Nevím svůj barevný typ...

Fotoalbum tématu (109) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 20 Další »
JarkaJ
905 příspěvků 3.9.18 15:51

@giuliettka Tak jí poraďte Vy. Zmalovaná dívka na koštěti mi teda nepřijde, ale tmavě hnědou na vlasy bych jí nedoporučovala.

giuliettka
4422 příspěvků 3.9.18 15:57

@JarkaJ Len na tej upravenej fotke, ináč mi zmalovaná nepríde. A priznávam, že to čítam so záujmom, ale poradiť neviem. Pripadá mi na každej fotke iná a navyše sa tomu štýlu s tými plyšákmi a okuliarmi vo vlasoch nerozumiem.
Myslím, že bez reálnej fotky v súčasnosti (bez tých infantilných doplnkov) sa nikam ďalej nepohne, plánovanie na postavu po zhubnutí mi pripadá mimo.

Siv11
212 příspěvků 3.9.18 16:00

@Alí Aziz Na první pokus dobré :-). Rtěnka je na Vás příliš světlá. Nude rtěnka není pro každého (navzdory tomu, co se zde píše). Já jsem kontrastní zima a nude neee. Zkuste něco studeného ani světlou ani tmavou.

JarkaJ
905 příspěvků 3.9.18 16:31

Mně zas přijde zbytečné řešit odstín rtěnky, když nejsou základy - účes a oblečení. Kdyby tak @Adrifinel dala nějakou současnou fotku (třeba ze zkoušení v obchodě) v nějakém naprosto jiném oblečení - to bych byla zvědavá, jak ji to změnilo. Chce to zkoušet možné i nesmyslné podle rad, ne tahat fotky z před lety.

Adrifinel
90 příspěvků 3.9.18 16:36

Tak jsem zkusila culik na boku a ten cop. A malovala jsem se a matka mela kecy, ze ho nim chlapy. Takze upravit se se rovna hledat nezavisly sex a mit na krku dalsi dite… No nedivte se, ze k tomu nemam vztah a mam s tim problem.

JarkaJ
905 příspěvků 3.9.18 17:13

@Adrifinel Za mě dobrý :-) Škoda, že to maminka vidí tak zúženě. Někdy se člověk víc parádí spíš kvůli ženským. Nic nepotěší tak jako pochvala od kolegyně nebo kamarádky, chlapi ty změny většinou tolik nevidí a neřeší.

Adrifinel
90 příspěvků 3.9.18 17:23

Posilam jeste fotku outfitu. Vlasy jsem si momentalne nechala volne.

Lakerol
125 příspěvků 3.9.18 19:40

@Adrifinel Už jsem měla na klávesnici, abyste mamince vysvětlila, z čeho ty děti přesně jsou :-) Ale k věci - jemné nalíčení prospělo, vlasy taky. K outfitu - tmavá sukně a místo bundičky dlouhý tmavý svetr a opticky máte o 5 kg míň. Ta béžová není dobrá, džínová odřená sukně rozšiřuje kde nemá. Kila přidává i pomačkané a měkké oblečení.

if5
241 příspěvků 3.9.18 19:46

@Adrifinel
Cop i culík na boku fakt dobrý!
A líbí se mi délka sukně - máte hezky tvarovaná lýtka a je dobré, když je vidět to zúžení pod kolenem, nohy vypadají o hodně štíhlejší, než když je sukně až po rozšířenou část nohy.

Adrifinel
90 příspěvků 3.9.18 20:14

Nafotila jsem nejake sukne, co uz obleknu nebo v nejblizsi dobe. Sukni mam hodne. Ruzne druhy.

xSx
682 příspěvků 3.9.18 21:38

@giuliettka no jo, to mě nenapadlo. Jen jsem soudila dle té maturitní fotky, přišlo mi, že to k ní sedí… Na druhou stranu je tam o dost mladší. Tak @Adrifinel , kašlete radši na moje rady :)

Lakerol
125 příspěvků 4.9.18 09:51

@Adrifinel Asi nejlepší je ta modrozelená (teal), ale zatím sedí moc vysoko.Ty dvě na zemi budou dobré, propínací džínová taky sedí moc vysoko, modrobílá je dobrá, protože má vzor, odřená džínová by s jiným vrškem vypadala o dost líp, když nic, má správnou délku.

JarkaJ
905 příspěvků 4.9.18 10:46

@Lakerol Chápu pozitivní motivaci, ale s uvedenými sukněmi to moc pozitivně nevidím. Všechny (možná zatím) šponují přes břicho a jsou moc krátké, nepřijde mi, že by měla @Adrifinel stehna a kolena na ukazování. Nejlepší mi přijde ta vzorovaná, protože je relativně nejdelší. Na pas a břicho není vidět, protože je tam volný vršek. Odřená džínová má dobrý tvar, mírně rozšířený, ale propínací džínovou bych (zatím) vyřadila. Já bych doporučovala spíš šaty, které by postavu tolik neobtahovaly (a kontrastně nedělily) a s délkou ke kolenům, těsně pod nebo max. těsně nad.

Lakerol
125 příspěvků 4.9.18 11:01

@JarkaJ Já jsem si k tomu představila tmavé punčocháče.

JarkaJ
905 příspěvků 4.9.18 11:19

@Lakerol to ano, to mě samozřejmě taky napadlo, ale pak prakticky nedojde k žádné změně v dosavadním oblékání.

Ghost B.C.
3841 příspěvků 4.9.18 11:31

@Adrifinel Otřepaná rada, ale když máte ráda sukně, tak co zkusit zavinovací šaty? Mohly by vám vyřešit přechodné období a určitě by se daly nosit i po zhubnutí. Protože sukně, které postujete, vám moc nesedí a nějak mám dojem, že ani vám samotné takhle nemohou být pohodlné.

Lakerol
125 příspěvků 4.9.18 11:36

@JarkaJ To bych úplně netvrdila. Zatím je vidět, že když zmizí příčné proužky a použijí se ladící barvy a trochu se zapracuje na siluetě (oblečením i hubnutím), tak změna určitě bude. Zároveň se „tlusté období“ dá využít na zlepšení stylu, protože kila zmizí, návyky zůstanou.

JarkaJ
905 příspěvků 4.9.18 11:40

@Ghost B.C. Paráda, to jsem měla na mysli. Vybrala jste i pěkné barvy na silných modelkách. Vytvořit siluetu do X.

Siv11
212 příspěvků 4.9.18 11:53

@Adrifinel Potřebovala byste barvu vlasů jako ta na prostřední fotce. Zkuste nějakou z těch pastelových barev, co tam studené léto má.

Sépia
427 příspěvků 4.9.18 12:06

@Siv11 Leto a najskôr to chladně som jej už písala, ale ona nič. Aj som dávala link na Pinterest kde tie farby vidí a môže poskúšať - a zase nič. Mimochodom Kate je Chladné leto a nie tlmené. Všimnite si, že aj nosieva farby Chladného leta . Zašedlé nenosí.

Siv11
212 příspěvků 4.9.18 12:34

@Sépia Tak Kate taky nosí černé oční linky, na které by měla hodně rychle zapomenout ;-). Nevím, nepřijde mi zas tak zářivá, na studené léto. Ale to je problém fotek. :-)

Pocit chladu
140 příspěvků 4.9.18 13:18
@Adrifinel píše:
Sukni mam hodne. Ruzne druhy.

nie, nemate..furt je to beztvara hlupost.

takto to nepojde.
tak zatial - mate moj obdiv za odvahu.
ak naozaj chcete nieco zmenit, naozaj zacnite od zakladov..vsetky tie tucne modelky maju krasne vlasy, plet, makeup, manikuru..toto vam chyba..skuste naozaj tymto..rozpustene vlasy su vo vasom pripade velmi nestastna volba, absencia viditelnej linie krku z vas robi zahradneho trpaslika. Takisto mam pocit, ze nie ste velmi vysoka. Takze vlasy vypnut. Alebo ten uces na stranu by sa dal. Skocte si niekam na upravu a zafarbenie obocia.
Takisto najdite vo vasom okoli niekoho, co sa oblieka pekne. nech vam skusi poradit..ludia z okolia vidia, to co nevidite vy.
A nie nejaku otaku kamosku..toto je cele zle. Aj ked vyzerate mladsie, tie tricka a bordel na hlave je des /ok..na akcie budiz, ale normalne?/
zamyslite sa ako by ste pozerali na aziatov obdivujucich Kremilka a Vochomurku a pobehujucich s plysovym Krteckem v naruci…no vidite:-))

a tie zavinovacie saty naozaj chodte niekam vyskusat..fakt je to vo vasom pripade rada nad zlato.
A este zabudnite na okruhle vystrihy ku krku..Vecko vam urobi lepsiu sluzbu
Skusajte, drzim palce..

Adrifinel
90 příspěvků 4.9.18 13:28

@Pocit chladu Já opravdu nejsem moc vysoká, mám jen 152 cm.

Temperance
1830 příspěvků 4.9.18 14:13

@Adrifinel Představila jsem si Vás v těch posledních zavinovacích šatech s copem přes rameno a musím říct, že se mi ta představa líbí. Určitě to zkuste. Jestli máte někde poblíž výdejnu Zootu, objednejte si několikery zavinovací šaty a nafoťte je. Vzít si nemusíte žádné, nebo si tam ty, které postoupí do užšího výběru, můžete nechat a později se pro některé vrátit. Protože záleží i na tom, jak Vám bude vyhovovat materiál a zpracování, a to na fotkách v nabídce nepoznáte. (PS Nemáte-li zkušenosti s internetovými obchody, doporučuji při prohlížení katalogu nejprve nastavit filtr velikosti.)

misionářka
291 příspěvků 4.9.18 14:30

@Pocit chladu NAPROSTŸ souhlas. Celková pěstěnost z Vás udělá právě tu ženu, která vystoupí z davu'. Věřte, že si toho všimnou i muži, alespoň ti, kteří za něco stojí. .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 20 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek