Něžné pohlaví? a v ČEM?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.7.12 08:05

Poslední dobou se to tu hemží tématy, které nejen že sem nepatří, ale jsou na facku.
No tak jste potkal pár žen které zřejmě nepoužily deodorant. A co? Dovolte, abych vás uvedla do reality. Vaše zkušenost jednoho dne nevypovídá o ženách obecně absolutně nic. Zato vypovídá hodně o vás, že jste vůbec tuhle diskusi založil.
Jak mají nýt ženy něžEné pohlaví, když jsou obklopeny gentlemany vašeho typu.
PS: Vzpomněla jsem si při té příležitosti, jak jsem měla před pár lety zraněnou ruku - měla jsem tam 5 stehů a obvaz až po loket. Kupovala jsem něco v Makru a pán, který stál za mnou, nejen že ho nenapadlo mi pomoct, přestože viděl, že mám pravou ruku nepoužitelnou, ještě mi nahlas nadával, že jsem pomalá. A nikdo z okolostojících mužů se mě nezastal, ani nepomohl, včetně prodavače. Mám snad z toho usuzovat, že všichni muži jsou bezcitní hulváti?

Sibyla
2646 příspěvků 25.7.12 08:15

Aero, máte pravdu - hodně lidí skutečně jako by patřilo k prasečímu rodu (muži i ženy) - anebo trpí hydrofóbií. To není nepoužíváním parfémů/deodorantů - Bůh nás chraň vůně na nemytém těle - to je prostě tím, že se nemejou. Něžné pohlaví - pche! Nikdy neplatilo pro děvečky, šťastně tlapající bosýma nohama v hnoji, pro selky, které podle Jakuba Demla neměly pokdy, aby braly sedací lázeň. Smiřme se s tím, že bližní naši sice vyhodí sto tisíc za nazdobenou koupelnu, ale používají ji zřídka. Nesmrtelný výrok souseda, který mi předhodil: „No, to my zas nejsme takový, abysme se koupali dvakrát do tejdna!“ A pak se divte!

Diankenstein
1895 příspěvků 25.7.12 08:33

Aero, jestli pak to nebude tím, že vám ani ženy vonět nemůžou? Obecně vzato. Já taky raději pojedu v tramvaji s baseballovým družstvem, než se zpocenými úřednicemi :D
Za předpokladu, že se ti sportovci pravidelně myjí! Hehe.
(myslím to tak, že jsem prostě víc nakloněna tělesné vůni pohlaví, kterému ve sféře tělesné dávám přednost :) )

Ems
1482 příspěvků 25.7.12 10:42

@MP Barbucha No já si třeba myslím, že téma které je o tom jestli lidé smrdí nebo ne sem naprosto patří. Možná se nejedná o módu jako takovou, ale součástí image to je. A faktem je že lidé v česku smrdí, zeptejte se turistů. Většina z nich nebude říkat že se češi špatně oblékají, ale první co je napadne je, že smrdí.
A k těm chlapům džentlmenům, máte pravdu, chlapy se tak už opravdu nechovají a je to smutné, ale upřímně občas se jím ani nedivím.

any2
246 příspěvků 25.7.12 10:43

To bude tím horkem, v zimě tolik lidí nesmrdí. Jet tramvají to je pro mě hotová tortura, včera jsem nevydržela stát přímo v zastávce, ve které nefoukal vítr, byla jsem tam já a kilometr ode mě jedna žena, nemohla jsem cítit ji, smrděl ten prostor, potem za celé dny. A co teprve nové autobusy, řidiči se neobtěžují zapínat klimatizaci a jsou tam 4 titěrná okénka, která jdou jen trochu vyklopit. To máte pocit, že se vám potí i kapky potu a když vystoupíte tak nemůžete vonět po fialkách (díky bohu, že to mám ze zastávky blízko domů). Parfémy jsou taky lahůdka, když si poblíž mě sedne žena, která se v nich snad koupe, rozkýchám se, nedá se to vydržet. Je rozdíl, že se někdo potí a když se půl roku nemyl, ženy, muži, děti…to je úplně jedno, že je někdo čuně nezáleží na pohlaví.

Pirek
7060 příspěvků 25.7.12 13:54

Abych předešla nějakým faux pas - nepřípustný je pouze zápach tělesných šťáv? nebo zápach jakýkoli? Jsem-li čistotná nepříliš se potící osoba, která ovšem pracuje s chemikáliemi, tudíž nasaje jejich zápach, budu také ostrakizována? Nebo mohu s ostatními jezdit prostředky veřejné přepravy? Nerada bych totiž urážela něčí jemnočuch!

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.12 15:55

@Pirek Od ledna příštího roku budete jezdit v tramvaji v druhém voze spolu se zdravotními sestrami a prodavači ze Zverimexu.

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.12 16:03

@Šošana :D :D opomenula ste archeologičky prosím

Inak ľudia vydávajú pachy hodne aj v súvislosti s tým, čo jedia a či sú v lete riadne zarehydrovaní..

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.12 16:10

@Pirek
Pracujete s merkaptany?
Ono jsou chemikálie a chemikálie, že.

stéblo
58 příspěvků 25.7.12 19:28

@Pirek Svého času jsem pracovala v provozní laboratoři. Jak šel život, změnila jsem zaměstnání a můžu říct, že když jsem z toho „vyčuchla“ a čich mi zregeneroval, nestačila jsem se divit. Najednou i kytky voněly jinak než několik uplynulých let. Opravdu.
Mám ráda vůni čistoty, nepotrpím si na parfémy.
Bytostně nesnáším, když po návštěvě obchodního zástupce musím jeho kolínskou větrat v kanceláři ještě i druhý den.

Milli
2524 příspěvků 25.7.12 20:39

Znám tenhle problém u obou pohlaví, nebudu se zastávat ani jednoho. Nejhorší, co mě v tomhle kdy potkalo, byla jedna bývalá kolegyně, jinak ve svém oboru vynikající. Ale trávit s ní chvilku v utemované kanceláři bylo víc než za trest.
Momentálně jsem těhotná a potkalo mě to „štěstí“, že jsem byla pozvaná do takové pěkné nejmenované restaurace v Praze a s radostí jsem přijala. Bohužel si po chvíli k vedlejšímu stolu sedli dva pánové, podle oblečení si odběhli z kanceláře na oběd, jeden z nich cizinec. Ten druhý z nich tak hrozně páchnul potem, že jsem musela poprosit spolustolovníky, aby si se mnou někdo vyměnil místo. Ač byl oběd vynikající, tohle mě teda hodně znechutilo.
V restauraci mi to vadilo mnohem víc, než třeba v MHD.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.12 20:42

@Linden propána - zarehydrovaní??? Buď rehydrovaní nebo zavodnění. :-)

blacken
2457 příspěvků 25.7.12 21:14

@runningfox No nevím:-D Ono práce s hlodavci, ptáky a ještěry páchne jinak než kravín a občas je to asi síla… naštěstí když je zrovna špatný den a páchnu nechutně, tak si se mnou do tramvaje vleze někdo horší… Ale většinou se úspěšně odsmradím a vlezu si tak, aby to neprudilo ostatní. :-D

Pirek
7060 příspěvků 26.7.12 08:01

@Linden
Přesně tak, jestli budou smradlaví zapocení archeologové moci jezdit v civilizovaném voze, budu se v tom zadním snad cítit diskriminovaná!

Pirek
7060 příspěvků 26.7.12 12:26

No a dneska, představte si to!
Zatím jsem nic nedělala s žádnýma smradlavýma vodičkama, ale po třech vteřinách pobytu v laboratoři rtg. difraktometrie se mi zpotily snad i řasy. Celou cestu podzemkou jsem se tiše modlila, aby mne nepotkal Aero, jehož jemný čich by jistě můj potní prohřešek neomylně odhalil a neomluvil by mne ani fakt, že jsem se ráno myla, použila jsem antiperspirantu i jemné toaletní vody, mám sukni a na hlavě klobouk.

Jeanne87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 22:55
@Aero píše:
Jen jsem si prostě v tu chvíli vzpomněl na slova jedné mojí kamarádky, která jednou cestou z WC řekla, cituji „Hovno něžné pohlaví…jestli jsou chlapi prasata, tak ženský jsou stádo sviní, chtělo se mi blejt“. Jisté tím nemyslela (ani já jsem tím nemyslel), že to platí pro všechny nebo na všechny…ale na ty, co jsem dnes potkal, trochu asi ano.

Tak jestli se kamarádka vyjádřila takhle, tak o té dámské úrovni může sama hodně vyprávět :D

oXide
23 příspěvků 8.8.12 09:28
@any2 píše …v zimě tolik lidí nesmrdí.

Ale ano smrdí, možná by jste se divila, kolik lidí vytáhne kabát, který smrdí zatuchlinou či co to je. Jak u mužů, tak i žen. Nejde to tolik cítit jako člověk smrdící potem, ale pokud třeba vedle takového člověka musíte být, není to příjemné.

Jinak co říká Aero, tak souhlasím. Je pravdou, že někteří za to holt nemohou, ale spousta lidí by s tím možná něco udělat mohla. Pravdou je, že člověk neví, kdo za to zkrátka může svou nedbalostí nebo má takové zaměstnání či je to dáno jiným důvodem. Proto to asi nemá moc cenu - řešit smradlavé okolí.

opona
147 příspěvků 8.8.12 09:37

Když už, tak se mi to stává u celkově zanedbanějších žen a je to nepříjemné, někdy z toho i pálí oči. Ale chlapi „smradláci“ tedy převažují.

No a teď si představte, že s někým takovým sdílíte jednu kancelář…a není to jen o potu, je to občas zápach zašlé špíny + nečištěných zubů…který v různých dnech kolísá - neboli někdy necítíme nic, jindy je to hrůza (spíš je to hrůza vždy, ale snažím se dotyčné osobě vyhýbat). Baví se o tom (a tím) celá firma, ale dotyčnému to samozřejmě nikdo neřekne. Obrátíme se tedy zřejmě na vedoucího, aby zjednal nápravu, co jsem tak četla, je to jediná možnost, jak z toho nevyjít s pokaženými vztahy.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek