Nevhodné oblečení? A ven!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.12 17:28

@GreatSusan
S tím oblékáním v prázdninových hotelích je to přesně tak, jak píšete, a další „uvolnění režimu“ by vedlo jen k tomu, že dlouhé plátěné kalhoty a jednobarevné košile by zakrátko chabě vzdorovaly přesile počmáraných bermud a boxerských triček.

Výjimkou jsou některé pětihvězdičkové hotely, které vyžadují i ty obleky s kravatami, zejména jedná-li se o slavnostní večeře například o vánocích nebo na Silvestra.

Viktorie H.
664 příspěvků 17.8.12 21:22

Nečetla jsem celou diskuzi, ale myslím, že na určitých akcí (na žádných velkých jsem zatím nebyla) prostě lidé musí dodržovat určitý dresscode, jednou jsem potkala v ND paní v džínech (světlé do zvonu) s nějakou divnou černou mikinu, říkala jsem si, že třeba dělá jen uklízečku nebo něco tak.
Ale nějak nevím co si myslet o tom „vyhazování“, přijde mi to správné, ale zase trochu přestřelené, opravdu nevím, asi bych musela vidět tu určitou situaci

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 17.8.12 23:11
@Viktorie H. píše:
Nečetla jsem celou diskuzi, ale myslím, že na určitých akcí (na žádných velkých jsem zatím nebyla) prostě lidé musí dodržovat určitý dresscode, jednou jsem potkala v ND paní v džínech (světlé do zvonu) s nějakou divnou černou mikinu, říkala jsem si, že třeba dělá jen uklízečku nebo něco tak.
Ale nějak nevím co si myslet o tom „vyhazování“, přijde mi to správné, ale zase trochu přestřelené, opravdu nevím, asi bych musela vidět tu určitou situaci

tak když bude dresscode na vstupence a kdo se nevhodně oblékne/nepřevlékne vyhozen a bude mu vráceno vstupné tak proč ne. v hotelu s sebou obvykle mívají lidé víc věcí na převlečení a při rezervaci by měli být upozornění, že příchozí v trenclích nedostanou večeři:-)

Alatheia
6 příspěvků 18.8.12 00:39

Proboha, jsem rozhodně proti jakémukoli vyhazování odkudkoli kvůli nevhodnému oblečení.
Pokud nedodrží jasně stanovený dresscode - fajn, ale vážně mi přijde ujetá chut' cpát cizím lidem vkus a cit pro takovéto věci násilím. Lidi nejsou hloupí a vědí, jak se do divadla obléká, pokud si vezmou džíny, asi pro to mají nějaký důvod, at' už komukoli přijde jakkoli pokřivený - třeba si fakt myslí, že je nad eleganci povýšen (po vyhození z nějaké akce bych jí pohrdala ještě víc - „jen se podívejte, jak tu všichni soudí dle povrchního zevnějšku“) nebo má pocit, že džíny jsou elegantní a vhodné - nevidím důvod to aspon nerespektovat/neignorovat, případně, pokud máte kuráž (nebo vlezlost, záleží na úhlu pohledu), člověku poradit ale proč ho veřejně ponižovat?
Je to lose-lose situace pro všechny, divadle přijdou o zisky (nehledě na to, že někdo by asi musel posuzovat, co je teda vhodný), lidi jsou naštvaný, a na módním pekle není koho zdrbnout.
Bylo by samozřejmě fajn, kdyby všichni chodili krásně a slušně a originálně oblečení, ale řekla bych, že je to něco, k čemu lidi musí dojít sami, z vlastního rozhodnutí a klidně i s cizí pomocí, ale pokud nechtějí/myslí si, že jsou nad hezký nebo vhodný zevnějšek povýšení, at' si proboha dělají co chtějí, já na ně taky čumět nemusím, ale klidně se kouknu a pobavím.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek