Neuveritelné , a predsa sa to stalo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
pavka_l
1026 příspěvků 4.9.19 09:52

@Matmys Na smetaně by to šlo i bez toho přešití, ne? Nebo na česneku…

MP blanka
1999 příspěvků 7.9.19 11:07

@profesorka - tak nás už nenapínajte - ako ste zareagovala vy, a čo na to tá matka?

bao-baba
457 příspěvků 5.10.19 13:16

Není to tak nemožné, ale stejně to byla náhoda: dnes jsem se při žehlení dívala na film. Dívám se, žehlím, dívám se, žehlím a najednou jsem si uvědomila, že žehlím přesně stejné tričko, jaké má hrdinka ve filmu…

Porkpiehat
1634 příspěvků 5.10.19 13:44

@bao-baba Ještě větší nářez by bylo, kdyby ta hrdinka žehlila stejné tričko :-) Ale to už by skoro nahánělo strach.

benyka
7664 příspěvků 5.10.19 20:36

Dost často (řekněme jednou za dva dny) si všimnu, že když konverzujeme s manželem při puštěné televizi, někdo na obrazovce řekne stejné slovo, i málo frekventované, ve stejném momentě jako někdo z nás, ale v úplně jiné souvislosti. Vzhledem ke slovní zásobě češtiny, pravděpodobnosti časové shody a minimálnímu časovému úseku, který věnujeme dialogům u televize, se mi to zdá hodně podivné. Ale na čárymáry stejně neuvěřím. :-)

Ophelie
716 příspěvků 6.10.19 17:08

@benyka synchronicita - viz Jung:o)

benyka
7664 příspěvků 6.10.19 17:30

@Ophelie Já bych to viděla spíš na protnutí náhodných vektorů dvou toků řeči mluvené v šestirozměrném osobočasoprostoru. :-)

Ivana32
166 příspěvků 7.10.19 20:01

Seznámila jsem se s manželem tak, že nám to nikdo nechtěl věřit. Jely jsme s kolegyní s dětmi na školní výlet na konci roku. Jedním z našich cílů bylo v Praze Muzeum Policie ČR. Byla tam expozice kriminalistiky- nevím, jestli ještě je- a v jedné vitríně byl instalován vskutku zajímavý exponát: jeden z kufrů, v němž vrah ve dvacátých letech minulého století poslal vlakem rozřezané tělo Otýlie Vranské. Stojím tak před tou vitrínou a prohlížím soustředěně kufr. Najednou se za mnou ozvalo:„Taky přemýšlíte, jak se tam mohla vejít?“ Otočila jsem se úlekem a za mnou zajímavý chlapík. V situaci, ve které jsme byli, ovšem spíše sprostý podezřelý, potenciální sériový vrah, který by mě do toho kufru nacpal taky:-) Zdvořile jsme trošku konverzovali, ale co nejrychleji jsem se vzdálila. On si pak od dětí zjistil jméno a pracoviště a kontaktoval mě. Ale to už je jiný příběh. Vrah se z něj naštěstí nevyklubal. :-)

vlm
4716 příspěvků 7.10.19 20:04

@Ivana32 zatím :-)

Ivana32
166 příspěvků 7.10.19 20:06
@vlm píše:
@Ivana32 zatím :-)
Šmarjá, teď jsem znejistěla! :-D
Porkpiehat
1634 příspěvků 7.10.19 20:40

@Ivana32 Ježíš, já cpu svým dětem do hlavy, že nemají říkat svoje jméno a adresu, nenapadlo mě, že jim mám také říkat, že nemají říkat ani jméno a adresu své učitelky :-) A hlavně ne cizím pánům, kteří paní učitelku znaleckým okem přeměřují a pak se dlouze dívají na kufr s Otýlií Vranskou :-D

MP blanka
1999 příspěvků 8.10.19 09:50

Možno neuveríte, ale prisahám, že je to pravda. Už 14 rokov mám jednu zákazníčku - šila som jej 1 -2 sukne, zopár košieľ, nejaké šaty, ale predovšetkým nohavice. Obľubuje najmä športové, rôzne členené, štepované, s vreckami - veľa vreciek, príklopky… dopracovali sme sa až ku 8 vreckám plus 4 príklopky na jedných nohaviciach. Včera sa mi ohlásila, príde s novým materiálom. Dohovorili sme sa, položila som telefon, a zamyslela som sa - koľko tých nohavíc som jej už ušila? Mám predsa evidenciu, išla som to prelistovať -a je to presne 72, tieto budú 73. Dobré číslo, nie?

benyka
7664 příspěvků 8.10.19 10:03

@MP blanka :-))) No teda! A to jsem si myslela, že mám zbytečně moc kalhot.

Porkpiehat
1634 příspěvků 8.10.19 10:13

@MP blanka To číslo zní strašidelně, ale když se to rozpočítá na roky, tak je to kolem patera kalhot za rok.
PS: když jsem četla větu o 8 kapsách se čtyřmi příklopkami a periferně jsem zahlédla čísla 72 a 73, tak mě v prvním okamžiku napadlo, že historka skončí tak, že bude šít kapsář ve formě kalhot :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek