"Neviditelné" kalhotky Stanga

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Tearstief
15 příspěvků 19.2.13 22:41

Mi jsme jako holky na střední o přestávkách tipovaly jestli mají kluci pod kalhoty trenky, boxerky nebo slipy a nejnadšenější jsme byly pokud byl vidět i vzorek. Neberte mladým tuto zábavu :) jinak pod článkem I-dnes byl nejlepší příspěvek s pánskými c-string. Ano uznávám, že pod upnuté plesové šaty to může mít své výhody, ale nevím jestli bych toužila strávit celý ples s nohama těsně nalepenýma na sebe, asi by se mi špatně tancovalo…i když při troše cviku je možné všechno

Chari
541 příspěvků 20.2.13 02:16

@blacken Když už se někdo odhodlá nechat si vyrobit akty, tak pár centimetrů čtverečních viditelné kůže sem nebo tam už neřeší :)

blacken
2464 příspěvků 20.2.13 04:04

@Chari To si nemyslím - i modelkám dávají na tuhle příležitost tělová tanga, která se snáz retušují… Pro někoho i pár cm může být rozdíl.

mikita.miki
1935 příspěvků 20.2.13 10:59

Ono to lepí… nedepiluje to náhodou? :-D

Chari
541 příspěvků 20.2.13 11:20

@blacken Ty co chtějí fotit akt v kalhotkách nebo tangách a odretušovat je (připlatí si), bych napočítala na prstech jedné ruky, na fotce to stejně bude vypadat, že se nahá už fotila.
Možná je to tím, že jsem ženská a modelky se stydí míň, ale používání tohodle si zatím vážně neumím představit. :)

yanulienka
382 příspěvků 20.2.13 13:24

Možná by se to mohlo hodit na opalování na odlehlé pláži, když někdo nechce mít opálené plavky, ale ani být úplně nahý…

blacken
2464 příspěvků 20.2.13 16:09

@Chari Tak třeba zrovna já bych volila aspoň minimální zakrytí, tak to asi beru podle sebe. V pořadu o modelkách - takový ten cyklus hledáme modelku - taky velká část holek volila na focení aktů tanga. Takže bych to nezatracovala. Což ale stejně nevysvětluje eshop, kde to nabízí pod oblečení a jako normální spodní prádlo :-D

ariesek67
277 příspěvků 20.2.13 16:10

Ale mohla by to být i dobrá depilace, pokud se to lepí silikonem.

Chari
541 příspěvků 20.2.13 16:28

@blacken Tak já to zatracuju z jediného důvodu - nebaví mě retušovat obecně a šňůrky už vůbec :). Kdyby někdo přišel s tímhle.. ok, na fotkách to vidět nebude, odpadá retušování šňůrek, takže je to jeho boj, ale chápat to nebudu, protože sama bych se styděla víc, než úplně nahá. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek