Nevím svůj barevný typ...

Fotoalbum tématu (109) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
VeronikK
1125 příspěvků 23.01.19 16:46
@Dogmeat píše:
@zwedavka je to přísloví, je třeba ho brát s nadsázkou a ne ad absurdum. Připomnělo mi to situaci, když jsem tohle řekla někdy v první třídě před kamarádkou a ona mi oznámila, že je to nesmysl, protože nejde například chodit po slunci :)

Jestli by to ale někdo skutečně chtěl, protože i kdyby to nějak šlo, asi by to nepřežil…

giuliettka
4122 příspěvků 23.01.19 16:59
@Pozorovatel píše:
@giuliettka obavam se, ze spousta lidi by z tohoto pribehu vytahlo toto: mela jsem kluka, mela jsem ho rada, podvedl me a tak jsem se musela prestehovat. A idealne jest navrch: vsichni chlapi jsou neverni a nebudu uz nikdy nikomu verit.

No počkajte, ale ono to, že ma podviedol, bolo to najlepšie čo mi mohol urobiť. Stretla som chlapa stokrát lepšieho, fyzicky krajšieho a to sa tiež počíta. :-D , objavila som krásy toho mestečka v ktorom som tých 5 rokov žila, (až so súčasným manželom som to mesto a okolie preliezla a pridala k tomu polovicu Moravy), a precestovala polovicu Európy. A to podkrovie bolo naozaj úžasné. Ten chlapík bol pracháč, ta manželka bola druhá a tak už to mal ošefované predmanželskou zmluvou a prachy boli jeho. Takže rekonštrukcia bola prevedená profesionálne a zariadené to bolo pre chlapíka 40+, čo chcel mať pohodlie a luxus dohromady. Bolo to naozaj úchvatné podkrovie, ja som sa presťahovala ešte ten deň a aj vďaka bytu, nádhernému výhľadu z neho, vila bola na kopci, som za bývalým trúchlila tak mesiac. :-D

Lizbeth
890 příspěvků 23.01.19 17:47

Mě maminka řekla, že jí je jedno co budu dělat, že chce abych byla hlavně šťastná..a já se fakt snažím.A to samé říkám svým dcerám, protože to funguje.

Dogmeat
185 příspěvků 23.01.19 18:40

@VeronikK já to cca v předškolním věku chtěla, chodit po Slunci a po hvězdách, asi jako každé dítě. Ale po konzultaci s tátou jsem to zavrhla, detailně mi popsal, jaké důsledky by to mělo pro mou tělesnou schránku. On nikdy neměl pro tyhle dětské výmysly pochopení. Když jsme spolu prvně koukali na pohádku, ve které byl bezedný pytel zlata, udělal mi přednášku o inflaci :)

Lála_druhá
471 příspěvků 24.01.19 11:07
já to cca v předškolním věku chtěla, chodit po Slunci a po hvězdách, asi jako každé dítě. Ale po konzultaci s tátou jsem to zavrhla, detailně mi popsal, jaké důsledky by to mělo pro mou tělesnou schránku. On nikdy neměl pro tyhle dětské výmysly pochopení. Když jsme spolu prvně koukali na pohádku, ve které byl bezedný pytel zlata, udělal mi přednášku o inflaci :)

Váš otec je celý já. Dcera má naopak obrovskou fantazii (no po mně né) a občas mi můj pragmatismus vyčítá :D :D

Ghost B.C.
3815 příspěvků 24.01.19 13:39

Ještě si dovolím jednu poznámku. S citlivějším přístupem k zakladatelce se nedá nesouhlasit. Jenže dokud si neuvědomí, že i ona sama by se sebou mohla něco dělat, tak vždy přijde den, kdy všechny potenciální citlivé přístupy přestane bavit dělat ťuťu ňuňu a stáhnou se - buď bez vysvětlení nebo si před odchodem ještě trochu uleví a řeknou věci natvrdo, každopádně nepomůže ani jedno.
Troufám si tvrdit, že nikdo z okolí Adrifinel (ať už virtuálního nebo toho skutečného) nebude mít nekonečnou trpělivost a nebude jí s prominutím věčně tahat ze sraček - dokud nebude dělat kroky vpřed.
S několika podobně „zkroušenými“ lidmi jsem se setkala a všichni od nich nakonec utekli. Protože snažit se jim citlivě a chápavě pomoct je neskutečně psychicky vyčerpávající a pokud nevidíte pokroky, tak vás to tak maximálně stahuje za nimi. To člověk s vlastním životem a vlastními problémy dlouhodobě nevydrží.
Pokud někdo zkusil tvrdší přístup, stalo se jenom to, že mohl utéct hned a ušetřil si drahocenný čas - pochopitelně změnil zhruba to samé, co citlivý přístup = nic.
Takže pokud si Adrifinel nepřipustí, že by to nejspíš chtělo odbornou pomoc a začít u sebe, může se stát, že nakonec zůstane sama s hysterickou matkou a celý tenhle koktejl předá svojí dceři. Ale dokud si to nepřipustí, tak je úplně jedno, jaký přístup její okolí zvolí, protože každý bude špatně. Což samozřejmě není žádná omluva pro hrubost, ale je to prostě fakt.

(Ono to tady vše je už víceméně řečeno, jen se mi vybavilo pár lidí, které jsem znala, takže jsem měla nutkání to napsat. Protože jestli ti lidé neumřeli, hledají štěstí na internetu dodnes.)

Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek