Nosit nebo nenosit kalhoty pod šaty

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Nixe Lulu
344 příspěvků 20.3.13 22:20

S šaty delšími než po kolena mi to přijde trochu divné. Ale líbí se mi např. kombinace tunik v hippie/etno stylu přibližně do půl stehen a k tomu džíny nebo jiné kalhoty v podobném stylu (spíš užší, jinak by celek mohl vypadat poněkud pytlovitě).

Funny149
1 příspěvek 16.5.13 23:18
Tunika a kalhoty

Já přemýšlím, že bych si pořídila tuhle tuniku. Můžu ji oblíknout i ke kalhotám?

Turako
501 příspěvků 16.5.13 23:29

To je žert? Už legíny se sukní nebo příliš dlouhými a v pase přestřiženými šaty vypadaly hnusně a některé to urputně nosí dodnes. U hubených žen mi takto obalené nohy evokovaly dráty do betonu, u silnějších poctivé podpěrné sloupy. Zejména vtipné jsou v takových modýlkách malé ženy.
Dobrá antikoncepce.

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 11:10

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:12

andreama
228 příspěvků 8.6.13 14:59
@smrtonoška píše:
Ne. K nošení přes kalhoty jsou určené tuniky nebo delší trika. Normální šaty kalhotami zazdíte a z elegance nezůstane nic. Pamatuji si, jak kdysi na střední nosila spolužačka kombinaci letní šaty + džíny, už tehdy mi to připadalo jako peklo.Pokud nemáte dokonalé nohy, zvolte silnější punčocháče nebo legíny.

Přesně tak!

ariesek67
277 příspěvků 9.6.13 12:23

Mě se to nelíbí pod šaty nebo sukni patří silonky jakékoliv den

Jirkátor
1569 příspěvků 9.6.13 17:40

To máte stejné jako letní kozačky - taky to vypadá nelogicky, ale v některých případech to může být pěkné…

Jirkátor
1569 příspěvků 9.6.13 17:42

Ano, většina mužů postavy svých partnerek neřeší tolik jako vy sami. A ti co ano, vám za pozornost nestojí.

Edit: Byla to reakce na ciernykocur - „A že nie je čo vystavovať? Myslím, že muži to vnímajú o dosť uvoľnenejšie…
Nějak jsem se uklep.

Příspěvek upraven 09.06.13 v 17:45

Jiná Realita
13791 příspěvků 9.6.13 17:42

@Funny149
tunika se snad vždycky nosí ke kalhotám, ne? je totiž už ze samotné podstaty věci tak krátká, že bez nich nosit nejde.

mám pocit, že si tady tak polovina lidí plete pojmy s dojmy a tuniku se šaty.

Zebra33
2038 příspěvků 10.6.13 09:55

Vidim trochu rozdil v kalhoto-satovych modelech pro prehlidkova mola a v tom, co je pak mozno videt na ulici. Na mole to pusobi jako neotrela kombinace/boreni zabehlych stereotypu. Pokud nekoho v podobnem modelu potkam na ulici, tak si spis rikam, ze pani asi moc neni zvykla nosit saty a kdyz ma pod nimi kalhoty, tak si pripada tak nejak jistejsi.

notrends
514 příspěvků 11.6.13 12:30

@Fretkodlak tak tady se nabízí otázka zda některé z uvedených šatů lze nosit bez kalhot. Povětšinou mi přijde že jsou navrřžené primárně pro kalhoty.

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.13 12:55

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:18

benyka
8140 příspěvků 11.6.13 13:14

(Mini)šaty přes kalhoty se nosily taky, když mi bylo asi tak plus mínus sedmnáct. Měla jsem asi čtyři takové kombinace, z nichž dvě byly spíš rovné tuniky do půl stehen, které se samy nosit nedaly, a dvoje byly regulérní šaty (podobně dlouhé), které jsem nosila buď samotné s páskem nebo s kalhotami bez pásku. Ale ty kalhoty nebyly nikdy „tučné“ (zvlášť modré) džíny. Tam mi kombinace se šaty (zvlášť letními) připadá nesmyslná.

TulaJ
254 příspěvků 11.6.13 13:24

@Jiná Realita Presne, a dobre to vyzerá podľa mňa práve len v prípade, že ide o zámerne vytvorený set tunika-nohavice (ako napr. salwar kameez resp. pandžábí - aj to nie vždy a na každom), nedajú sa zobrať akékoľvek šaty/tunika a pod ne si obliecť akékoľvek nohavice. Musí ladiť aj materiál, t. j. mne sa to ako-tak páči v kombinácii ľahších materiálov, ktoré sa farebne a vzorom dopĺňajú (t. j. presne to, čo je inšpirované orientom)

Snally
3 příspěvky 31.3.14 14:28

Kvůli této diskusi jsem se zaregistrovala. Mám totiž typ postavy, kterému by přesně seděly rovné kalhoty a přes ně kratší šaty. Jenže nevím. V módě jsem nejistá. Většina z vás říká, kalhoty pod šaty ne. Ale co tedy? Když je někdo menší, malá prsa, zadek jak JLo a dole nohy do O? Kalhoty srovnají nohy (a boty na podpatku) a pokud jsou zakryté do půli stehen, je to i koukatelné. Poradíte?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 31.3.14 15:08

@Snally Tak to vyzkoušejte a uvidíte, jak se v tom budete cítit, jestli v tom půjde vylézt mezi lidi nebo ne. Jinak těžko radit, navrch každému se líbí něco jiného. Elegantní v tom ale nejspíš nebudete :-)) Já to nosím docela ráda, hlavně v zimě, kdy mi díky delšímu vršku nefouká na záda, ale chápu, že to většinový vkus není. Mojí matce to též připadá jako květovaná zástěra s tepláky na cestu do kravína.
Líbí se mi třeba tohle : http://media-cache-ak0.pinimg.com/…86a0c466.jpg http://media-cache-ak0.pinimg.com/…ce4f1a32.jpg

Snally
3 příspěvky 31.3.14 15:15

Děkuju, ta první kombinace se mi líbí, taky v diskusi výše kalhoty s takovými bílými šaty. To druhé už je moc dlouhé. Budu muset do obchodu a zkusit jako to vypadá…Prosím kde hledáte obrázky?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 31.3.14 15:23

@Snally Já lovím ve své databázi uložených obrázků na Pinterestu.

Snally
3 příspěvky 31.3.14 15:25

:)
Díky.

bestia
2300 příspěvků 31.3.14 15:26

@Snally skuste precitat tieto clanky, da vam to predstabu ako vhodne obliect vas typ postavy.
http://www.modnipeklo.cz/…zne-postavy/
http://www.modnipeklo.cz/…ak-je-nosit/
do kombinacie saty+nohavice by som sa nepustala, tym skor, ak sa podla vlastnych slov v tomto ohlade citite neisto, moze to dopadnut dost blbo

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek