Nosit napodobeninu LV kabelky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LUCCYYY
4 příspěvky 25.7.17 18:57
Nosit napodobeninu LV kabelky

Koupila jsem si v sekáči kabelku jakoby LV, monogram je zde jiný. Jinak je kabelka v hezké barvě, precizně vypracovaná. Teď přemýšlím, jestli ji se jejím nošením nepropadnu do zdejších pekel. Je rozdíl nosit vietnamskou LV a napodobeninu. Říkám si, že třeba „Birkinku“ chrlí všechny modní řetězce a nikdo se nad tím nepozastavuje

Reakce:
Jindrason
288 příspěvků 27.7.17 09:14

Ještě, že jde o napodobeninu. To se dá ještě přežít. Ale nikdy jsem nepochopil, proč si lidi kupují drahý fake LV a ještě se s tím nosí, jak nevím co. Já sám bych se cítil trapně, když to vím a tito hrdí majitelé fake LV jsou úplně like a boss. Nikdy nepochopím.

Karin
3948 příspěvků 27.7.17 23:19

Toto snad není napodobenina LV…

@Jindrason a mezi napodobeninou a fejkem je podle vás jaký rozdíl?

Doudou
1387 příspěvků 28.7.17 07:07

@Karin Fejk se snaží vypadat jak origo. Napodebenina takové ambice nemá, jen se inspiruje a nemá to logo.

Doudou
1387 příspěvků 28.7.17 07:08

@LUCCYYY Tohle bych klidně nosila (teda já ne, mně se to moc nelíbí :-) ), to nemá ambice být LV.

Beruska13
173 příspěvků 31.7.17 09:02

Schytám to, ale mě se ani canvas vzor na originálu LV nelíbí, možná na kufrech, ale na kabelkách…nicméně tohle se o fejk nesnaží, tak proč ne, když se to někomu líbí

Jindrason
288 příspěvků 7.8.17 10:57

@Karin já beru napodobeninu jako něco co je tomu podobné třeba z pracování, barvami a prvky. Fake beru vyloženě „jakože stejné i se značkou“.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek