Nosíte v zimě sukni? Materiál vlna, manžestr?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Manžestr

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Kolijeli
3 příspěvky 25.11.14 12:22

Ahoj, nerada nosím celou zimu kalhoty, po nějakém měsíci mě omrzí a když aspoň trošinku je venku hezky i když je zima, tak vytáhnu sukni a co k ní? Samozřejmě punčochy. Sukni ani tak teplou nemám, ale punčochy určitě bavlněné a nějaké hezké vzorky třeba k tomu zateplené kozačky a samozřejmě kabát, když se do něj zabalím tak mi ani v té sukni zima není. Teď už jsou takové možnosti v oblečení, že si i sukni v zimě můžeme klidně vzít :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.14 12:30

Sukeň nikdy, sukni nosím pořád. Kromě toho mám dlouhý kabát, takže ani žádnou speciálně zimní nepotřebuju, nosím ty samé co celý rok.

Chamonix
650 příspěvků 25.11.14 12:45

V zimě víc než na jaře a na podzim, právě díky kabátu

Kay_Adams
1614 příspěvků 25.11.14 12:47

@Kolijeli
Chýba vám odkaz na eshop s pančuchami, kozačkami, kabátmi či sukňami.
Alebo to príde?
(neverím, že takto škrobene sa niekto vyjadruje, len tak z prvej dobrej, v prvom príspevku v diskusii)

Snoopy100
446 příspěvků 25.11.14 13:57

Sukně a šaty nosím celoročně, kromě měsíců, kdy mrzne a fouká. Teplé punčochy zahřejí víc, než plechové rifle, ale jak začne foukat, plecháče tolik neprofouknou…

surrik
2597 příspěvků 25.11.14 14:04

:D hrozně mě to rozesmálo, nejdřív jsem si nebyla jistá co je sukeň, pak jsem si řekla, že to bude asi nějaké nářečí a pak mi došlo, že asi překlep. Ale jinak sukně v zimě moc nenosím.

arw
214 příspěvků 25.11.14 14:19

Nenosím:) Jen když je teplo, jinak mě to nebaví. Sukeň se říká jinak normálně na olomoucku…

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 25.11.14 17:11

@arw U nás na olomoucku jsem to nikdy neslyšela. Sukně nosím celoročně.

arw
214 příspěvků 26.11.14 11:02

@Ikeya-Seki Tak se to možná používá jen v rodině mého muže :)

hibiki
90 příspěvků 26.11.14 11:08

Sukeň se používá na Pardubicku. Stejně jako studeň :-)

lindiste
348 příspěvků 26.11.14 11:48

Sukně v zimě nosím, vlastně nosím celoročně ty stejné, není nic pohodlnějšího. Jen je potřeba obalit nohy do silnějších punčocháčů a je vystaráno. A taky aby délka sukně byla minimálně ke kolenům.

LeChatttNoir
373 příspěvků 26.11.14 14:32

.

Příspěvek upraven 04.10.16 v 12:00

elik97
39 příspěvků 26.11.14 15:45

Dobrý den, mám takovou černou sukni asi tak půlka stehen. Mám fialový kabát taková ta semišová látka(pardon, ale lepší název nemám) ale když si uvážu ten pásek co tam je tak to dělá takový ten,,áčkový" tvar nevím jestli je to správná kombinace :/ uvažuji, že si koupím prošívanou bundu viz. obrázky, který jsou jen motivační, protože chci aby byla trošku vypasovaná v pase. Do černé nechci jít, protože nechci být celá černá. Je mi skoro 18, štíhlejší postava, ale trochu větší prsa :( je tato kombinace vhodná( uvedená bunda+sukně), nebo se mam podívat po jiné bundě? Děkuji za rady

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 26.11.14 15:50

@elik97 Tak po plesových šatech do půlky zadku a s lezoucím umělohmotným ramínkem od podprsenky na nás jdete s pěřovkou k minisukni, a hned pro jistotu ve dvou vláknech, jo? Chjo :-(

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 15:58

@elik97 Tu bundu si kupte, hodí sa aj k plesový šatám aj k minisukni.

elik97
39 příspěvků 26.11.14 16:01

@Potrefenáhusa A TO SE JAKO NEMŮŽU ZEPTAT? A MIMOCHODEM TY ŠATY BYLY DO PŮLKY STEHEN ;) TROŠKU ROZDÍL :) PŮLKA ZADKU A PŮLKA STEHEN MĚ DĚLÍ OD SEBE 35CM

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 16:11
@elik97 píše:
@Potrefenáhusa A TO SE JAKO NEMŮŽU ZEPTAT? A MIMOCHODEM TY ŠATY BYLY DO PŮLKY STEHEN ;) TROŠKU ROZDÍL :) PŮLKA ZADKU A PŮLKA STEHEN MĚ DĚLÍ OD SEBE 35CM

Možete sa spýtať, ale Vy popisujete tak príšerné, nevkusné kombinácie, že človeku zostáva rozum stáť. Priznávam, že Vašu fotku by som chcela vidieť. Ten Váš popis, štíhla, ale väčšie prsia vo mne vyvoláva túto predstavu.
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…cc0853ce.jpg

bosorkáňa
215 příspěvků 26.11.14 16:15

Já nosím velmi ráda sukně jak v létě tak v zimě. Teď v zimě nosím hlavně jednu po kolena džínovou trochu do balonku, pak rovnou manžestrovou černou a potom vlněnou něco na způsob kiltu. Střídám k tomu různá jednobarevná basic trika nebo tílka a svetříky a už delší dobu se přemlouvám do nějakých veselejších punčoch, než těch černých se silnějším DENkem.

No a jako svrchní oblečení šedý kabát s kapucí nebo prošívanou zelenou bundu.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 16:20

Elik97 strikes back.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 17:04

@elik97 jj běžte se podívat po jiné bundě :-) sbohem

elik97
39 příspěvků 26.11.14 19:04
@Giulietta píše:
Možete sa spýtať, ale Vy popisujete tak príšerné, nevkusné kombinácie, že človeku zostáva rozum stáť. Priznávam, že Vašu fotku by som chcela vidieť. Ten Váš popis, štíhla, ale väčšie prsia vo mne vyvoláva túto predstavu.
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…cc0853ce.jpg
tak takhle moc hubená tedy ne :D spíš si myslím, že vy jste jak kostra obalená kůží prostě přistávací prkno :D takže mi asi závidíte, když pořád do mě narážíte! Takže se laskavě zamyslete!
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 19:08

@elik97 Jak vypadá přistávací prkno?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 19:08
@elik97 píše:
tak takhle moc hubená tedy ne :D spíš si myslím, že vy jste jak kostra obalená kůží prostě přistávací prkno :D takže mi asi závidíte, když pořád do mě narážíte! Takže se laskavě zamyslete!

Zamyslela som sa a máte pravdu, závidím Vám. Hlavne vašu schopnosť kombinovať minisukňu a buřtovú bundu. :-D

MP Maggie
995 příspěvků 26.11.14 19:18

@Lola To musíte zakopnout na dřevěné podlaze, přistávací prkno se objeví znenadání

Chamonix
650 příspěvků 26.11.14 19:20

@elik97
to samé řešíte v Jak tohle nosit… dvě paralelní diskuze :-o

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek