Nominujte Módní peklo v anketě Křišťálová lupa 2014

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Oldyn
6401 příspěvků 7.8.14 09:56

@baltik
Tak já to chápu, je to určité ocenění, posun a zpětná vazba, že to admini dělají dobře. Proč mít jednu cenu, když můžu mít dvě? Já sem chodím ráda, ale hlasovat nebudu.

gummybee
4596 příspěvků 7.8.14 10:15

@baltik lupa není jenom pro nové weby, je i pro zavedené weby, ukazuje to, že si drží kvalitu a drží krok. je to obrovská prestiž, navíc nominace vám zajistí pozvánku na slavnostní vyhlášení výsledků, kde potkáte množství zajímavých lidí..

idp
133 příspěvků 7.8.14 10:24
@baltik píše:
Kdyz ja porad (prestoze se mi to snazila Jina realita vysvetlit) nechapu, proc chce Peklo, zavedeny, znamy web, ktery uz navic jednou ocenen byl, tu Lupu ziskat?

Gott chce taky Slavíka pořád dokola a nikdo s tím problém nemá :-D

Dadoo
5536 příspěvků 7.8.14 10:28

@idp A fakt by ho dostal, kdyby 3× do roka zazpíval tralala a místo toho pouštěl fanouškům okresní kutálku? :-D

Atlacoya
2790 příspěvků 7.8.14 10:43

@baltik iDnes taky o hlasy žebrá každoročně, stejně jako Ordinace prosí diváky o hlasy na TýTý. Web tím získá prestiž, zase se o něm bude mluvit, přijdou noví čtenáři a inzerenti.

Že je tady banner s výzvou k hlasování mě absolutně neuráží (přirovnám to k 10vteřinovému spotu v televizi, kde chtějí hlasy pro tu Ordinaci). Úvodní příspěvek této diskuze už je podle mě trochu navíc (podobně by mě obtěžovalo, že Ordinace bude v hlavním čase 10minut vyjmenovávat, že má dostat TýTý protože přináší zábavu, poučení, oddech, romantiku, drama… - no nějaké ty otravné PR kecy).

Příspěvek upraven 07.08.14 v 11:18

antees
733 příspěvků 7.8.14 11:16
Cena

Já jsem chtěla nějak dlouze reagovat, ale vlastně chci jen říct, že čtenáři MP by si spíš zasloužili jinou cenu…

gummybee
4596 příspěvků 7.8.14 11:20

@antees „hádat se na internetu je jako závodit na paralympiádě - i když vyhraješ, pořád jsi ten retard“

idp
133 příspěvků 7.8.14 12:32
@Dadoo píše:
@idp A fakt by ho dostal, kdyby 3× do roka zazpíval tralala a místo toho pouštěl fanouškům okresní kutálku? :-D

Jasně, že dostal. :-)

Ale pořád mi nikdo nenapsal, co lepšího byste místo Pekla nominovaly?

Dadoo
5536 příspěvků 7.8.14 12:34

@idp Já osobně nemám jakoukoliv nominační potřebu :-D

gummybee
4596 příspěvků 7.8.14 12:35

@idp loni třeba kategorii vyhrálo peklo na talíři a vaněk by si to určitě zasloužil znova :)

Ada Pekelná
973 příspěvků 7.8.14 12:57
@yako píše:
Bavím se tady s administrátory jen o jednom - o tom, proč oni se vymezují negativně vůči svým zákazníkům.

A všimla sis, že se taky negativně vymezuješ proti adminům? Nebude ten „nepřátelský odstup“ třeba oboustranný?

A nepleť si prosím uživatele webu se zákazníkem. Uživatelé nejsou klienti nebo zákazníci, přestože si jich tady tak mnoho připadá. Obchodník se může věnovat každému individuálně, každému prodá právě to zboží, které si dotyčný přeje, ale to na webu nejde. Musel by mít tisíc verzí v různých barvách, s různými lištami, s bazarem, bez bazaru…

Atlacoya
2790 příspěvků 7.8.14 13:03

@gummybee No nevím, přišlo mi že téma Pekla na talíři se vyčerpalo hodně rychle. Série Jídlo s. r. o. už mě tolik nezaujala, navíc to na můj vkus moc zdramatizovali - vždycky ty hororově podané záběry na pytle s aditivy, i když ve výsledném produktu jich je třeba stopové množství.

Příspěvek upraven 07.08.14 v 13:18

baltik
1706 příspěvků 7.8.14 13:17

Hmm, tak asi nejsem cilovka tady tech soutezi
Jako zakaznik (tedy nekdo, kdo by si chtel objednat reklamni prostor) se budu divat na navstevnost a demograficke slozeni uzivatelu a Lupa mi je ukradena
Jako uzivatel me vysledky Lupy zaujmou jen tim, pokud tam narazim na neco, co jsme do te doby neznala, ze vyhral web, kam stejne chodim, je mi taky jedno

yako
3225 příspěvků 7.8.14 14:09
@Ada Pekelná píše:
A všimla sis, že se taky negativně vymezuješ proti adminům? Nebude ten „nepřátelský odstup“ třeba oboustranný?

No právě, že nevymezuju, tak si to po mně přečti.

A nepleť si prosím uživatele webu se zákazníkem. Uživatelé nejsou klienti nebo zákazníci, přestože si jich tady tak mnoho připadá. Obchodník se může věnovat každému individuálně, každému prodá právě to zboží, které si dotyčný přeje, ale to na webu nejde. Musel by mít tisíc verzí v různých barvách, s různými lištami, s bazarem, bez bazaru…

Můj text byl reakcí na předcházející text, který web připodobňoval obchodu - tak jsem na stejném principu vysvětlila, jak to vidím já.

Chápu, že nemůžeš nebo nechceš číst všechny diskuse, ale pokud máme diskutovat spolu, tak to bez toho nepůjde. Je to spletitá diskuze do které je zapleteno víc lidí, kteří si civilizovaně vyměnují názory. Z mých příspěvků vyplývá, že chci dát hlas za peklo jako celek, ale pokud mi to administrátoři prezentují tak jak to prezentují, tak s tím mám problém. Snažila jsem se jim to vysvětlit - marně. Nevymezuji se - nemám důvod.

DiorkaFidorka
287 příspěvků 8.8.14 07:31

Peklu jsem hlas poslala, protože se pro mě v posledních měsících stalo zdrojem spousty informací i podnětů. K té předchozí slovní přestřelce bych dodala, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde ;-)

Gliese581
36 příspěvků 9.8.14 21:24

Par clanku a jejich zvysena frekvence pred lupou. A moderovani resp. mazani v diskuzich, ktere vytvari uzivatelky. Neni to malo na kristalovou lupu?? Evidentne si nikdo nechce zadat a radeji se nevyjadruje. Nakonec nas ma prece jen ada vychovane.

Majka22
333 příspěvků 9.8.14 22:37

Gliese581: Tak tak. Raději držet hubu a krok :) Hlasovat ovšem nebudu, protože v žádných soutěžích nehlasuju a starého psa novým kouskům nenaučíš. A i kdyby se učit novým kouskům chtěl, tak mi připadá aktuální návštěva Ady i její výtvory čistě účelové, tedy hlasování nezasluhující. Dlouhodobě se na to tady kálí (buzeraci adminů za zájem nepovažuju, nemyslím sebe, ale i když tu nejsem dnes a denně, zaznamenala jsem tady různé cenzorské nešvary ala normalizace) Pak najednou soutěž nebo jakési pochybné hlasování a hle, Ada se objeví, i něco napíše. Sice chápu, že doba neustále zrychluje a postihlo to asi i Adu, jenomže pamatuju ještě její začátky a začátečnické nadšení, kdy se všem svým webům velmi intenzivně věnovala. V tomto srovnání nové peklo před tím starým neobstojí. Takže se hrdě musím přihlásit ke zdejšímu mottu: peklo je jediný server, jehož zapřisáhlí uživatelé by pro něj zapřisáhle nehlasovali, protože je vlastně štve :)

DiorkaFidorka
287 příspěvků 11.8.14 10:46

@Majka22
Asi se na internetu pořád učím, ale prosím jaké další weby Ada má? Jak se to vůbec dohledává? Já vždy na něco narazím akorát když se zajímám o nějakou problematiku. Děkuji.

idp
133 příspěvků 11.8.14 11:11

@DiorkaFidorka Ada založila také www.Arome.cz

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek