Nosíte ještě "zvony"?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Martini90
159 příspěvků 14.11.13 22:09

Nosila jsem je ještě před půl rokem. Pak ale po 3 letech nošení už byly dost jeté, takže jsem je měla jen na doma a před dvěma dny letěly do koše, protože už to prostě nešlo :(
Ale byly perfektní. Tmavě modré džíny, nikde žádné módní pičičmundy typu díry, nýty a já nevím co všechno, perfektně seděly, dělaly mi hezkou postavu. Jestli na takové narazím znovu, koupím si je s klidným svědomím a je mi dost jedno, co si banda mladých výrostků bude špitat :)

Edith4B
492 příspěvků 15.11.13 00:02

@Martini90 zkuste sekáče(pokud nejste zásadní odpůrkyní).Nedávno jsem koupila skvělé, jako nové právě tam.

Barbyl
1472 příspěvků 15.11.13 06:45

Nosim, a rada, je to zpestreni oproti slimkam - a navic jsem zastancem nazoru, ze by clovek mel vychazet z toho, jaky ma typ postavy a tim se ridit predevsim. ja si posledni zvony koupila v Italii, ted v lete, outlet Prady 30euro a je mi uplne jedno jestli jsou z kolekce stare 5 nebo deset let. Takze pokud vam padnou jak ulite, moznosti kombinaci je spousta a jen do toho!

Martini90
159 příspěvků 15.11.13 08:20

@Edith4B Díky za tip, sekáče mám určitě v plánu :) hlavně když mi před měsícem otevřeli Textile House hned u baráku :D
Ale právě přemýšlím, jestli budou i někde v obchodech. Takové ty levné konfekce alá HMko nemyslím, ale třeba Jackpot mě napadl. Koneckonců odtamtud jsem měla ty původní.
No, určitě tam kouknu a uvidíme, jen musím počkat na vánoční prémie :D

colora51
6 příspěvků 15.11.13 08:56

Mne sa páčia veľmi, lichotia postave, no pravda je, že som ich nemala oblečené asi od základnej školy :D beriem ako inšpiráciu a pri najbližšom nákupe skúsim niečo objaviť :)

viera666
967 příspěvků 15.11.13 09:46
prdlajs len v sekaci :-D

@Martini90 Zvony bezne nakupujem v Mangu, aj teraz v jednych sedim v praci. Len sa to vola flare/flared jeans http://www.mangooutlet.com/…women/jeans/

Len bacha, mango ma velmi dlhe rifle (co mne ako 176cm vyhovuje). Zvony som doplnila „hipickym“ trickom z HM conscious „bio-eko-neviemakejudrzatelnej“ kolekcie a je mi fajn, PEACE :-D

Diankenstein
1895 příspěvků 15.11.13 10:20

Pořídila jsem v sekaci. Do pasu, tmavé. Nosila jsem s podpatky(jinak ne-e). Ale potřebovala bych nové…:(

Edith4B
492 příspěvků 15.11.13 10:20

@viera666 já jsem neřekla JEN V SEKÁČI… ;-)!Psala jsem, že nedávno jsem koupila skvělé právě tam. Nemám jediné. Next, Mango a další- tam se pořád dají koupit.

Caralina
916 příspěvků 15.11.13 10:21

Nosím, včera mi jedny přišly.

viera666
967 příspěvků 15.11.13 10:38
takto

@Edith4B zle sme sa pochopili, ja neprotirecim vasemu prispevku, ja som ho len viac-menej doplnila („Ale právě přemýšlím, jestli budou i někde v obchodech. Takové ty levné konfekce alá HMko nemyslím, ale třeba Jackpot mě napadl. "), aj ked to asi vyznelo inak :-D. To ze nie len v sekaci bol len taky vseobecny uvod“.

Edith4B
492 příspěvků 15.11.13 11:02

@viera666 jasně však P E A C E(jak už jste psala) :-)

Majdallena
8 příspěvků 17.11.13 20:04

Mám jedny parádní kalhoty do zvonu a ještě před rokem to byly moje nejoblíbenější kalhoty. Teď se do nich bohužel nevejdu, tak čekají ve skříni až se mi zase zmenší jisté partie (doufám, že ta doba přijde).
Momentálně nosím jeansy do mírného zvonu a vždycky když si je obleču, tak si připadám štíhlá a s velmi dlouhýma nohama. Takže na zvony nedám dopustit!

hell-no
192 příspěvků 17.11.13 21:03

Jsem asi jediná, která nechápe, proč že jsou vlastně zvony slušivé pro silnější nohy. Můžete mi to některá vysvětlit? Nesnažím se být ironická, opravdu to nechápu. Z mého pohledu zvony obepínají nejtlustší část nohou (stehna) a hned jak nohy začínají vypadat trochu štíhleji (kolena k lýtkům a níž), kalhoty se rozšíří a opticky nejštíhlejší část nohou se rozšíří s nimi. Jediné, co chápu, je optické prodloužení nohou při správně zvolené délce zvonů a botám, protože na rozdíl od rovných kalhot se nepokrčí o nárt, ale plocha může být delší. Jinak jejich zeštíhlující efekt vážně nevidím. Skinny kalhoty sluší málokomu ale zvony podle mě také tak. Nebo ne?

Morže
1094 příspěvků 17.11.13 21:32

@hell-no Podle mě nejsou zvony jako zvony. Mírně do zvonu můžou slušet silnějším nohám. Takové ty super zvony už vážně sluší asi jen těm štíhlým (překvapivě že). A k těm skinny kalhotám - když má pěkný tvar lýtek a k nim si zvolí dobrou délku topu, který zakrývá macatý zadek a stehna a vezme si lodičky, tak jí budou slušet i skinny. Akorát z mých zkušeností asi málokdy sedí. Možná jsem měla jen nekvalitní kalhoty, které se potom roztáhly - nevím - ale v pase mi to plandá tak, že by mi ty kalhoty mohli být v devátém měsíci těhotenství, ale přes lýtka to mám šíleně upnutý. Nevím, kde jsem ztratila mysl, že jsem si je pořídila, ale naštěstí se dají v pase zužit. Ale jak kombinovat zvony na silnější postavu? Nevím a přitom se hodně dlouho nosily zvony a nosil je kde kdo že?

Příspěvek upraven 29.03.15 v 08:52

Dixie Sunday
418 příspěvků 19.11.13 10:44

Nedávno som vyhodila zo skrine posledné jemne zvonové nohavice o ktorých som predpokladala, že sa vrátia do módy. Do módy sa síce vrátili, no v mojom šatníku nemajú miesto :)

djuwi
19 příspěvků 9.12.13 22:08

Věřila jsem a konečně na zvony narazila! Poslední a ještě ve výprodeji, tolik štěstí najednou! Oblékla jsem si k nim delší, hezky barevný, proužkovaný svetr, dlouhou šálu a musím říct, že tak dobře jsem se už dlouho necítila! LOVE & PEACE

HYLZNICKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.15 00:59
zvonové kalhoty

Zvonové kalhoty jsou super dělaj nádhernou postavu, já je mám též a nosím je ale je třeba k nim mít botky s vyššími podpadky, aby se zbytečně necouraly po zemi

Dahllie
2222 příspěvků 29.3.15 09:51

Rok se s rokem sešel a „zvony z pravěku“ jsou zase in :-D Tak dlouho jsem na tuhle dobu čekala (až se mi je zase povede sehnat běžně v obchodech), že jsem ztloustla tak, že už mi nesluší.

Sépia
426 příspěvků 29.3.15 18:37

@antees V praveku sa zasekla spomínaná parta. Móda sa mení a vracia. O tom výratkovia za svoj krátky život ešte nevedia.;-) Teraz je trend 70 te roky a zvonáče sú znovu IN.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek