime
3472 příspěvků 6.8.16 10:24

@mulen asi neodolam, i kdyz tuhle starou grafiku uz moc nedavam. Ale vy jste psala, ze hrajete minecraft, takze jste urcite zvykla :-D Minecraft se mi libi, ale ty kostky jsou pro me proste strasny, jsem dost barvoslepa a bohuzel v tom skoro nic nevidim.

Z Wolfa mi bylo taky strasne spatne, starsi hry mi to delaly vsechny. Nejvic jsem toho nablila u Alien versus Predator, tam je snad uplne vsechno, co to zpusobuje (nizky fps, 1st person bez moznosti prepnout na 3rd, spatna kombinace barev a v pripade hrani za vetrelce behani po stropech a zdech, takze otaceni).
Pak dlouho nic a loni me tim sokoval Fallout 4, kdyz stavite usedlosti, tak je Vam taky blbe, to se jim fakt nepovedlo. Tuhle cast hry jsem musela uplne ignorovat aby mi nebylo furt spatne

Morrighan
1335 příspěvků 6.8.16 10:32

A já se bála, že jsem na stará kolena stále citlivější, když se mi dělá blbě na dětském kolotoči xD

Zina
995 příspěvků 6.8.16 11:47

@SunEclipse Goblins byli ti skřítci, jak každý uměl něco? Ti byli super a bylo víc dílů, ne?

mulen
870 příspěvků 6.8.16 12:11

@Eden_Prime jsem ráda, že v tom teda nejsem sama :) Naštěstí mi Minecraft blbě nedělá. Grafika je tam svérázná, ne že ne.
Chtěla jsem si zahrát Fallout 3,ale Notebook byl proti :(

@Morrighan kolotoč na dětském hřišti už taky nedávám, a rozjezdy a zastavení výtahu taky nic moc :)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.16 13:02

@SunEclipse
Jé, Fish Fillets, konečně něco, co znám i já! To bylo super. Nedávno jsme to oprášili (v nové verzi) a pořád dobré.

Morrighan
1335 příspěvků 6.8.16 17:40

@mulen Výtah je v pohodě, ale tak v 20ti letech jsem zjistila, že se mi na dětských kolotočích (těch malých na hřišti) dělá šoufl. Jako dítě jsem na nich byla pořád xD Na velké horské dráhy už bych taky nešla xD

mulen
870 příspěvků 6.8.16 17:49

@Morrighan velkou horskou dráhou se svézt chci, tak doufám, že nebudu litovat. :)

Zina
995 příspěvků 6.8.16 17:54

@Morrighan Na těch malých, sídlištních, mi bylo blbě odjakživa. Na tom klasickém i na té točící se zeměkouli. Na velkém kolotoči mi špatně nebývalo a pořád není (ještě se občas svezu :-).

celem
1224 příspěvků 6.8.16 17:57

Dobrý den, nakukuji do vašeho vlákna a moc se mi líbí. Jestli to nebude vadit, ráda bych sem zašla častěji, zahlédla jsem zmínku o Neverhoodovi a připomnělo mi to dobu asi před 16 lety, kdy to hrály moje děti a já občas taky. Dcera ještě milovala Alley Cat, mě na tom štvaly zvukové efekty, ale jinak super. :-D Nehraji na PC moc her, občas si dám na odreagování karty nebo puzzle a vzpomínám na ty letité, jako byl Bumpy (tak nějak se to jmenovalo) a pak prasátko, co bruslilo a hodně mě bavil Moorhuhn.
Pár let sbírám kešky a to mě moc baví. Byli jsme na dovolené a tam jsem si pár kešek ulovila.

SunEclipse
525 příspěvků 6.8.16 18:20

@Zina ano, bylo víc dílů, kolik goblinů tolik íček v názvu..ale ta dvojka se mi líbila nejvíc

Dammy
1672 příspěvků 7.8.16 11:25

.

Příspěvek upraven 25.12.16 v 14:08

Dammy
1672 příspěvků 7.8.16 12:50

.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.16 12:58

@Dammy
To je zajímavé, protože v autě, autobuse a tak se naopak dětem (od nějakého věku, nevím přesně, možná od roku?) dělá špatně častěji a vyrostou z toho.

Dammy
1672 příspěvků 7.8.16 13:09

.

Morrighan
1335 příspěvků 7.8.16 13:17

Tak jako dítěti mi v autě ni autobuse blbě nebylo…teď jedině když si čtu xD Na velkých kolotočích nevím, protože se právě bojím, že bych to tam vše ohodila xD

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.16 13:17

@Dammy
Možná to s výhledem souvisí, proto lidem vadí si v autě třeba číst, tj koukat do jednoho bodu. Jinak v autobuse do mně museli cpát kinedryl, z kolotoče jsem odmítala slézt. Letos jsem vyrazila na pouť s dětmi a jupí, pořád si to užívám. :-D Akorát drncání horské dráhy neudělalo dobře mé krční páteři, tu příště vynechám.

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.8.16 14:04

@Dammy pisi to ruzne, i na wiki, ze je to motion sickness. Ucho ocekava pohyb, k tomu ale nedochazi. Mne vzadu v aute byvalo blbe vzdycky. V autobuse ani na lodi nikdy. Cerstvy vzduch pomaha i v pripade, ze je vam blbe z 3D hry. Take pomaha, kdyz neni horko, idealne spis trochu chladneji. Pak mi jeste pomaha snist grep nebo pomeranc, ale kdyz uz je ta nevolnost moc rozjeta, tak spis radsi nejist nic :-)

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.8.16 14:04

@Dammy slusny zvoneni :-D

Morrighan
1335 příspěvků 7.8.16 14:41

To je pravda, že děti to nějak neovlivňuje. Pamatuji si, jak jsme ve škole hráli takovou tu hru, kdy se několikrát musíte otočit dokola (dokud se vám nezamotá hlava, většinou kolem klacku) a pak musíte někoho chytat. Já jakmile jsem se dotočila, tak za vteřinu či dvě jsem byla v pohodě xD

Na nevolnost doporučuji colu (ale po lžičkách) :)

Dammy
1672 příspěvků 7.8.16 14:47

.

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.8.16 14:49

@Morrighan chut coly mi uz navzdy bude pripominat chut bramboroveho rumu, bleeee :-D

Morrighan
1335 příspěvků 7.8.16 14:50

@Eden_Prime s bramborovým rumem jsem ještě neměla tu čest xD já zase nesnáším kofolu, chutná jako roztavené pendreky -.-

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.8.16 14:53

@Dammy diky moc za rady :) ve fps u me problem nebude, mam na hrani specialni pracovni stanici, ale napr. to s tim oknem jsem nevedela. Pohodlne to asi nebude, ale na postaveni nekolika osad v F4 by to mohlo byt fajn, vecer zkusim :)

To maximalni oddaleni potvrzuju, 3rd se mnou nedela nic. V tom craftingu ve F4 se to prave prepina do 1st person, na to vubec nejsem zvykla. Dokonce ani kdyz strilim z luku ve Skyrimu, nepouzivam 1st person.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 55 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek