Nošení mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
zwedavka
1281 příspěvků 2.11.12 08:54

Díky všem za rady, vidím to na lehkou vestu s kapsama.
(Doplním jenom, že neřeším pár chvil, ale většinu pracovní doby a že „být na příjmu“ není moje touha, ale požadavek zaměstnavatele)

Harmonika
244 příspěvků 2.11.12 10:08

Asi bych to řešila tak, že bych si ušila něco jako ledvinku, zkrátka kapsičku z hezké látky přesně na míru mobilu a k tomu i ze stejné látky pásek, na každý konec pásku dala dva zacvakávací konce a nosila bych to kolem pasu. Zkrátka vypadalo by to jako ozdobný pásek kolem boků s malou kapsičkou. ;)

MorusRubra
744 příspěvků 2.11.12 11:01

Co nějaké pouzdro na smartphone s dlouhým řemínkem, které se dá nosit křížem? Nebo nějaká minikabelka / psaníčko - buď s dlouhým řemínkem nebo s poutkem k zavěšení na zápěstí.

Třeba něco jako tohle univeezální pouzdro z Avonu (kat.13/2012), str.126:

http://www.avoncosmetics.cz/…rochure.page?…

Za co ty ramínka? Já nic neprodávám, jen ukazuju příklad pouzdra a název a číslo katalogu píšu proto, že mi tam nechce skočit ta určitá stránka.

ajuna
106 příspěvků 13.11.12 13:15

@zwedavka procházím si slevín a narazila jsem tam na náramek na telefon http://www.zbozomat.cz/…bezne-noseni?… jde o připevnění mobilu na ruku… není to nic elegantního ale třeba by to vyřešilo váš problém

Miluna Mia
194 příspěvků 14.11.12 16:51

Nosím mobil v kabelce a to, že ho občas neslyším, je mi fuk.

Ennx
22 příspěvků 18.11.12 19:45

Já ho nosím normálně v přední kapse na džínech a nevypadává vůbec…

Viktorie H.
664 příspěvků 18.11.12 20:01

Většionu v levé kapse, pokud není, nebo je malá, v kapse u tašky, nebo v kabelce, vždycky si beru buď něco s kapsou nebo kabelku. Může mi někdo říct situaci, kdy se kabelka nesmí vzít? Dobře, když jsem bez kapsy a bez kabelky, tak ho nechám v kabelce nebo v kapse. Tak :D

Eila
166 příspěvků 18.11.12 21:31

V diáři nebo poznámkovém bloku k němu, protože pokud nemůžu mít sebou kabelku ani nemám žádnou kapsu, do které ho můžu strčit, znamená to, že jsem na jednání, kde mám vždy diář. Jinak mě teda taky nenapadá situace, kdy by ho nebylo kam strčit:-)

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 21:35

Mobil nosím v kabelce a většinou ho neslyším.
Uvítám dobu, kdy bude mobil velikosti mexického dolaru a bude se moci nosit jako spona do vlasů / u ucha/ nebo jak brož na rameni pod uchem.

zwedavka
1281 příspěvků 18.11.12 23:37

Situací, kde nelze mít s sebou kabelku je spousta, stačí pracovat jako tzv. THP

PythonRegius
286 příspěvků 16.12.12 10:39

Resim tento problem hlavne v praci, kdy u sebe tahat kabelku nemuzu a nanestesti mam same kalhoty, ktere nemaji bud kapsy vubec, nebo je maji falesne na ozdobu, nebo jednu malickou, kam se nic nevejde. Takze mobil nosim bud strceny za pasem kalhot, nebo ho nacpu do podprsenky (tam naprosto nehrozi, ze bych si vyzvaneni nevsimla). Na obou mistech mi samozrejme ma sklony cestovat, takze obcas kontroluju a srovnavam. Nedavno jsem si zacala do kalhot nasivat dovnitr za pas jednoduche kapsicky, takze uz mi nic necestuje. A jak uz tady nekdo psal, mam v planu spichnout si spesl kapsicku s paskem, to mi pripada jako dobre reseni. Da se to dat na jakekoli kalhoty a aspon nebudu muset resit, ze mi mobil utika do nohavice, nebo vypadava z vystrihu :D

zwedavka
1281 příspěvků 16.12.12 22:19

Ta podprsenka funguje, mobil pevně drží a nevypadává, jenom je docela problém když někdo volá a nejsem sama :-))))

valery
1587 příspěvků 17.12.12 10:56

Pamatuju začátky mobilní éry - tehdy, alespoň chlapi, měli mobily v pěkných, většinou kožených pouzdrech, navlečených naležato na pásek u kalhot. Nikdo už to myslím teď nenosí, ale mám pocit, že to byl docela praktický způsob, i když je fakt, že pouzdro pod zapnutým sakem dělalo bouli.

Ale třeba tady někdo vymyslí i dámskou, subtilnější verzi pouzdra…:-)

Příspěvek upraven 17.12.12 v 13:43

Curlygirl
1901 příspěvků 17.12.12 12:22

@PythonRegius jak ten telefon vytahujete z podprsenky, když zvoní a když jste mezi lidmi? To si pro něj normálně sáhnete? To musí vypadat strašně vulgárně…

PythonRegius
286 příspěvků 17.12.12 20:36

@Curlygirl Kupodivu ani ne, jde to udelat decentne. Ten mobil si necpu nijak hluboko, takze nesaham do prilis nepatricnych mist. Ja to zas tak casto nepraktikuju (jen kdyz opravdu neni kam ten mobil dat), ale zatim mam zkusenost takovou, ze lide ani nezpozoruji odkud to lovim.

Curlygirl
1901 příspěvků 18.12.12 09:14

@PythonRegius aha, budu to muset vyzkouset… porad si ale myslim, ze mne by se to nenapadne nepodarilo… :-D

DanielaS
5291 příspěvků 18.12.12 16:53

Zalezi taky, kde pracujete, zejo, v bance u prepazky by si klienti asi vsimli, na JIPce to je pacientum sumafuk.

Dahllie
2222 příspěvků 18.12.12 18:07
@valery píše:
Pamatuju začátky mobilní éry - tehdy, alespoň chlapi, měli mobily v pěkných, většinou kožených pouzdrech, navlečených naležato na pásek u kalhot. Nikdo už to myslím teď nenosí, ale mám pocit, že to byl docela praktický způsob, i když je fakt, že pouzdro pod zapnutým sakem dělalo bouli.

Ale třeba tady někdo vymyslí i dámskou, subtilnější verzi pouzdra…:-)

Příspěvek upraven 17.12.12 v 13:43

Vím minimálně o jednom muži, který to takhle nosí, můj drahý ;-) Ale s moderními mobily je čím dál větší problém takové pouzdro sehnat.

Anofeles
327 příspěvků 18.12.12 18:12

Nosila jsem mobil v kapse u saka/kabátu/bundy. Potom mi ho ukradli během jízdy, aniž jsem rušila, že mi někdo chmatá v oblečení. :(

Od té doby nosím mobil buď ve vrchní kapse sak, nebo ve vnitřní kapse bundy, u kabátu je to složitější, většinou držím mobil v ruce, stejně často telefonuji. Ale ideál jsem ještě nenašla.

DanielaS
5291 příspěvků 19.12.12 12:15

No a co ho nosit v nejake vnitrni kapse a v uchu mit jen sluchatko%

trnk
335 příspěvků 1 inzerát 5.1.13 18:32

@zwedavka Na mobil mám pouzdro (kožené), které má klipsu - dá se zaháknout za pásek. Má taky kovové poutko, ke kterému se dá připevnit šňůrkou k čemukoli. Ovšem kupovala jsem ho asi před čtyřmi lety. A dnes jsem viděla takovou malou kabelčičku (černou, béžovou, nude)u Deichmanna na dlouhém řemínku, do které by se vešel tak mobil, kapesníky a klíče.

Mahtiel
443 příspěvků 5.1.13 18:56

Já ho teda nosím v kapse kalhot…Ale to proto, že je to prostě praktické, nějak extra pěkně to nevypadá, ale je to (zlo)zvyk. Když jdu ven a není tam, mám takový ten nepříjemný pocit, jaký máte když si po pár letech pravidelného nošení sundáte prstýnek, nebo hodinky :) Ale, když mám sukni, beru si takovou malinkou kabelku, o které „vůbec nevím“…Nesundávám ji a nevadí mi… To pro Vás bude asi ideální :)

Mahtiel
443 příspěvků 5.1.13 19:01

A ještě mam jeden „bezva tip“!! Přijde Vám stčit si mobil do výstřihu (až za podprsenku) nevkusné? Nezoufejte…Máme pro Vás převratný vynález!! Vám zpříjemní život, Vašim kolegům jistě bude potěšením, koukat se na to, jak mobil vyndáváte. No nekupte to! JoeyBra
http://www.kamoska.cz/…apsickou.jpg

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.13 19:25

No já taky utopila služební iphone v toaletě díky nošení v zadní kapse kalhot. Měli ze mě radost:-)
Taky záleží co děláte, pokud běháte někde po výrobě a řešíte 30 věcí najednou, potřebujete volné ruce, pak bych zkusila něco jako takový ten pásek na paži, jak v tom lidi, co chodí běhat, mají třeba ipod. Nic lepšího a elegantnějšího mě nenapadá

blondýnkaaa
44 příspěvků 5.1.13 19:31

Běžně ho nosím u přední kapsy kalhot, když kalhoty nemají přední kapsu tak v zadní ;) když mám sukni nebo cokoliv jiného bez kapes tak pak většinou v ruce. Když jsem ve škole tak ho házím do penálu aby byl pořád po ruce… prostě ho pokaždý nosim tak aby byl slyšet a abych ho měla blízko :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek