Nosit nebo nenosit kalhoty pod šaty

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
blacken
2458 příspěvků 16.3.13 20:58

@Jiná Realita Ta dlouhá černá se mi taky nelíbí, ale 1.,3.,6. se mi líbí a i bych v tom vyšla ven. Tuhle módu nepovažuju za „must have“ nebo jak to říct, ale zase mi nevadí. Osobně si raději vezmu šaty s punčochama, ale beru to jako jednu z možností.

A musím říct, že je mi celkem jedno, jak co připadá mužům :-D Oblékám se podle toho, co se líbí mně.

MP Meri
1323 příspěvků 16.3.13 21:14

Nenosit, je to kočkopes a nonsens.

MarlaSinger
98 příspěvků 16.3.13 21:15

Kalhoty pod šaty? To jsem v životě neslyšela a zní to docela zvláštně :D Ani jedna z těch fotek mě příliš nenadchla, ale asi to není móda mé generace.. Když se to líbí vám, proč ne :)
(Než jsem si prohlédla obrázky, myslela jsem, že tím někteří naši „za slovo vzatí odborníci na módu“ myslí legíny, v Česku jsou přeci považované za kalhoty ;) )

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.3.13 21:16

@Amonute
nenosí se něco takového spíš na tenis?

Amonute
360 příspěvků 16.3.13 21:27

@Jiná Realita a vlastne môže byť. Ja som na ňu narazila v článku o golfe a jeho (relatívne) striktných pravidlách odievania. Tento kúsok bol uvedený ako porušenie etikety… asi nejaké expertky si odbehli z tenisových kurtov zahrať golf a nedomysleli či sa to hodí:))

planajana
66 příspěvků 16.3.13 21:46

@kayav …obnovia ho iní:) našla som túto kolekciu dries van noten fall 2013-celkom fajn kočkopsy http://media.nowfashion.com/…w13-3148.jpg

planajana
66 příspěvků 16.3.13 22:21

..alebo trochu mexika… táto kombinácia by bola pre budúcu (hippie) mamu ok: http://3.bp.blogspot.com/…9+copy_1.jpg http://1.bp.blogspot.com/…485+copy.jpg

Pra linka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.13 23:14

Díky za názory. Je jasné, že to je tenký led a je potřeba k tomu mít cit. Věřím v to, že dovedu poznat co je šik, v čem se budu cítit hezky a naopak co je peklo - viz nějaké fotky nahořeji k ostrašení (zafungovalo!!! :-D). Nechci vypadat jako Máňa od vemínka, slibuji, že budu vybírat opatrně :-D a asi občas tuto kombinaci zvolím. V legínách se necítím, jednak se mě moc nelíběj, jednak na to nemám nožky, chápete…

Pra linka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.13 23:16
@Jiná Realita píše:
Nejlepší je založit téma dvakrát a přispívat do obou…když už tu chybu uděláte, vyberte jen jedno.

Já vím, jsem tu zcela nová, a také zlobil internet, omlouvám se, zazmatkovala jsem.

bestia
2300 příspěvků 17.3.13 00:15

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:18

Bartesva
92 příspěvků 17.3.13 02:28

Chce to cit, ale za mě určitě NOSIT! Já to miluju. Hlavně dneska se nosí ty úzké barevné džíny, ke kterým šatičky a tuniky vypadají fakt hezky. Zakryje se tím zadek, případně kus stehna a z nohy je vidět to hezké štíhlé.

ciernykocur
132 příspěvků 17.3.13 10:16

Že to chlapom bude pripadať škaredé je pomerne logické. Nohavice dajú vyniknúť zadku, aj keď ukryjú nohy. Bežné dĺžky sukní zase odkryjú nohy, aj keď možno zakryjú zadok. Zakryť oboje populárne nebude.
A že nie je čo vystavovať? Myslím, že muži to vnímajú o dosť uvoľnenejšie…

real.blond
6688 příspěvků 17.3.13 13:00

Nelibi, nenosim.

Příspěvek upraven 23.06.15 v 20:23

DanielaS
5076 příspěvků 18.3.13 12:07

Obcas vidim kombinaci, ktera se mi libi, ale na sobe si to nejak nedovedu predstavit.

http://www.burdafashion.com/…000001851347

HertaDeOran
866 příspěvků 18.3.13 12:14

@DanielaS

Tohle relativně jde, ale jen proto, že je to modelka v krásném protředí. Kdyby si to vzala paní středního věku a vyfotili by jí na náměstí v okresním městě, už by to bylo peklo par excelence.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.13 12:52

Videla jsem jednou v restauraci zenu (vysoka, hodne stihla) - mela propinaci uzke saty, delka cca pod kolena, 3/4 rukavy a k tomu ze stejneho materialu hodne uzke kalhoty s puky nad kotniky. K tomu minimalisticke paskove sandaly a masivni naramek z kovu. Vypadalo to super. Jednobarevne, minimalisticke.

Sama bych si to neoblekla. Kalhoty nenosim rada, takze radeji nosim jen saty.

Pra linka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.13 14:39
@DanielaS píše:
Obcas vidim kombinaci, ktera se mi libi, ale na sobe si to nejak nedovedu predstavit.http://www.burdafashion.com/…000001851347

Tenhle obrázek co jste sem vložila - to je pecka.
Ačkoliv bych neměla odvahu na kytičkaté šaty, tohle se mi libí moc moc.

mickiela
13 příspěvků 18.3.13 17:59

Mám jedny oblíbené minimalistické dobře střižené šaty z tužšího, ale elastického materiálu v neutrální barvě - prostě ideál, ale krátké. Prostě fakt taktak. No, tak k nim nosím výrazné červnené zvonáče odpovídajícího materiálu a červenou šálu :-) Přece se jich nevzdám :-) Proto myslím, že záleží na kombinaci, asi jako s kdečím.

guinejske_prase
178 příspěvků 18.3.13 18:04

Kalhoty pod rozevlátý delší top ano.
kalhoty pod šaty ne!

mickiela
13 příspěvků 18.3.13 18:33
@guinejske_prase píše:
Kalhoty pod rozevlátý delší top ano.
kalhoty pod šaty ne!

Dobrá tedy, budu tedy těm svým šatům říkat top, stejně to lépe vystihuje délku :D

Zoe
316 příspěvků 19.3.13 10:34

Peklo to není, pokud zvolíte vhodnou kombinaci. Inspirace z východních zemí se vrací do světové módy opakovaně, takže to není ani nic nového. Ale jak už psaly pekelnice přede mnou - výsledek závisí na tom, co s čím. Jestli chcete poradit konkrétně, dejte sem fotku. Obecně ano, je to in, nosí se to a může to mít dokonce zeštíhlující efekt!

ooola
129 příspěvků 19.3.13 14:08

Když jsme byly puberťačky, tak džíny pod šaty nosila jedna kamarádka, která byla tak lehce do lesanovita. Mě osobně se to nelíbí, ale řiďte se vlastním citem, ne člákem o módních přehlídkách, nebo tím, co o tom řeknou lidi na diskuzi.

ilnyia
57 příspěvků 20.3.13 17:42

Dnes jsem v metru potkala slečnu, která na sobě měla jeansy pod šaty a hned jsem si na Vás vzpomněla. Slečna podle mého vlastního úsudku působila jako kdyby ráno zapomněla že už si oblékla kalhoty a tak si i vzala šaty. Vše bylo sice hezky barevně sladěné, ale myslím si že punčochy by vypadaly tisíckrát lépe.

Rostislava
1 příspěvek 20.3.13 21:31
Malé černé s kalhotami

Tady je odkaz, jak nosit malé černé… http://ona.idnes.cz/…-trendy.aspx?…. I v kombinaci s kalhotami. Taky jsem byla překvapená, ale nakonec se mi tahle kombinace líbila…Rozhodně více, než uvedené další.

Nikki123
101 příspěvků 20.3.13 21:50

@blacken Myslím si, že jediné pěkné kombinace jsou na fotkách 4,6,7 ostatní jsou divné, nikdy bych je nevzala na sebe.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek