Nevím svůj barevný typ...

Fotoalbum tématu (109) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 Další »
giuliettka
4574 příspěvků 5.9.18 17:20
@Lakerol píše:
Myslím si, že tohle ukazuje smutnou realitu maloměsta bez peněz a stále doma u rodičů.

Tak ale toto nie je problém malomesta, ale konkrétneho človeka.

@Adrifinel píše:
Nezmění se to tím, že mě každý bude posílat se léčit. Já neječím jako hysterka půl dne v kuse, že když si dám rtěnku, tak jsem vlastně znovu otěhotněla.

Ja by som tiež jačala ako hysterka, keby mi dcéra otehotnela a potom sa s deckom nasťahovala ku mne, nechávala si odomňa za moje prachy kupovať boty a ešte ma aj na nete ohovárala.

Lakerol
125 příspěvků 5.9.18 17:30
@giuliettka píše:
Ja by som tiež jačala ako hysterka, keby mi dcéra otehotnela a potom sa s deckom nasťahovala ku mne.

Nebo byste na ni za dalších 10-20 let mohla hystericky ječet, ať si už konečně pořídí dítě, jedno jak a s kým.

Lakerol
125 příspěvků 5.9.18 17:33

@giuliettka Ad maloměsto - píšu u rodičů a bez peněz. Ne maloměsto samo o sobě.

giuliettka
4574 příspěvků 5.9.18 17:37
@Lakerol píše:
Nebo byste na ni za dalších 10-20 let mohla hystericky ječet, ať si už konečně pořídí dítě, jedno jak a s kým.

No keby furt trčala doma, tak jej snáď aj umelé oplodnenie zaplatím. :-D

Lakerol
125 příspěvků 5.9.18 17:40

@giuliettka Pokud byste tedy nevěřila na rakovinu po ivf :-) A i na to ivf je aspoň nějaký chlap potřeba.

giuliettka
4574 příspěvků 5.9.18 17:43

@Lakerol Sakra to som niekde napísala? Ja som hlásala na hystériu pred a po po ivf. :-D Musím zistiť kde sudruhovia urobili chybu. :-D

Lakerol
125 příspěvků 5.9.18 17:45

@giuliettka Ne, to jste nenapsala, jenom já jsem si to vyslechla :-)

Pozorovatel
604 příspěvků 5.9.18 22:17

@misionářka vim vim. Mne by stacil jen rychlokurz - jsem si vedoma svych nadbytku a nejsem z jine planety. Ta pani nemuze byt skutecna.

Sépia
427 příspěvků 5.9.18 22:28

@sirena007 a @„pocit-chladu“, tak som pozrela a presne - toto pôjde donekonečna, pani potrebuje aj celkom inú pomoc.

Adrifinel
90 příspěvků 6.9.18 00:19

Zkusila jsem si hodne vycesat vlasy. S copanky povetsinou bojuji, protoze se mi hned rozpletaji a nedrzi tvar. Jakoby klouzou. Nema na to nekdo neco?

Adrifinel
90 příspěvků 6.9.18 10:37

Tady jsem vyfotila bile boty, co mam. Jsou spise na kratsi prochazku nez splhat s kocarkem do strmeho kopce.

Lakerol
125 příspěvků 6.9.18 10:44

@Adrifinel To jsou kvalitní těžké vlasy :-) Asi nejjednodušší je plést copánky z den neumytých vlasů. Čerstvě umyté kloužou. Nebo ještě použít suchý šampon, ale to má mouchy.

Lakerol
125 příspěvků 6.9.18 10:46

@Adrifinel Nebo ještě se s tím můžete smířit. Pár uvolněných pramínků kolem obličeje taky zeštíhluje.

isko
1518 příspěvků 6.9.18 11:27
@xSx píše:
@Adrifinel no ony polobotky k sukni vypadají jinak na dlouhých nohách, na krátké a podsadité to bohužel ještě upozorní

No, co na to říct… máte samozřejmě pravdu.
Na takových nohách jsou nejlepší obecně 1)boty na podpatku, 2) s vykrojeným nártem, tzn. lodičky či baleríny.
Akorát ne vždycky je člověk může nebo chce nosit. V takovém případě mi pak polobotky připadají jako menší zlo než ty věci z Riekeru.

isko
1518 příspěvků 6.9.18 11:32
@Adrifinel píše:
Jeste me napadlo mam takove saty, co jsem nosila v tehu a ted na doma.

Praktický tip k těm šatům: myslím, že vám u nich docela lichotí ta délka.
Totiž jsou dlouhé tak, že vám jsou vidět kolena, tzn. ta nejštíhlejší část nohou.
Tím pádem se celá silueta odlehčí, je to všechno hezčí.
Takže možná takovou délku byste měla obecně vyhledávat.
V té nové černé sukni vypadáte hrozně zavalitě a ty nohy vypadají hrozně tlusté, právě protože ta štíhlá část není vidět.
Kromě toho vy konkrétně byste asi neměla nosit úplně dlouhé šaty/sukně, protože jste malá. Lidé, kteří nevyrostli (muži, ženy, štíhlí, tlustí, to je jedno) v dlouhých věcech vypadají ještě víc zaražení do země.

isko
1518 příspěvků 6.9.18 11:36

Co se týká zavinovacích šatů, zkuste tyto:

https://www.bonprix.cz/…skem-975188/

Mají je v černé a červené barvě, na obrázku nevypadají úplně blbě a stojí 399,– Kč, což není tak drahé. Nečekejte, že vám hned padnou, ale možná by bylo zajímavé je vyzkoušet, abyste si udělala představu.

(Bonprix má jednou za čas akce, kdy posílá zadarmo. Někdy to omezuje na cenu objednávky, někdy ne. Ale buďte na jejich eshopu obezřetná, nabízí i dost věcí morálně zastaralých.)

Lucelle
331 příspěvků 6.9.18 11:43

Jak už bylo řečeno mnohokrát, ten barevný typ je to poslední k řešení… S narůstajícím délkou vlákna mám však víc a víc pocit, že potřebujete zejména posílit vizuální vnímání, vypěstovat smysl pro estetično. Copak s Vámi fotka bot s pohozenou gumovou škrpálí a plynovou bombou nic nedělá? Zdá-se, že máte víc sefíček, než třeba já, to Vám není divné, že když se fotíte stylem, že si podržíte foťák v úrovni prsou, takže většinu snímku zaujímá dvojitá brada? Nejen, že Vás z tohohle úhlu kromě Vaší dcery málokdo takto vidí, takže Vám málokdo může poradit, jaký by se Vám hodil účes, ale ani Vás to nepraští do očí a nezkusíte si udělat nový snímek? Tak jako někdo pěstuje rajčata, někdo trénuje fotbal a někdo láme rekordy na PC hrách, tak vy byste se měla chodit s otevřenýma očima a sama sebe se ptát, co je a není hezké a estetičnu se otevřít. Na rozmazané fotce s culíkem vidíme culík na tmavých vlasech a bordel na posteli, co k tomu poradit?

Adrifinel
90 příspěvků 6.9.18 11:53

@Lucelle Ještě by to chtělo radu, jak to provést s dítětem, co vám za zády všechno rozháže, vytahá, neustále dovádí. A já smysl pro estitečnost mám jenom ne vůči oblečení. Třeba takový tištění spoj…

Pozn. Mám ráda retro styl takže přemýšlím o některých z těchto: https://www.ebay.com/…372249734606?…

Lucelle
331 příspěvků 6.9.18 12:01

Smyslem pro estetično nemíním uklizený byt, i kdyz to samozřejmě také souvisí, ale to, ze kdyz vidím, že jsem si vyfotila boty i s plynovou bombou, tak na druhou fotku tu bombu odstrcim a nebo udelam úkrok stranou. Dokud tohle nevnímám, těžko posoudím, jestli mi sluší sukně.

sirena007
1144 příspěvků 6.9.18 12:18

@Adrifinel Ty retro šaty většinou sluší hlavně osobám s výrazným pasem… ovšem ty, co postujete, jsou tak strašně levné, že to můžete vyzkoušet na vlastní kůži (tomu bude samozřejmě odpovídat i (ne)kvalita zboží)

misionářka
291 příspěvků 6.9.18 12:48

@Lucelle Vy mi mluvíte z duše.

misionářka
291 příspěvků 6.9.18 12:55

A já si zrovna myslím, že estetično, jeho vnímání a prožívání začíná právě u toho uklizeneho bytu, ustlané postele a hezky prostřeného stolu.

misionářka
291 příspěvků 6.9.18 13:00

@sirena007 A takové šaty už vyžadují doladění doplňky, vysoké podpatky a také vhodnou příležitost, pro maminku na mateřské dovolené, nevím nevím.

xSx
699 příspěvků 6.9.18 13:15

@misionářka co je to za hloupost? Souhlasím možná tak s botama, ale doplňky a vhodná příležitost? Pche…

JarkaJ
949 příspěvků 6.9.18 13:35

@Adrifinel Ty retro šaty se širokou sukní by Vám mohly jít, i k tomu se dají vzít nízké balerínky, nemusí se to ladit se vším do retro stylu, to je fakt náročná disciplína. Ale při výběru si dejte pozor na uzavřené výstřihy až ke krku - NEBRAT! I u těchto typů šatů jsou výstřihy do V nebo zavinovací šaty. Posílám tip na www.sugarbat.cz nebo www.blankastraka.cz S nákupem letních šatů bych počkala na příští léto. Nejdřív se pořádně dívejte kolem sebe, pozorujte lidi v ulicích, prolistujte časopisy nebo si projděte zde různé diskuse. A opravdu začněte u sebe doma a naučte se vnímat hezké věci. Když se první fotka nepovede, nedávejte ji hned sem, ale zkoušejte to znovu a líp.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek