Nošení legín - poradíte? Zhodnotíte? :D

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leyliki
3 příspěvky 15.2.17 21:53
Nošení legín - poradíte? Zhodnotíte? :D

Dobrý den, je mi to trapné :D ale co si myslíte o tom, jak vypadám v legínách? Je mi 17, měřím nějakých 173cm a váha 61 kg.

Děkuji za odpovědi ^_^

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Josefínaa
429 příspěvků 15.2.17 21:58

@Leyliki
Ty hrboly na bocích máte od čeho nebo proč?

Leyliki
3 příspěvky 15.2.17 22:02

@Josefínaa
Jejda, to jsem měla jen asi špatně narovnaný svetr.

Josefínaa
429 příspěvků 15.2.17 22:14

@Leyliki
Takže nosíte svetr zasoukaný do těch legín? Proboha, proč?
A druhá otázka: proč vůbec nosíte legíny na veřejnosti? Na doma nebo na cvičení bych to chápala.

MariaRuth
37 příspěvků 15.2.17 22:24

Na těch fotkách je hrozně málo vidět… důležitý je, jestli jsou to fakt jen legíny (pak jedině doma/sport) nebo ty pevné elastické kalhoty - jeggins, treggins, které se dají nosit… taky je docela důležitý, jak vypadá zadek, na fotce není dost vidět… a hlavně s čím to kombinujete

Leyliki
3 příspěvky 15.2.17 22:29

@Josefínaa
Narovnaný…To znamená, že zůstal třeba jen ohnutý..Na vrchu..Já si běžně vrchní části do jakýchkoliv kalhot nedávám :)

Josefínaa
429 příspěvků 15.2.17 22:35

@Leyliki
Ono to z těch fotek není poznat, já myslela, že máte v kapse papírový kapesník.

Jordaan
9456 příspěvků 15.2.17 22:38

@Leyliki

Myslim, ze Vam neslusi.

Cotton
47 příspěvků 15.2.17 23:01

@Leyliki
Vyhnete se jim. Max. na doma. Tlusta nejste. Rovne kalhoty Vam budou sluset

Beruska13
173 příspěvků 16.2.17 08:31

Doma na gauč nebo kolem bloku se psem, jinak legíny ANI NÁHODOU

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.17 08:50

@Leyliki Nejsem militantní odpůrce legin, klidně je snesu i s krátkým vrškem, ale pouze na dokonalé postavě, tu nemáte.

Agraynel
81 příspěvků 16.2.17 09:06
...

Což o to, postavu máte pěknou, ale já se řadim mezi ty odpůrce legín mezi lidi :D Vždy si vybavím, jak jsme v „elasťákách“ (jak se tomu říkalo dříve) běhali jako malá smráďata venku před barákem :D pro mě je to oblečení na sport, na zahradu nebo na doma a ne mezi lidi… ale záleží samozřejmě na vás, jak se cítíte. Osobní pocit je koneckonců to nejdůležitější, do názoru ostatních Vám může být kulový, jen si z toho můžete něco vzít, když se Vám bude chtít :D

ariesek67
277 příspěvků 17.2.17 18:28
Zdá se

Na té poslední fotce se mi zdá, že ty legíny jsou žebrované jako kamaše nebo punčocháče co nosím v zimě pod kalhoty.Nebo se mě to zdá?

Uncensored
20 příspěvků 17.2.17 19:14

Myslím, že je to tady všem jedno. Klidně si ty legíny vem, a pokud chceš nějaký zhodnocení, posílej takový fotky kámošům a nezakládej kvůli tomu novou diskuzi.

Dony Rafin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.17 21:13

Na fotkách hlavně není vůbec nic vidět, takže zhodnotit nic nelze. A hlavně, ptát se tady, kde je asi většina uživatelek 45+, je sebevražda a skoro všechny to samozřejmě pohorší:-).
Blejskni to lépe a zkus se zeptat na vinted.cz třeba, tady bych to nedával:-).
Osobně myslím, že postavu na to klidně máš, takže pokud budou kvalitní, neprosvítávé a budou dobře sedět střihově i velikostně, směle je můžeš nosit.

Jordaan
9456 příspěvků 17.2.17 21:34

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 23:55

Bara06
2039 příspěvků 17.2.17 21:51
Josefínaa
429 příspěvků 17.2.17 21:52

@Jordaan
Bych @Dony Rafin doporučila spíš kamarádky než kamarády :-D
@Dony Rafin
Tvl, proboha, proč sem tedy lezete, na krafání s 45+?

Jordaan
9456 příspěvků 17.2.17 21:52

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 23:54

Artefakt
419 příspěvků 17.2.17 23:13

@Jordaan mladiku? :-) :-) :-)

Itisone
632 příspěvků 19.2.17 19:08

@Dony Rafin leginy jsou oblečení na sport nebo na doma, je můj názor směroplatný, když jsem uživatelka 45-? :)

Hayele
69 příspěvků 19.2.17 20:06

Postavu mate peknou, ale mate pomerne silna lytka, ktera Vam v leginach vynikaji. Zkuste radeji rovne kalhoty.
Jinak ty leginy na Vas uplne spatne nevypadaji, ujdou, ale paradu nenadelaji.

Mischa88
227 příspěvků 20.2.17 07:00

Myslím, že základní kritérium nošení legin, tedy že je vám náct splnujete. Další kritérium je, zda na ne máte postavu. Ty fotky nejsou moc dobře, na dvou se mi to moc nelibi, na jedné ano. Třetí věc, máte něco přes ně? Čtvrtá musí být neprůhledne a pevné. Pokud všechno tohle bude sedet, klidně vyrazte do víru ulic.

Jindrason
288 příspěvků 20.2.17 10:29

Mě se legíny líbí. Ale za mě to má dvě podmínky. Mít na to postavu (myslím si, že je to možné i pro ženy starší, nemusí mít do 20 let). A teda taky nemusí to být zařízlé úplně až do krku. Ale takové přilnavé. Nevím, jak to napsat :D

BiohazardMichell
13 příspěvků 20.2.17 16:47

Noste legíny. Dneska už je nosí kde kdo. Jen si myslím, že pokud chcete legíny nosit místo kalhot, tak to může působit, jako byste si zapomněla kalhoty.
Myslím si, že nejlepší je nosit legíny v kombinaci s krátkými šatičkami nebo dlouhou tunikou, která zakrývá aspoň část zadku.Nebo doplnit to zajímavým kardiganem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek