Nominujte Módní peklo v anketě Křišťálová lupa 2014

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Sevie
72 příspěvků 6.8.14 14:25

Cituji:
Nový bazar MP je tu!
Zdravím,

jak jste si už všimli, nově jsme spustili bazar Módního pekla. Cílem je nabídnout uživatelkám prostor pro výměnu nepekelných módních kousků. Určitě nechceme tvořit další votočvohoz, ale spíš výběrový módní bazar. Aby byl co nejkvalitnější, uživatelé mají možnost inzerát nahlásit (tlačítko se nachází pod cenou inzerátu). Chystáme se také zavést systém ramínkování pro inzeráty.

Inzeráty budeme denně procházet a třídit. Nyní jsem už některé inzeráty smazali, zejména ty, které jste nahlašovali. Oceníme, když inzeráty budete nadále nahlašovat.

Budeme rádi za všechny podněty, připomínky a nápady. Bazar je sice na svém počátku, i tak doufáme, že pro vás bude užitečný.

Maruška"

To už neplatí, že nechceme druhý votočovohoz? Vždyť ten bazar je naprosto stejný jako vv! Inzeráty budeme třídit? Proč je teda na úvodní straně k prodeji zubní kartáček? Sliby chyby…

Ada Pekelná
973 příspěvků 6.8.14 15:11

Sice dostanu za aroganci, ale mně se zdá, že některé z vás si uživatelskou důležitostí nevidí na špičku nosu.

Módní Peklo vytváříme všichni, bez uživatelek by to šlo špatně stejně jako beze mě.

Jiná Realita to napsala hezky: Myslím, že peklo je jediný server, jehož zapřisáhlí uživatelé by pro něj zapřisáhle nehlasovali, protože je vlastně štve :D Ale holt vás mám takové, jaké jsem si vás vychovala :)

DanielaS
5220 příspěvků 6.8.14 15:27

Ja do lonska pricinlive hlasovala. Ale ted uz se tu, Ado, objevujete tak zridka, ze mi to za hlas nestoji. (Cimz nekritizuju atakdale.)

arpa
1250 příspěvků 6.8.14 15:29

@Ada Pekelná S tím nosem souhlasím. Já osobně bych se například takhle nepřeceňovala. Nemám pocit, že by to tu se mnou stálo a padalo, fakt ne.

Ale stále se nabízí otázka, proč křišťálovou lupu tentokrát. Protože serverů, na nichž se dá plkat o ledasčems, je dnes nepřeberně. A nepovažuju za ekonomický či jiný zázrak, takovou platformu zřídit a držet nějaký čas v chodu. Není to IMHO nic, za co by se měly dávat ceny. Toť jednak.

Druhák, pokud jde čistě jen o články, MP názorově poněkud vyčpělo. Většina článků je buď variace na totéž (nevkus v ulicích; beru, že s tímto MP vzniklo a bylo tím před těmi x lety jiné a neotřelé, ale teď už to nemůže ničím moc překvapit; apropos, články na ČiliChilli na mě mají stejný efekt, jak v jednom týdnu devětkrát ohřívaná polívka), nebo jsou, s ohledem na informační hodnotu, poněkud pseudoerudované (viz například oblékání typů postav).

yako
3225 příspěvků 6.8.14 15:44

@arpa @Eden_Prime asi máte pravdu. Je zbytečné donekočna lovit v ulicích další a další pekelné úlovky. Je lepší posunout se dál.

yako
3225 příspěvků 6.8.14 15:47
@Admin Módnípeklo.cz píše:

@yako Konstruktivní kritiku vítáme, zatím však přicházejí pouze vágní návrhy. To se však netýká nijak nominace v Křišťálové lupě, pro tipy ohledně bazaru využijte diskuzi tomu určenou. Výhrady k práci týmu MP bezesporu patří vedení.

Hezké odpoledne všem,
Monika

Vážně chcete, abych vás napráskala nahoře? :) Znovu opakuji. Bazar mě nezajímá, klidně tu může být, jen mi prosím vás pořád neopakujte, že mám za něj být ráda a kvůli němu ztrácet čas hlasováním.

valery
1587 příspěvků 6.8.14 20:03

@yako…že vám někdo vytvoří virtuální prostor, kde se můžete neomezeně anonymně vykecávat na jakékoliv téma, to je vám málo?
jsou dvě kategorie lidí- jedni vidí všechno z tý lepší stránky a druzí přesně naopak…

Elinor.S
258 příspěvků 6.8.14 21:09

Abyste se, zejména vy „vzdělané, inteligentní a dobře situované“ dámy, samy ze sebe neposr.ly. A stále kvoká, stále kvoká…

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.14 21:28
@Admin Módnípeklo.cz píše:
Vidím, že Bazar vám leží v žaludku. Složení inzerátů určujete i vy samy - stačí vložit zboží k prodeji a ukázat, jak to má vypadat. ;)

Prosím neházejte neúspěch bazaru na uživatelky. Zřídili jste ho sami o své vůli, kdy vás názor uživatelek nezajímal - takže nemůžete požadovat, aby tam přispíval někdo, kdo s ním (s jeho podobou a obsahem) nesouhlasí (což je zhruba 90% zde přítomných).

Původní inzertní vlákno naprosto stačilo a nikoho nepohoršovalo.

yako
3225 příspěvků 6.8.14 22:09

@valery projeďte si první stranu tohoto vlákna, tam je to vyjádřeno pregnatně. (Mnou osobně).

yako
3225 příspěvků 6.8.14 22:10

@Elinor.S je vám líto, že nepatříte mezi nás?

idp
133 příspěvků 6.8.14 22:14

Hlavně, že jsou tu všichni chytrý jak rádio.

Když je tak lehký a nezajímavý provozovat komunitní web, tak co lepšího byste v dané kategorii nominovaly? (vážně mě to zajímá, napište).

Já Peklu hlas rád dám :-)

Elinor.S
258 příspěvků 6.8.14 22:15

@yako
jinou reakci jsem ani nečekala. Ano, je mi to líto a jdu se zabít.

valery
1587 příspěvků 6.8.14 22:26
@yako píše:
@valery projeďte si první stranu tohoto vlákna, tam je to vyjádřeno pregnatně. (Mnou osobně).

projela jsem poctivě a znovu opakuji: dala jsem hlas za ten fakt, že Módní peklo existuje a víc to pitvat nepotřebuju:-)

valery
1587 příspěvků 6.8.14 22:31
@Elinor.S píše:
Abyste se, zejména vy „vzdělané, inteligentní a dobře situované“ dámy, samy ze sebe neposr.ly. A stále kvoká, stále kvoká…

docela slušně jste odkopala…

Elinor.S
258 příspěvků 6.8.14 22:44

@valery
co jsem odkopala, jako sebe?

valery
1587 příspěvků 6.8.14 22:56

Sorry, vypadlo mi z věty malé, bezvýznamné slůvko „se“ :-(
A co vám vlastně vadí na vzdělaných, inteligentních a dobře situovaných damách?

Elinor.S
258 příspěvků 6.8.14 23:09

@valery
mně je úplně jedno, jestli jsem tu odkopaná nebo zakopaná a na inteligentních atakdále dámách mi nevadí zhola nic..jen mi to v tom kontextu zdejšího krákání a hysterického kejhání a poučování kolem bazaru, Lupy, špatné práce administrátorů, změny grafiky a já nevím čeho všeho přišlo směšné. Já sem občas vlezu, co mě zajímá si přečtu, co mě nezajímá, to vypustím. Je mi fuk, jestli písmenka změnila barvu nebo velikost, je mi fuk, jestli někdo v bazaru prodává záclonu vydávanou za šaty. Víc nic k tomu nemám.

yako
3225 příspěvků 6.8.14 23:14

@Elinor.S mnojo no, ale někdo jiný má třeba víc co říct než vy. Ale to je marný.

yako
3225 příspěvků 6.8.14 23:19

Na tohle mě napadá hned několik věcí:

@Ada Pekelná píše:
Sice dostanu za aroganci, ale mně se zdá, že některé z vás si uživatelskou důležitostí nevidí na špičku nosu.

Já jsem to s váma myslela dobře :).

Módní Peklo vytváříme všichni, bez uživatelek by to šlo špatně stejně jako beze mě.

Chtělo by to víc se tomu věnovat, už je spíš jen o těch uživatelkách.

Jiná Realita to napsala hezky: Myslím, že peklo je jediný server, jehož zapřisáhlí uživatelé by pro něj zapřisáhle nehlasovali, protože je vlastně štve :D Ale holt vás mám takové, jaké jsem si vás vychovala :)

Jestli jsi na to hrdá, tak neškemrej hlasy. Jo a necítím se být tebou vychovaná. Zaplaťpámbu.

editace - snaha o větší přehlednost.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 6.8.14 23:54

@valery Naprosto s vámi ve všech bodech souhlasím a Peklo jsem taky nominoval. Už proto, že sem rád chodím. Čtu jen to, co mě zajímá a Bazar, nebo cokoliv pro mě nezajímavého vynechávám. Proto nejsem ničím zklamán. Z jedné strany se tady velice brojí proti čecháčkovství, zapšklosti a negativizmu, ale tohle, co se tady odehrává, je zářným příkladem. Každý obchodník je rád, když má zákazníky, ty obchod udržují v chodu. Buď tam nakupují, nebo do něj nechodí, ale že by procházeli krámem a kritizovali zboží a majitele? A nakupují za peníze, tady to máme zadarmo. Pokud Peklo nebude, sejdeme se na fejsbúku?
Mimochodem, když jsem u toho obchodu, nemyslím si, že Ada prodejem získala miliony, to u nás nehrozí. Prostě jí to asi přerostlo přes hlavu, takže musel nastoupit tým, který se stará jak umí a když máme podnětnou připomínku, tak je třeba jim jí sdělit. Ale za podnětnou nepovažuji: zrušte bazar, nedávejte reklamy, neměňte lišty a podobné. A jestli se nemýlím, tak Ada je překladatelka a to jí živí, takže sem píše asi když má čas. Netuším, jestli za články něco dostává, ale jestli ano, tak je snad v jejím zájmu psát jich co nejvíc, ale asi nemůže. Já bych třeba po takovéhle kritice už nepsal vůbec. I když vlastně když sama kritizuje, tak to musí vydržet.
Tolik můj pohled na věc. Jo a jsem pro Babiše.

zuzaroza
729 příspěvků 7.8.14 00:02

@Elinor.S Napsala jste to za mě, cítím to stejně. Na Lupu to tady letos fakt není, ale proč o tom tak pind…, ehm plkat, rovněž netuším.

zuzaroza
729 příspěvků 7.8.14 00:05

@BEZDOMOVEC Přesně. Teda až na poslední větu :)

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 7.8.14 00:07

@zuzaroza Nemám rád ty, co tady kradou už dvacet let. A Babiš snad krást nemusí.

zuzaroza
729 příspěvků 7.8.14 00:10

@BEZDOMOVEC Bojím se ale, že to nestačí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek