Nosite priznane a viditelne spodni pradlo?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
indyka
625 příspěvků 2.4.13 19:11

Koukající ramínka mi nevadí, ani u sebe, ani u jiných. Celá koukající podprsenka ano, proto se velmi často loučím už v kabince s moc pěknými tričky, pod kterými jde ovšem vidět úplně všechno. A trička, ve kterých jde vidět, že nemám podprsenku, nosím nejdál na zahradu :D

rice
354 příspěvků 2.4.13 19:21

Mě nevadí ani koukající ramínka, ani prosvítající podprsenka, ani rýsující se bradavky. Záleží na umu nositelky, jestli to bude nudné, nápadité, dráždivé nebo laciné.

valery
1587 příspěvků 3.4.13 23:02

Jestli úmyslně přiznané není jisté, ale viditelné ty spoďáry rozhodně jsou;-)

Morže
1094 příspěvků 3.4.13 23:05

@valery Takový šaty chci taky! A pod nima bych měla krásné puntíkaté bombarďáky, aby se měli lidi čemu divit :)) A tyhle aspoň někomu zvednou náladu :))

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.13 04:38

@valery To je živý smajlík :-)

valery
1587 příspěvků 4.4.13 06:30

@edge
zdrobnělinku bych v tomhle případě asi vynechala ;-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.13 07:07

@valery To máte pravdu, žádnej drobeček to rozhodně není…

guinejske_prase
178 příspěvků 4.4.13 11:10

Úmyslně viditelně nosím spodní prádlo jen opravdu zřídka - například loni v létě jsem nosila oversize nátělníky a pod nimi barevné prádlo sportovnějšího střihu. Nosím to tak taky do posilovny, ale tam se na to snad nehraje. Vidím v tom zajímavý detail, který si snad ještě můžu dovolit :) jinak se prádlo snažím nevystrkovat, ale musím přiznat, že nepropadám té místní hysterii z lezoucích ramínek. Nosím ráda tílka na ramínka a že jsou vedle nich vidět také ramínka od podprsenky mě nijak zvlášť nežere :)

Oveeec
2272 příspěvků 20.6.13 13:53
@Dahllie píše:
@ofeliet Freya Deco, Ewa Michalak… F jsou vlastně docela malá prsa (já mám 36J a taky jsem našla podprsenku, kterou jsem mohla nosit bez ramínek). Koukám, že jste z Prahy, takže se stavte ve Správné podprsence na Palmovce nebo v Caresse nad Mírákem. Tam vám stoprocentně poradí.

To je zvláštní, já už slyšela, že i D jsou malý prsa, a teď už dokonce i F…bože, co mám říkat já se svýma B!!!

Dahllie
2222 příspěvků 20.6.13 15:48

@Oveeec no coby, „díky bohu, že se s tím nemusím tahat a mám pěkná prsa, na které není problém sehnat prádlo a plavky“ ;-)

veveru
400 příspěvků 20.6.13 18:52

@Oveeec Ono hlavně záleží, na jakém obvodu…
http://www.spravnapodprsenka.cz/…0kosicku.jpg

Zebra33
2038 příspěvků 21.6.13 10:00

@Oveeec - pritel mi tuhle neveril, ze s mymi pomerne malymi prsy nosim kosicky velikosti D (65D). Snazila jsem se mu vysvetlit, ze neni D jako D, ale stejne to nepochopil. Aspon ze ho nenapada mi jako darek kupovat pradlo. Dost by me zajimalo, jakou velikost by mi zakoupil :)

zizi68
118 příspěvků 21.6.13 20:22
@Zebra33 píše:
@Oveeec - pritel mi tuhle neveril, ze s mymi pomerne malymi prsy nosim kosicky velikosti D (65D). Snazila jsem se mu vysvetlit, ze neni D jako D, ale stejne to nepochopil. Aspon ze ho nenapada mi jako darek kupovat pradlo. Dost by me zajimalo, jakou velikost by mi zakoupil :)

Ani se nedivím, že to nepochopil. Stačí se teď rozhlídnout po ulicích, komu všemu kouká za krkem zapínání od podprsenky. Myslím, že spousta dívek a žen netuší, jak si velikost vybrat. Přitom osvěta už celkem je. Já to prostě nechápu, že jim to alespoň ta kamarádka vedle, nebo partner, s kterým jdou neřeknou. Nebo si myslí, že to tak má být?

Oveeec
2272 příspěvků 25.3.14 20:22
@veveru píše:
@Oveeec Ono hlavně záleží, na jakém obvodu…
http://www.spravnapodprsenka.cz/…0kosicku.jpg

To je hustý! Teprve díky tomu obrázku jsem to pořádně pochopila! Ačkoli pořád ještě úplně nechápu to, že když si vyberu menší obvod, budu mít větší kosíček - leda bych do něj nahnala kůži vytlačenou tím menším obvodem:)

@Dahllie
Zní to hezky, ale já bych se s tím klidně tahala:)

MP Janka
434 příspěvků 25.3.14 20:51

@Oveeec
Košíček bude stejný, jenom bude písmenko výš v abecedě. Já si to představuji jako by to byl součet dvou čísel, který musí zůstávat stejný. Třeba A - 5, B - 10, C - 15 atd. Takže 75B je 75 + 10 = 85, takže když si zmenším obvod na 70, tak musím doplnit nějak do těch 85, aby se prsa vešla. A proto vyberu košíček C s hodnotou 15 a rovnice souhlasí.

Omlouvám se za trošku divný popis, já už na základní škole vysvětlovala spolužačkám větný rozklad na rohlíku se sýrem (z běžné 4-5 byla hned krásná 2)

Oveeec
2272 příspěvků 25.3.14 21:46

@MP Janka

To zní logicky, ale proč musí ty čísla zůstat stejný, když jsou to dva různý rozměry? Respektive jak spolu ty rozměry souvisí?

Ness
84 příspěvků 25.3.14 22:01
@Oveeec píše:
@MP JankaTo zní logicky, ale proč musí ty čísla zůstat stejný, když jsou to dva různý rozměry? Respektive jak spolu ty rozměry souvisí?

Protože se mění jen číslování, nikoliv prsa, ta zůstávají pořád stejná :-). Mění se pouze obal, obsah ne.
Obecně rozměrově je to spíš naopak, do správného obvodu se nijak netlačí kůže okolo, ten obvod jen tím, že je napevno a neposouvá se, drží na místě (= v košíčku, kam patří) prsa, která jsou jinak rozpláclá i všude kolem. Není to žádné „mám sice jedničky, ale když si narvu do košíčků kůži až od lopatek, abrakadabra, jsou z toho pětky“, ale fakt jen ta prsa - akorát celá, což většina nepadnoucích a putujících podprsenek nedává.

MP Janka
434 příspěvků 25.3.14 22:07

@Oveeec
Ze Správné podprsenky jsem našla obrázek , kde jsou různé kombinace vysvětlené.
Ono to nějak závisí s rovnicí: obvod přes prsa-(obvod pod prsy - 5 nebo 10 cm) = rozdíl a z toho vyplývá velikost košíčku. Je to popsané na stránkách Le Chaton .

Já teda nemám vůbec tušení, jak na značení podprsenek přišli, ale vymysleli to tak, že je to prostě svázané…

Brioso
445 příspěvků 26.3.14 08:09

@Oveeec Tak ono jde o to, ze kosicek napr. D je na kazdem obvodu jinak velky (jak ostatne ukazuje i ten obrazek). No, a pokud zjistite, ze Vam dobre sedi kosicky napr. u 70E, ale potrebujete mensi obvod, tak pak potrebujete 65F. Protoze 70E a 65F maji stejnou velikost kosicku, jen kazda jiny obvod. Stejne tak 75D, 80C, 85B a 90A maji stejne velky kosicek jako zminovana 70E a 65F.
Vetsina zen ale bohuzel nosi prilis velky obvod (ktery pak cestuje az za krk), takze kdyz chteji sahnout po mensim obvodu, musi pak zakonite sahnout i po kosicku s vyssim pismenkem.
Kazde pismeno obvodu je dano rozdilem miry pres prsa a pod prsy. Proto napriklad dama s mirami 73 pod a 92 pres bude mit kosicek F, protoze rozdil je 19 cm, stejne jako dama, ktera ma 81 pod a 100 pres. Ta prvni ho ale bude mit na obvodu 65, zato ta druha na obvodu 75. A ta 75F ma ten Fkovy kosicek vetsi nez ta 65F.
Tady muzete najit vice tabulek na zjisteni velikosti i na prevod mezi britskym a ceskym cislovanim (ano, vsude necisluji stejne, to aby to bylo jeste slozitejsi :-) )

wisp
90 příspěvků 4.4.14 12:34

Chodim „na ostro“. Takze jaksi nema co couhat, jestli se mi rysuji bradavky neresim, prusvitne materialy nenosim…
Velikost mezi B a C, proste podprsenku nepotrebuju :-)

Brioso
445 příspěvků 4.4.14 15:56

@wisp Velikost mezi B a C toho moc nerekne. Musi k tomu byt i ten obvod. Protoze B na obvodu 90 je sakra neco jineho, nez B na obvodu 65.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.14 16:49
@zizi68 píše:
Já to prostě nechápu, že jim to alespoň ta kamarádka vedle, nebo partner, s kterým jdou neřeknou. Nebo si myslí, že to tak má být?

Ja do úmoru presvedčujem, vysvetľujem, idem príkladom-som ochotná si podprsenku vyzliecť a ukázať, že je na štítku FAKT G! Ale :

• moja je pohodlná
  • robí ti to menšie prsia /???/
  • stlačí ma to a bude mi to robiť laloky na chrbte /šokujúce, keď ich tam niekto má aj normálne/
  • ja mám ale malé prsia -C/D/E/F/G…rozhodne nemám
  • moja pušapka mi robí pekný žliabok /o 10 cm nižšie než by tie prsia mohli byť../
  • je to drahé
  • je to DRAHÉ!
  • niesú také pekné /oproti širokému výberu 90B u vietnamcov/
  • bude ma to tlačiť
  • pani X mi povedala, že mám 90B a kupujem si takú už 10 rokov
  • to máš nejaké iné číslovanie

To je len rýchly výčet argumentov proti, ktoré som už od presvedčovaných kamarátiek dostala :)

Morže
1094 příspěvků 4.4.14 16:59

Já už se ani nesnažím o osvětu. Na to, aby potom každá na mě čučela jak vyvoraný tele s výmluvama, jak popsala nahoře @Lenka M. a každé vysvětlovala, jak to číslování funguje, na to jsem málo otrlá. A stejně nechápou, proč se tvářím kysele, když mi někdo nabídne podprsenku 100E nebo jinou absurdní velikost pro slona (já mám mimochodem 70J, tak asi tušíte, že si pod tím lidi představují, že mám „kozy na kolečkách“ nebo vyvoraný výraz, že se to jako vážně vyrábí…)

Zebra33
2038 příspěvků 4.4.14 17:10

@Lenka M. - moje mati nosi podle me moc velky obvod, ale argumentuje tim, ze mensi obvod by ji na zadech delal spek (asi trochu jo, no, uz taky ve svem veku nema vsechno pevne a vahu pod 50 kilo). Tak jsem ji k Vanocum dala poukaz do Caresse a doufam, ze ji to tam s tou velikosti vysvetli a vyberou neco padnouciho a zaroven s co nejmensim „spekem“.

Oldyn
6213 příspěvků 4.4.14 17:15

@Lenka M.
Taky to znám. Naposledy jsem si vyslechla postěžování od spolucvičitelky, která byla nespokojená se skákáním přes švihadlo. PROTOŽE ona má céčka (E) a při skákání ji to bolí. Bodejť by nebolelo, pod trikem má malou podprsenku s kosticema a špatným obvodem. O podprsence Panache Sport neslyšela a slyšet ani nechce, prý je moc drahá. Ale každý měsíc si objednává z Avonu a kouří jak indiánská babička. :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek