Nošení košilí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Akitaken
4960 příspěvků 30.3.14 11:05

Já si taky myslím, že je to buď nějaký compliment hunter nebo polotrol.
A nebo obojí :-p

Atlacoya
2790 příspěvků 30.3.14 14:51

@EmMajk Tak vyfoťe jen torzo, podle toho vás snad nikdo nepozná.

Danilae
23 příspěvků 1.4.14 11:33

Košile jsou symbolem elegantnosti a jisté hrdosti. Já osobně dokážu ocenit mladé muže, starší pány i chlapce, když nosí a hlavně umí nosit košile.

zpawelska
7 příspěvků 7.4.14 12:23

Přítel mi říkal, že své košile nosí hlavně proto, že jsou vzdušnější než tričko. Tohle asi nepochopím :-) mám ale zlatého chlopa, který si na košile nenechá sáhnout a tak mi odpadlo žehlení :-) oujé.

Jankulajda
18 příspěvků 13.10.16 16:24

No můj košile přestal nosit, protože neví, co si pod ně má oblékat, což je vlastně problém i u mě.. Všechno je tak nějak vidět…
Jak to řešíte vy?

Julia55
41 příspěvků 17.10.16 08:51
@Jankulajda píše:
No můj košile přestal nosit, protože neví, co si pod ně má oblékat, což je vlastně problém i u mě.. Všechno je tak nějak vidět…
Jak to řešíte vy?

Tak to můžu poradit, mrkni na todle http://www.cupradlo.cz/
PS snad nevadí odkaz, ale nevím kde jinde se to dá koupit, narazila jsem na to jen tady na těchto stránkách a je to super vynález. Ty neviditelná trička nejsou pod košilí vůbec vidět. Nosím jak já, tak přítel :)

Jankulajda
18 příspěvků 25.10.16 10:00

Jee fakt? Fakt to není vidět? To by bylo naprosto super!!!
To bych mohla koupit tomu mému také k Vánocům. díky moc!

Julia55
41 příspěvků 27.10.16 08:56

Nejsou vidět, mají tělovou barvu, jsou opravdu super ;-)
Nz :-)

Uncensored
20 příspěvků 29.10.16 22:47
Přesně vím, co chceš slyšet

To je správný, že nosíš košile!! Ti co na tebe koukají, jenom závidí, že jsi elegantní a mladý a krásný a máš košili a oni jen tričko! Je mi jasné, že v dnešní době je košile (jakožto zastaralý a téměř vymizelý prvek oblékání) velice kontroverzní součást oděvu. Ale nedej se!

Ne, vážně. Košile dneska nosí spousta kluků. Hodně mejch vrstevníků nosí košile. Nikdo na tebe nekouká. Jestli jo, ber to jako kompliment, nikdo na tebe nezírá s pohrdáním :) pokud si jí teda nebereš na nějaký nevhodný místa. Třeba na trénink. Nechodíš v ní na trénink? Nehraješ v košili fotbal nebo tak? To by bylo divný, to zas jo.

Jankulajda
18 příspěvků 2.11.16 11:08

Hele díky moc, už mám objednáno, tak čekám, až to dorazí :-)

Julia55
41 příspěvků 4.11.16 09:44

Tak pak napiš :-) :-)
Uvidíš, že budeš ráda, žes na todle přišla..

Košilák
1 příspěvek 16.6.19 20:49

Dneska košile nosí málokdo. Mně se líbí, rád je nosím. I mi přijde dobrý když po mně lidi koukají když mám košili. Nosím je podle nálady. U krku může být rozeplá na jeden nebo dva knoflíky, někdy si ji zapnu až nahoru. Podle nálady. Někdy si dám i kravatu. Třeba si ji povolím, aby šel vidět horní zaplý knoflík. Lidi někdy koukají, ale to neva, když se mi to líbí tak co… Mám košilí plnou skříň, momentálně rád nosím třeba bílé, nebo jasně červenou. ***

Edit admin - smazán kontakt

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.19 21:02

@Košilák nosit košili je normální, pokud na vás někdo divné kouká, problém bude jinde

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek