Nosíte rády pánský styl?

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Bagheera
344 příspěvků 23.2.13 14:25

@Hyacinta Báječný outfit! Ale bez rtěnky, nehtů a prstenů by to nefungovalo.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.13 15:12
@Hyacinta píše:
Ta černobílá je luxusní!

No jo, kdyz se spoji YSL a Helmut Newton tak z toho nemuze vyjit nic nez neco bozskeho, ta fotka me fascinuje uz roky.

aailyyn
809 příspěvků 24.2.13 15:41

Líbí se mi to moc, ale v zásadě si myslím, že ta žena musí být ŽENA s velkým žet sama o sobě, aby ji to nepřebilo. Buď opravdu výrazný a zajímavý typ nebo naopak hodně jemná až dívčí. Zkrátka aby v ní ženskost byla a nemusela si ji dodávat oblečením. Samozřejmě, pokud jste opravdu výrazná, máte ženské křivky, tak je potřeba to pánským stylem jen šmrncnout, vysloveně pánské sako si vzít nemůžete, protože by na vás nesedělo a vypadala jste v tom jak v pytli.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.13 19:43

Kdo máte rády pánský styl, mám pro vás tip:
na Zličíně končí prodejna Pietro Filipi, všechno vyprodávají za zlomek ceny. V 1. patře mají i pánské oblečení, včetně doplňků. Pěkný klobouk je tam k mání za 500 Kč (kvalitní, králičí) a hedvábné kravaty za 300 Kč.

Luara
138 příspěvků 24.2.13 21:22
Amonute
360 příspěvků 25.2.13 01:21

Tak veľmi by som si chcela skúsiť oxfordky, klasické nohavice, klobúk… červený ruž a traky. TRAKY!
http://midorilei.com/…peo1_500.jpg
Len ono to celkom nefunguje akoby malo. :D.
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/…094154_n.jpg
Je to celkom vzrušujúce obliecť sa ako muž, hoci pre (už spomenutý problém) môže byť výsledok občas rozpačitý. Ale zas, odhliadnuc od trakov je to zaujímavé spestrenie.

Tebah
4257 příspěvků 25.2.13 10:37

@Nordlyseet Záleží, kolik za to chcete dát, ale obecně Baťa, Salamander, Ecco a teď obhlížím nabídku Le Premiere, konkrétně Loake - ty už jsou dražší (okolo 5000), ale zase mají koženou podrážkou a dají se kompletně rozebrat, tzn., že když se vám ošoupe, necháte si dát novou. Ty boty tak máte na opravdu dlouho - tedy pokud se o ně staráte. A ty Loake mají i v různých šířkách, takže tam byste mohla uspět.

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.13 17:27

@Amonute Ze stejného důvodu se vyhýbám kravatě… no všechno nelze pánům jen tak sebrat :-)

Amonute
360 příspěvků 26.2.13 20:05

@klubo tak tak :D. Túto dilemu mám aj s dlhými náhrdelníkmi… a vlastne aj masívnymi. S bujným poprsím je ľahké výstrih preplniť. Väčšina dlhých náhrdelníkov mi končí vo vzduchu tesne pod prsiami a pri chôdzi lieta kadetade. Takže potrebujem tie NAJdlhšie retiazky aby ozdoby siahali až pod prsia…

Sibyla
2646 příspěvků 26.2.13 20:20

@Amonute Tak náhrdelníky versus poprsí jsou krásně vykreslené v Thoroughly Modern Millie
https://www.youtube.com/watch?…
(konkrétně 4:40)

adeelka890
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 09:58
Pánský styl oblečení

Ahoj,

co říkáte těmto outfitům? Nosíte takový styl oblečení? :-)

Díky

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 12:16

Já osobně ne, není to můj styl, asi bych se v tom necítila. Ale uznávám, že k někomu se to může hodit a může to vypadat pěkně a zajímavě. Docela se mi líbí to, co jsem přiložila na fotce. Já osobně bych si maximálně oblékla pánskou košili, ale zkombinovanou už více žensky.

Gina12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 13:01

Taky to není zrovna to na čem bych si ulítala :)

Admin Módnípeklo.cz
1148 příspěvků 29.4.13 14:59

Přesunula jsem příspěvky „Pánský styl oblečení“ do této diskuze.

Díky za pochopení.

Adminka Maruška

valery
1587 příspěvků 29.4.13 15:06
Ty boty! ty píšou!!!
@Hyacinta píše:
Líbí moc, ale zatím jsem ještě ve fázi, kdy postupně zařazuji do šatníku. Chystám se i na kravaty, vyhrabala jsem si pytel hedvábných kravat, a pak mi došlo, že je asi budu muset nosit sama. Tak budu :-)

http://24.media.tumblr.com/…yxo1_500.jpg

http://24.media.tumblr.com/…yxo1_500.jpg
Baunk
3 příspěvky 29.4.13 19:16

Mně se pánský styl líbí a moc. Btw. nevíte někdo, kde sehnat takovouhle dámskou buřinku? Našla jsem sice na internetu pár obchodů s kloboukama, ale zrovna na dámskou pěknou buřinku jsem nenarazila - a ono by to stejně asi chtělo vyzkoušet velikost. Napadlo mě koupit si pánskou, myslíte, že je mezi tím nějaký rozdíl?.)

madamenoire
12 příspěvků 29.4.13 19:35

Občas nosím košili s vestičkou, kravatou, kšandama. Na kšandy jsou spíš rozpačité reakce. Ale mě se to líbí a myslim, si že mi to docela sluší, tak co! :)

Akitaken
4960 příspěvků 29.4.13 20:20

Nosivam kravatu v kombinaci s kosili a kratkou sukni. Ma to necekany smrnc :)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 20:46
@adeelka890 píše:
Ahoj,

co říkáte těmto outfitům? Nosíte takový styl oblečení? :-)

Díky

Vesta s kravatou mně připomíná školní uniformu.

arpa
1250 příspěvků 30.4.13 10:10

Pánský styl podle mého názoru vypadá dobře na ženské, která má pěkné ženské křivky a celkově žensky působí. V takových případech vestička s kravatou nebo kšandy a spol. dodá jiskru a šmrnc.
Vzhledem k tomu, že sama působím kolikrát spíš chlapecky, tak jsem k pánskému stylu nikdy netíhla. Dokonce bych řekla, že se těmto prvkům cíleně vyhýbám.

myška.m
53 příspěvků 13.1.14 10:23

Mám hotovou posedlost typem bot viz. uplně první fotka v tomto tématu a chci se zeptat - prodává u nás někdo tyto kožené polobotky v pánském stylu bez podpatku po celý rok - bez ohledu na módní trendy? V CCC je po celý rok 2013 měli, ale nevím, jestli jsem je tam zaregistrovala před tím, než se to začlo nosit ve velkém.. děkuju za jakékoliv info!

Alterations
746 příspěvků 13.1.14 10:41

Cítím se dobře v pánských kloboucích a „kšiltovkách“.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.14 10:44

Upozorňuji, že v domě značkové módy mají stále hedvábné kravaty ve výprodeji po 100 Kč.

Ghost B.C.
3961 příspěvků 13.1.14 13:39

Já bych ráda nosila a troufám si říct, že by mi asi i dost slušel. Ale jak už padlo, nějak to neumím dotáhnout k té dokonalosti. Takže nenosím a čekám, že mě třeba jednoho dne osvítí a ten dokonalý způsob najdu.

Matěj H.
19 příspěvků 14.1.14 17:50

Pánové, a co vy?

Nosíte rádi dámský styl?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek