Nosíte punčocháče bez sukně nebo šatů?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sissy.bohunka
6 příspěvků 28.3.17 22:22
Nosíte punčocháče bez sukně nebo šatů?

Ahoj holky, miluju nošení punčocháčů bez sukně, prostě mít jen zadeček v punčocháčích a pod nimi mám kalhotky, které mi prosvítají skrz punčocháče. Nevim jestli je to blbé, ale když jsem takhle viděla oblečenou Lady Gaga a jí podobné celebrity v punčocháčích bez sukně na netu, tak mě to úplně uchvátilo. A řekla jsem si, tohle musím jednou zkusit, vyjít si ven mezi lidi takhle jenom v punčocháčích bez sukně nebo šatů. Poprvé jsem se odhodlala takto vyjít asi v roce 2010 na taneční párty v Brně, kde jsem byla celou noc až do rána jen v černých bavlněných punčocháčích a bílých krajkových kalhotkach který mi prosvítaly skrz punčocháče. Musím říct že mně to tenkrát úplně dostalo a uchvátilo. Od té doby nosím jen punčocháče a kalhotky bez sukně velmi často. Řekla bych že minimálně jednou do měsíce a nedělá mi problém si takto vyjít ani na kávu do města nebo třeba na nákupy do nákupního centra.
Holky, zkoušela jste už některá něco podobného nebo by vás lákalo zkusit takto oblečená si vyrazit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Karin
3948 příspěvků 28.3.17 22:34

Jelikož tady na MP nepíšete nic jiného, než jak milujete bavlněné punčocháče a že nenosíte kalhoty ani sukně, jen punčocháče, a třeba dvoje přes sebe, tak mně to přijde jako taková nějaká neškodná deviace, anebo jen trollíte… :-) Ukazovat prdelku v bavlněných punčocháčích si může dovolit pětiletá holčička (doma), dospělé ženě to na veřejnosti projde jedině tehdy, je-li tato veřejnost totálně ožralá nebo sjetá, absolutně lhostejná, případně bezbřeze tolerantní :-D

P. S. A to, co nosí Lady Gaga, si můžete dovolit jedině v případě, že jste Lady Gaga.

Mofu
1129 příspěvků 29.3.17 02:18

Doporučuju stránku amateri.cz, tam se setkáte s větším pochopením pro vaši zálibu ;)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.17 07:15

Co takovej troll nevymyslí. Nicméně já takto oděný exemplář fakt potkala. Přímo v centru za bílého dne. Slečna vypadala pricetna a střízlivá. Jen si prostě zapomněla vzít sukni. A ty punčocháče byly tak 15DEN. :-D

macko.pu
791 příspěvků 29.3.17 07:45

@sissy.bohunka … bohunka, taká móda by sa mi páčila, nabudúce mi daj vedieť keď pôjdeš do mesta, prídem sa pozrieť :)

Jordaan
9233 příspěvků 29.3.17 08:23

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 21:15

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.17 10:02

@Jordaan No jasně, ale když pak tak skutečně potkáte někoho v podstatě s holou řití a nahoře koženou bundu, tak přemýšlíte jako proč. Nějaká úchylka? Ona vypadalo naprosto v pohodě.

Jordaan
9233 příspěvků 29.3.17 10:28

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 21:10

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.17 10:31

@Jordaan Mě totiž čas od času pronásleduje sen, kde chodím skoro neoblečená po městě a je mi šíleně trapně. Budím se pak celá orosená. Tak to nějak nedokážu pochopit.

Jordaan
9233 příspěvků 29.3.17 10:45

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 21:10

MarryJu
518 příspěvků 29.3.17 12:34

Ona to bude určitě nějaká diagnóza

weruberu
1261 příspěvků 29.3.17 13:16

@Mofu :-D :-D
@KoraKora tohle je jeden ze snů, které se mi občas zdály, takže jsem pátrala, co mi tím podvědomí chce naznačit…prý to značí nějakou obavu, strach z něčeho nového. Pak se mi často zdá o tom, že dělám (znovu) maturitu, příp. jinou zkoušku-to zase má souviset s nějakým nadcházejícím stresem a člověku se to zdá proto, aby si uvědomil, že už má nějaké složité situace úspěšně za sebou a má ho to uklidnit. Na mne to teda ten uklidňující účinek nemá, spíš naopak :-)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.17 13:33

@weruberu Maturitu ani jiné zkoušky naštěstí ve snech neprožívám, fuj. Za to často jedu výtahem, který nezastaví kde má a jede stále výš a výš. Ve chvíli kdy narazí se probudím. Nebo že někdo padá z okna, moje dítě nebo pes. Následek toho všeho je můj panický strach z výšek a z neznámých výtahů.
Já vím, že je tady na to vlákno, už mlčím. :-)

kobylkalucni
385 příspěvků 29.3.17 15:51

Jé, já Vás asi potkala, v Brně před Vaňkovkou. Do pasu elegantní blejzr, od pasu punčocháče. Tmavé, jedna čárka ve předu, dvě čárky vzadu. Prosvítající kalhotky jsem teda nehledala…

Catherine
72 příspěvků 30.3.17 12:54

Tož chlap v sukni by vypadal už tak divně, takže asi bude jednodušší překousnout chlapa jen v punčocháčích ;-)

lanete
109 příspěvků 30.3.17 14:06

@Catherine
nééé, to raději tu sukni!

Temnota
25 příspěvků 30.3.17 15:32

@Catherine I v pánské sukni?

MP Maggie
995 příspěvků 30.3.17 22:40

Ano, nosím. Většinou když jdu vyloupit banku, dávám si je na hlavu.

Catherine
72 příspěvků 31.3.17 13:15
@Temnota píše:
@Catherine I v pánské sukni?

Pokud je myšlen pánskou sukní kilt, tak při vybraných akcích, je to v pořádku. Na druhou stranu kilt a punčocháče? Peklo na zemi :)

kobylkalucni
385 příspěvků 31.3.17 14:03

A co třeba baleťáci? Podle mého názoru mají ze všech možných sportovců nejhezčí těla. A nějak zvráceně se mi líbí i v těch punčocháčích…

pavka_l
1242 příspěvků 31.3.17 14:12

@kobylkalucni Ale nechodí v nich po ulici, že?

paviocko
70 příspěvků 31.3.17 14:21

Mamka mi vyprávěla, že si v polovině 70. let jednou ráno tu sukni doma opravdu zapomněla (dojížděla do práce brzy a docela daleko). Prý vydržela celou cestu vlakem v kabátě a v práci prochodila den v modrém plášti, který jí půjčila nějaké kolegyně. Máma říkala, že když zjistila, že tu sukni nemá, polilo jí fakt horko.

lanete
109 příspěvků 31.3.17 14:43

@kobylkalucni
třeba tenhle?

Temnota
25 příspěvků 31.3.17 21:38

@Catherine Nejen kilty. Pánské sukně se prodávají, mají svoje příznivce a nevypadají vůbec zle. Mně se třeba hodně líbí, pokud se k nim jejich nositel umí doladit.
A jo, je to obleček náležící k určité subkultuře a ne, punčocháče se k nim opravdu nenosí :D

MP blanka
2783 příspěvků 2.4.17 20:34

Budete mať @sissy.bohunka odvahu sem dať aj fotku? Alebo to radšej necháte na našu fantáziu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek