Nosite priznane a viditelne spodni pradlo?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.14 17:18

@Zebra33 Ja som jednu kamarátku na nákup správnej podprsenky dokopala skoro násilím-je silnejšia, takže jej v správnom odvode nejaký špek vyliezol-ten istý ktorý akurát doteraz nosila POD obvodom a najprv sa na to moc netvárila. Pohľad z predu na uplne iné prsia ju však presvedčil, nevie si to vynachváliť a vždy mi referuje že to vypadá tak ohromne, že na ňu okrem chlapov čučia aj ženské v práci:)
Snáď sa pošťastí aj s maminkou!

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.14 17:25

@Oldyn To ja mám zase inú kamarátku, čo na cvičenie nosí zásadne staré vyťahané /brutálne nepadnúce samozrejme…/pušapky na donosenie. Bolí ma len tá predstava!! Tiež sa v šatni občas stretávam s ohromne pobaveným pohľadom trénerky, keď si navliekam také brnenie -asi si myslí niečo ako „ty s tím ale narobíš jak keby si mala nejaké melóny“ /70G/. Ona ale nemá ani náznak pŕs, takže jej to nemám za zlé :)

Solathis
1491 příspěvků 16.6.14 14:58

Viditelná ramínka mi nevadí, pokud jsou čistá, stejně jako mi nevadí viditelné prádlo pod průsvitným oblečením, pokud padne a je tak nějak vhodné (nenapadá mě, jak to popsat). Sama jsem si vědoma, že mi pravidelně kouká na zadku část kalhotek, bohužel jsem ještě nepřišla na to, co s tím - krom toho, nechat si kalhoty šít, na což nemám. V běžné konfekci mám pak kalhoty dost nízko (a vyšší jsem ještě nesehnala padnoucí, 64 přes pas, 90 přes boky a 103 přes zadel je prostě zlo), protože prostě nějak nepočítají s objemem.. Sama si na ušití kalhot netroufnu. Snažím se aspoň, aby pohled na prádlo neurážel (čisté, jednobarevné, a většinou hladké)

andulka01
1372 příspěvků 30.3.15 17:08

Mám naštěstí poměrně malá a pevná prsa, i když jasně, věk už se taky projevil. Ještě před pár lety, kdy jsem byla i dost hubená, jsem podprsenky skoro nenosila - mám hodně široký hrudník a bylo těžké sehnat nevycpanou podprsenku s obvodem 80 cm. Hezké sportovní podprsenky nosím ve volném čase přiznané. Do volných košil a přes léto nejradši nosím podprsenky od bikin, kde je vázání taktéž přiznané. Bradavky moc neřeším, protože jen kvůli tomu fakt nebudu nosit molitany.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek