Nošení barev

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Grossularia
3204 příspěvků 13.11.13 09:40

Možná tohle není ideální vlákno, ale barev se týká, tak to píchnu sem: Často tu zazní povzdech, že se nedají sehnat hekzé barevné lodičky.
Včera jsem byla v Outlet areně ve Štěrboholích a v prodejně Ecco mají lodičky z krásné silné kůže v modré, zelené, žluté, červené, a pak tuším i v něterých velikostech další barvy, např. vínové. Mají i různou výšku podpatku, ve všech běžných velikostech včera stále výběr. Akorát (pro lidi, co mají stejný problém jako já, tedy jednu nohu o číslo menší) jsou to lodičky dost vykrojené, tkaže já je nakonec bohužel nekoupila, musím mít buď dostatečně uzavřenou, nebo s páskem přes nárt. Ale lidé s normálníma nohama si tam myslím vyberou.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.13 09:02

Začala bych právě doplňky - šály, šátky, rukavice, a pak menšími kousky - halenky, trička, tílka - tedy věci, které můžete tmavým sakem či kardiganem částečně schovat. Pak bych začala se svetry, jednobarevných je všude dost a taky s barevnými kardigany, ty udělají dobrou službu, protože můžete mít Váš tmavý základ a na to dát barevný vršek.
Vyhodila bych ty korále a koupila si nějaký pěkný výrazný náhrdelník.
Zkoušejte to postupně měnit a přidávat a třeba Vám jednou nebude těžké vzít si červené džíny, zelenou košili a modrou koženou bundu s modrými botami a zelenou kabelkou :-)

DanielaS
5252 příspěvků 14.11.13 11:09

Proste si zakazat odted kupovat dalsi sede a cerne veci, kterymi jste uz vybavena. A ony se postupne nejake ty barvy nastradaji. Jo, je to tezsi hledani, hlavne takhle pred zimou, kdy jsou vsechny obchody plne sede.

TulaJ
254 příspěvků 14.11.13 13:12

Ja som si vlastne prešla opačnú cestu - čiernu som vôbec nenosila, v mojej generácii ešte boli určité vžité predsudky, že čierna je na pohreb (a ako „smútok“ po úmrtí v rodine), prípadne ako „malé čierne“, až kým ma jedna rakúska predavačka nepresvedčila, že čiernu môžem naozaj nosiť a nevyzerať pohrebne. Potom som išla samozrejme do druhého extrému - samý čierny kostýmček. Nemyslím si, že čierna ako taká, ak pristane k farebnému typu, je smutná alebo nudná - záleží od strihu, materiálu a „odtieňa“ čiernej (ja mám rada takú tú skutočne temne čiernu bez šedého odtieňa, alebo s prechodom do tmavomodrej). Ale vždy to kombinujem s vyslovene žiarivými farbami - blúzkou, tričkom, alebo sakom napr. v žltej, červenej, tyrkysovej a pod., prípadne si dám pestrú šatku. Súhlasím s tým, že je dobré začať po troškách, práve tými doplnkami, kým si to nedoladíte a nezistíte, ktoré kombinácie sú OK. Problém je ale práve v tom, že dostať jesenné alebo zimné oblečenie v pestrých farbách je - najmä ak ide o niečo iné ako teenagerskú módu - takmer nemožné, vždy mám dojem, že po výmene letných kolekcií za zimné sa v obchodoch normálne zotmie.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.13 13:27

@TulaJ jo, já taky. Když jsem konečně ty barevné věci před časem definitivně vyřadila, tak jsem si vysloveně oddechla a přestala si připadat divně.

Morže
1094 příspěvků 14.11.13 22:02

@TulaJ Heh to je jak u nás v rodině, když jsem si věčně vybírala samé tmavé věci - černá, tmavě hnědá, nějaký khaki odstín tmavý a tak. A pokaždý jsem byla bombardována poznámkami, že jdu někam na pohřeb a že by to chtělo barvičky furt a trocha veselosti… dneska je černá pořád jednou z „barev“, které nejradši nosím, ale taky nosím občas barvy :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek