Nominujte Módní peklo v anketě Křišťálová lupa 2014

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
yako
3225 příspěvků 7.8.14 00:10

@BEZDOMOVEC máte hlubokou pravdu - teda až na toho Babiše. Já chtěla automaticky nominovat - jak píše Valery, ale četl jste zakládající příspěvek tohoto vlákna? Mám nominovat, když k tomu mám jen jeden důvod a to ten poslední? Víte já mám tak pomalý signál, že než se proklikám, tak s tím ztratím klidně půl hodiny. Jestli namítnete, že diskutováním jsem ztratila víc času, tak samozřejmě ano, ale to mě baví :). Bavím se tady s administrátory jen o jednom - o tom, proč oni se vymezují negativně vůči svým zákazníkům. Ano, pokud bych byla v obchodě, kde je nerudná prodavačka, mohla bych odejít. Pokud bych tam však chtěla koupit něco, co jinde nemají, zůstala bych a pokud by mě ona nerudná prodavačka požádala o podporu obchodu za věci, které mě nezajímají a ještě stylem - buďte ráda, že si to tady můžete koupit, tak bych hodně váhala. Jak to tady docela dlouhodobě čtu, tak ten přístup administrátorů vidím - pokud je to něco jednoduchého a bezkonfliktního - jsou milí, ale jak se někdo ozve kriticky, hned se vymezují a to je špatně. Změny vítám, nemohu hodnotit dokud nebudou hotové a to nevím jestli jsou, ale věci se vyvíjejí a kdo se nevyvíjí, zůstane 100 let za opicema.

yako
3225 příspěvků 7.8.14 00:14
@BEZDOMOVEC píše:
@zuzaroza Nemám rád ty, co tady kradou už dvacet let. A Babiš snad krást nemusí.

Nepustím se do politiky - ale obecně - proč jsou lidé bohatí? Protože chtějí mít hodně peněz. Co je pro koho hodně je asi hodně relativní.

valery
1587 příspěvků 7.8.14 00:14

@BEZDOMOVEC
@BEZDOMOVEC
Thanx, teda až na poslední větu ;-)

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 7.8.14 00:15

@zuzaroza Nějak se ale začít musí, všechno je lepší, než Top nebo ODS. Ale holt čas ukáže, jestli je to dobře. Jenže to teď nepoznáme.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 7.8.14 00:34

@yako Když jsem poslouchal Ringo Čecha, tak mi bylo ze všeho špatně. Takže když nejsme národ, kterej hned bere klacky, tak jedině obměňovat. Prostě kdokoliv jinej je lepší, než to co je.

valery
1587 příspěvků 7.8.14 00:34
@yako
@yako píše:
Nepustím se do politiky - ale obecně - proč jsou lidé bohatí? Protože chtějí mít hodně peněz. Co je pro koho hodně je asi hodně relativní.

předběhla jste mne- něco podobného jsem měla taky na jazyku:-)
Nechápu, kde se bere ta naivní víra, že existuje nějaká hranice " finanční nasycenosti", která podobně finančně dobře zajištěným jedincům typu Babiše zavelí: „tak a konec, už máš dost, dej si pohov a teď už jen utrácej a užívej si.!“
Kdepak, peníze sami o sobě nejsou až tak důležitý, ale lze se jejich prostřednictvím dostat k moci a to je teprve to pravý ořechový…

yako
3225 příspěvků 7.8.14 00:37

@BEZDOMOVEC poslala jsem vám SZ.

yako
3225 příspěvků 7.8.14 00:38

@valery to je věc, co mě hodně zajímá. Jak moc, láká lidi moc? Asi moc!

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 7.8.14 00:43

Proč asi jsou i dnes války?

valery
1587 příspěvků 7.8.14 00:45

@BEZDOMOVEC
to je tedy pěkná ukázka masochismu poslouchat Ringo Čechovy rozumy!

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 7.8.14 00:47

@valery Já ho teda nemusím, ale věřím, že to na něj bylo moc.

valery
1587 příspěvků 7.8.14 00:49
@BEZDOMOVEC píše:
Proč asi jsou i dnes války?

protože lidstvo je potomstvo blbé, zlé a zločinné ;-)))

valery
1587 příspěvků 7.8.14 00:55
@Elinor.S píše:
@valery
mně je úplně jedno, jestli jsem tu odkopaná nebo zakopaná a na inteligentních atakdále dámách mi nevadí zhola nic..jen mi to v tom kontextu zdejšího krákání a hysterického kejhání a poučování kolem bazaru, Lupy, špatné práce administrátorů, změny grafiky a já nevím čeho všeho přišlo směšné. Já sem občas vlezu, co mě zajímá si přečtu, co mě nezajímá, to vypustím. Je mi fuk, jestli písmenka změnila barvu nebo velikost, je mi fuk, jestli někdo v bazaru prodává záclonu vydávanou za šaty. Víc nic k tomu nemám.

tak to klidně podepíšu…

valery
1587 příspěvků 7.8.14 00:59
@yako píše:
@valery to je věc, co mě hodně zajímá. Jak moc, láká lidi moc? Asi moc!

doporučuji přečíst knihu od Mňačka " Jak chutná moc"…

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 7.8.14 01:04

@valery Já taky. A ještě mě uklidňuje pohled na Top list. Z osmnácti tisíc návštěvníků, dvacet až třicet rejpalů, je celkem mizivé procento.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 7.8.14 01:08

@valery Nevím jak chutná moc, ale počkejte, až se dostanu do senátu! Udělám vám tady z toho peklo :)!

gummybee
4596 příspěvků 7.8.14 08:44
@BEZDOMOVEC píše:
@valery Nevím jak chutná moc, ale počkejte, až se dostanu do senátu! Udělám vám tady z toho peklo :)!

jestli vy budete kandidovat, tak máte můj hlas i kdybych kvůli tomu měla jet na druhý konec republiky :D babiš ho ale nemá, neměl ho ani předtím a po tom zmatku, co předvedl za těch pár měsíců ho ani nikdy mít nebude.. ale chápu, že mu to jeho bodré vystupování „milionáře odvedle“ lidi žerou, při osobním kontaktu působí fakt strašně mile a bezprostředně

Atlacoya
2790 příspěvků 7.8.14 09:19
@yako píše:
Změny vítám, nemohu hodnotit dokud nebudou hotové a to nevím jestli jsou, ale věci se vyvíjejí a kdo se nevyvíjí, zůstane 100 let za opicema.

Pokud vím tak tady se nadává hlavně na změny, ať už změny designu nebo zavádění nových rubrik. Já jsem z těch, co změny nevítají.

betsey
415 příspěvků 7.8.14 09:30

Ja teda na Bazar chodím neustále, ale to len preto, že som bola naučená, že posledná kategória na lište je Diskuse (pred zmenou dizajnu) :-) a keď už som tam, tak si zo srandy niektoré tie kúsky rozkliknem, a pri všetkých je 0 záujemcov, čiže by ma zaujímalo, či si tam niekedy niekto niečo aj kúpil. ale to už je do inej diskusie :-)

gummybee
4596 příspěvků 7.8.14 09:31

@betsey haha, přesně jsem to psala jako návrh pro admina aby to pořadí záložek vrátili :D

betsey
415 příspěvků 7.8.14 09:32

@gummybee aha, tak dúfam, že vás poslúchnu :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.14 09:33

@betsey Zajímavé. Přemýšlím, jestli to je skutečně jen náhoda. Ne, nebudu paranoidní, jistě je to jen náhoda a nikoho nenapadlo, že takový stereotyp může vzniknou…

gummybee
4596 příspěvků 7.8.14 09:38

@stricc to je jasný, takový zlovolný záměr za tím nemohl být, když si přece vedení uživatelek tolik cení

Dadoo
5536 příspěvků 7.8.14 09:47

Já taky na Lupu neklikla.
Nevím proč bych měla.

• Grafické změny mi nevadí, ani mě nenadchly. Akceptuji je.
  • Články.. jaké články..? Objeví se jednou za čas, bud jsou diskutabilní, nebo veskrze nezajímavé, pokud nejsou přímo reklamní. Zajímavý a dobrý článek jen velmi, velmi zřídka.. Ano, s blížící se Lupou se intenzita zvýšila, ale kvantita(?) kvalitu nazajistila.
  • Doplňkové rubriky, např. Rychlovky, trochu zasmrádají neaktuálností. Tudíž jsou k ničemu.
  • A Bazar..? To je snad přímo pekelný výsměch, ne?? Velmi úspěšně se dotahuje svým vetešnictvím na VV a MMB.

Jediné, co za něco stojí jsou diskuze a diskutérky. Vasměs chytré, inteligentní ženy.
To ale není zasluhou Pekla, že jsou takové, to by byly i bez něj, takže jediná zásluha, kterou musím přiznat, je poskytnutí platformy pro jejich setkávání.
To mi pro hlas o nejlepší web určitě nestačí.
A hypoteticky - pokud by se našel nový prostor, kam by se tyto diskuze a diskutérky přesunuly, šla bych za nimi.
Na Pekle by nebylo nic, co by mě tu drželo.
Jsem tedy v obdivu k Peklu velmi rezervovaná, nenadávám na něj ale.. nadšená ani spokojená nejsem. Spíše cítím absenci pocitů. Bohužel.
A to na hlas PRO určitě není.

baltik
1706 příspěvků 7.8.14 09:50

Kdyz ja porad (prestoze se mi to snazila Jina realita vysvetlit) nechapu, proc chce Peklo, zavedeny, znamy web, ktery uz navic jednou ocenen byl, tu Lupu ziskat?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek