Neuveritelné , a predsa sa to stalo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Pozorovatel
638 příspěvků 22.12.19 23:52

@Oveeec no mne to taky tehdy trochu lichotilo, ona ta kamaradka ma velky prsa a malej zadek a asi o 10 kilo min, o coz jsem v puberte samozrejme stala, naopak jsem klasicka hruska. A asi diky podobe jsme se spolu zacly kamaradit, nebyly jsme ani ze stejnyho rocniku. Ale je pravda, ze jsme si podobnejsi vic, nez treba s vlastnimi sourozenci.

eriam
422 příspěvků 23.12.19 20:14

Stalo se asi před třiceti lety. Manžel kamarádky šel po Plzni a uviděl mě na ulici. Šel za mnou až na most, tam mě chytil zezadu a jakoby chtěl shodit z mostu do řeky. No, akorát že já jsem to nebyla :-D. Tahle cizí paní začala ječet, vynadala mu do blbců a magorů, on se jí asi stokrát omluvil a raději rychle zmizel. Dodnes se tomu smějeme. Myslím, že v dnešní době by mu to tak snadno neprošlo. Určitě by to skončilo někde u soudu.

benyka
7991 příspěvků 23.12.19 22:02

@eriam Já teda nevím, ale vtírá se mi otázka, jak to, že vám nevrtá hlavou, proč vás chtěl manžel kamarádky shodit do řeky.

EllaHolz
17 příspěvků 23.12.19 22:07

@benyka Šel za mnou až na most, tam mě chytil zezadu a jakoby chtěl shodit z mostu do řeky.

Asi legrace, jako třeba BAF!

benyka
7991 příspěvků 23.12.19 22:15

@EllaHolz tak to jsem asi mimo. :-)

Vinca_minor
1372 příspěvků 23.12.19 22:40
@benyka píše: tak to jsem asi mimo. :-)

Taky se mi zdá :D

andano
828 příspěvků 23.12.19 23:56

Měla jsem dvojnici na vejšce, kde studovalo pět a půl holek - a dokonce ve stejném ročníku. Bylo to v dávnověku, kdy jsme všichni nosili skoro totéž a jednou se mi stalo, že jsem šla na koleji proti skleněným dveřím a bezmyšlenkovitě koukala na svůj odraz… pak jsem si uvědomila, že se jinak hýbe a že proti mně jde ta dvojnice. Docela mě to vylekalo :-))
Po 30 letech jsem náhodou byla pracovně na jejím aktuálním pracovišti - a pořád jsme si docela podobné.

Temperance
2291 příspěvků 24.12.19 00:18

@ertz Mám dvě kamarádky, sestry, které si ani nejsou moc podobné, ale já jsem si je ze začátku strašně pletla, nikdy jsem nevěděla, jestli mám říct Katko nebo Zuzko (vymyšlená jména), a to ani tehdy, když byly vedle sebe. Jen jsem si dokázala zapamatovat, že Zuzka je mladší. Jednou na víkendovém výletě jsem si všimla, že Katka má kotníčkvé boty a Zuzka polobotky. Hurá, to si zapamatuju, Zuzka jako mladší méně myslí na své zdraví, dobrá pomůcka. Druhý den jsem ji chtěla oslovit, kouknu na nohy, ha - polobotky! „Zuzko, prosím tě…“ byla jsem celá hrdá, že ji konečně oslovuju správně. No, co myslíte? Přesně - vyměnily si boty.

vlm
4888 příspěvků 24.12.19 06:57

Já měla taky dvojici, jednou se mě ptal kluk co studoval v Brně v kolik jezdím, že mě nikdy v autobuse neviděl, já na to že nejezdím do Brna ale do Jihlavy. A vyšlo najevo že prodávám v brněnském prioru, tedy podle něj, prý dokonalá dvojice, ale nevím nikdy jsem se na ni nejela podívat

eriam
422 příspěvků 24.12.19 08:27

Kousek od nás postavila dům mladá rodina a s paní občas prohodím pár slov na ulici. Jednou jsem ji opět potkala, dala se s ní do řeči, ale připadala mi taková divná, moc se nebavila. No a já si tak mlela pořád tu svou, ona jen koukala a pak mi říká,,,nespletla jste si mě náhodou s někým? Já jen stála a nevěděla čí sem. No naštěstí to paní došlo a celé to vysvětlila. Byla dvojče od paní kterou jsem znala :-D Ale ta podoba, gesta, účes i styl oblékání. Něco neskutečného. No a po čase se do města přistěhovala i ona a dneska když některou z nich potkám tak nevím která to je. Naštěstí v poslední době mají nepatrně rozdílnou barvu vlasů, ale zase, kdo si má pamatovat která je jaký odstín,,že :-D

benyka
7991 příspěvků 24.12.19 09:26

@Vinca_minor Když já tyhle „nachytávky“ z duše nesnáším ani v televizi. Takže dobře mu tak.

MP Janka
455 příspěvků 5.2.20 16:30

Naučila jsem se plavat s nosem pod vodou. Pro někoho asi samozřejmost, ale já jsem schopná se začít topit i ve sprše, když si myji obličej. Sice bych tomu neříkala prsa, pracovně můj způsob plavání nazývám paní radová ponořila hlavu pod vodu, ale už je to obrovský pokrok.
Vzhledem k tomu, že na měsíc je plavání jediná sportovní činnost, kterou mám od doktora povolenou a zároveň mě i baví (točení pedály na rotopedu jsem nějak nepřišla na chuť), jsem se včera rozhodla, že se prostě musím naučit plavat normálně. A ono to jde. To co se nepovedlo na školním kurzu plavání, ani rodičům a známým, kteří se mě snažili učit plavat. Dobrovolně se přiznám, že mě k pokusu o lepší plavecký styl přiměly ženy v seniorském věku, které brázdí bazén stylem prsa jako nic, a já, o víc jak polovinu mladší, jsem se zastyděla a rozhodla se to zkusit.
Sama tomu nemůžu uvěřit a ani se skoro u toho netopím :-D

Temperance
2291 příspěvků 5.2.20 16:36

@MP Janka Blahopřeju! Ten pocit vítězství z ponoření obličeje pod vodu při plavání důvěrně znám, zažila jsem ho ve svých cca 53 letech ;-)

MP Janka
455 příspěvků 5.2.20 16:44

@Temperance
Takže nejsem blázen, když z toho mám radost jak malé dítě z dárků od Ježíška? Pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsem dneska zvládla 50 minut takového plavání a stále žiji, neutopila jsem se :-D

MP blanka
2268 příspěvků 5.2.20 16:47

@Temperance -aj ja sa hlásim do potápačského klubu. Potápať som sa nechala naučiť od vnukov vo svojich 69 rokoch. Keďže po operácii bedrového kĺbu práve plávanie „ prsia “ nie je pre mňa už vhodné, a iný štýl neviem, potápala som sa tento rok s deťmi v bazéne hľadajúc na zemi rôzne predmety veselo tak, že som síce plávala prsia, ale iba s jednou nohou. Mohlo to vyzerať komicky, ale účel svätí prostriedky!

Temperance
2291 příspěvků 5.2.20 17:10

@MP Janka @MP blanka Tak já Vám to, dámy, řeknu, i když to patří spíš do přiznání: Když se mi to konečně podařilo, tak jsem se rozbulela… instruktorka naštěstí měla pochopení. (Ano, zaplatila jsem si kurz - VZP mi ho proplatila.)

MP blanka
2268 příspěvků 5.2.20 17:43

@Temperance - a ja vám tie slzy šťastia verím!

MP Janka
455 příspěvků 5.2.20 18:48

@Temperance
Věřím vám to, také mívám slzy na krajíčku, když se o něco delší dobu snažím a pak se mi to konečně podaří, nebo i po nějakém (nepatrném) sportovním úspěchu.
Loni jsem takhle „ořvala“ doběh jednoho běžeckého závodu v Liberci.

Matmys
2565 příspěvků 6.2.20 08:53

Tady jsem ve správném vlákně…
Měla jsem nějaké vyřizování uprostřed dne, tak jsem si vzala jeden den dovolenou. Než jsem odešla z domu, zazvonila pošťačka a přinesla mi doporučený dopis. Poprvé až do bytu. V tom domě bydlím 30 let :)

MP blanka
2268 příspěvků 6.2.20 14:36

@Matmys - a čože vám nikto za celých 30 rokov nenapísal? :-)
)

Matmys
2565 příspěvků 6.2.20 15:11

@MP blanka No jistěže přišla doporučených dopisů hromada, ale všechny mi je ukládali na poště, nikdy jsem v době doručení nebyla doma :)
Nebo „nebyla“ doma.

MP blanka
2268 příspěvků 6.2.20 15:12

@Matmys - ale veď ja som to tak aj pochopila, len som chcela byť vtipná :-)

Matmys
2565 příspěvků 6.2.20 15:14

@MP blanka Aha, tak to jsem nepochopila já :)

Matmys
2565 příspěvků 6.2.20 15:15

@MP blanka Tak jeden pro zasmání…

MP blanka
2268 příspěvků 6.2.20 15:31

@Matmys hmm…, tak teraz sa ja moc nesmejem. Nebýva to často, ale aj ja poznám ten zákerný, plíživý pocit, to vtíravé nutkanie, keď by som tak strašne chcela niečo, niečo,… a čo tam máme? Sem s tým!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek