Nosíte v zimě sukni? Materiál vlna, manžestr?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Manžestr

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Karin
3950 příspěvků 27.11.14 09:24

Tak, a na konec jedna nenositelná pro pokochání…
http://www.coscouture.com/…n_rogers.jpg… a jedna na odlehčení -
http://www.alpinestyle56.com/…-vintage.jpg *

Karin
3950 příspěvků 27.11.14 09:25

@stricc nošení sukní v zimě

Karin
3950 příspěvků 27.11.14 09:28

@bosorkáňa ano, při procházení těch fotek mi došlo, že není zima jako zima. Je zima relativně teplá a bez sněhu a zima mrazivá a závějovatá a x druhů zim mezi tím… A ty fotky jsou samozřejmě stylizované, spousta modelek se fotí na sněhu jen v halence… Já jsem se snažila najít fotky, kde jsou dámy oblečené tak nějak normálně (jak by si opravdu vyrazily v zimě ven), ale některé se mi prostě líbily i bez kabátu, tak jsem si řekla, že je vložím aspoň pro inspiraci…

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 09:41

@Karin vybrala jste moc dobře, hezká inspirace pro ty co si neumí představit na zimu nic jiného než kalhoty a bundu, nebo to elegantně vylepšit sukní a bundou…Já vždycky nosila víc sukně než kalhoty, je to hezčí i pohodlnější…i v mrazech sukni, pleskání zmrzlých nohavic o stehna není nic moc…

Karin
3950 příspěvků 27.11.14 09:51

@vlm Já zatím právě nosím jen kalhoty, protože jsem doposud byla líná přemýšlet o tom, jak bych mohla nosit sukni. Nemám postavu modelky, nemůžu si dovolit všechno, nerada ukazuju nohy, zimní boty je navíc opticky zkracují… a tak se mi zdálo jednodušší to neřešit a prostě nosit kalhoty. Ale na těch fotkách vidím, že by to možná šlo… :-) Třeba s nějakou zajímavou maxi sukní.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 10:00

@Karin zato já modelka jsem :-D leda tak z domu hrůzy…v mládí jsem sukní zakrývala tlustá stehna, nosila jsem ráda sukně co nejdelší, vaše obrázky mi je připoměly, ted nosím spíš ke kolenum a kousek pod koleno…jednu mám ke kotníkům…a když vidím ty fotky…pořidím si zase dlouhou na zimu…jen si musím ušít krátký kabátek, ale na ten už mám koupeno…Vy to určirě zkuste, jestli máte krátké nohy, je to určite vidět i v kalhotách :-) každý má něco…

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 27.11.14 10:02
@Karin píše:
http://media-cache-ak0.pinimg.com/…8dbda417.jpg

Tahle sněhurka je hvězdou mého pinterestu. Líbí se mi skoro všechno, co nosí, akorát se bojím, že ona je ten typ, co by mu slušel i onen příslovečný pytel od brambor.

elik97
39 příspěvků 27.11.14 13:05
@Karin píše:
http://fashion.onblog.at/…-boots-1.jpg

ta je pěkná, ale nevím jestli v zimě zahřeje, přece v horách je velmi chladno :( zas se nechci ochuzovat o sukně v zimě. A nevím jestli existuje nějaká bunda, která je hezká a dá se vzít k džínám i k nějaké sukni a neni prošívaná, když tady proti ni demonstrujete P. S. nemám na mysli konkrétně Vás

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 13:12

@elik97 třeba ta z obrázku…proč by v té sukni měla být zima? Uplně stejná jako v čemkoli jiném.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 13:19

@vlm
Na obrázku je průsvitná, tedy patrně tenká. Musela bych pod ni narvat hóódně tlusté punčocháče. Nebo termoprádlo ;-)

elik97
39 příspěvků 27.11.14 13:20

@vlm mám na mysli tu bunduíčku z obr. jak dávala @Karin jestli je do zimy :) Takže když si k sukni(černá) vezmu ten svůj fialový kabát tak je to ok? A když si koupim tu prošívanou bundu a budu ji nosit k džínám?

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 13:23

@elik97 noste si co chcete..

lucindaSK
977 příspěvků 27.11.14 13:24

Ach jo, teplota klesne pod 5 stupňov, zahaľme sa do kožušín. Mne osobne je v sukni teplejšie ako v nejakých rifliach, sukňa má šmrnc, vyniknú čižmy, dá sa to kombinovať so všetkým možným. A dnes ráno, 0 stupňov a ja k sukni pončo!

elik97
39 příspěvků 27.11.14 13:36

@vlm nevím proč mě posíláte někam! Chtěla jsem dostat slušnou odpověd

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 13:38

@Karin je to hezké, ale na zimu jakože zimu bych těm sukním pár centimetrů ubrala nebo botám přidala. Je to praktičtější.

iga
1470 příspěvků 27.11.14 13:46

@elik97 „Noste si co chcete“ To je velice, velice slušná odpověď!

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 13:47

@elik97 neposlala jsem vás vůbec nikam:-)jen jsem vám slušně poradila…

tiny_fox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 13:57

Nosím sukeň, gaté i džeksny… občas dám i háby
máte to taky tak? :-)

Karin
3950 příspěvků 27.11.14 16:13

@elik97 V horách? Vy bydlíte v horách? Nebo jak to myslíte?
Když pojedu v zimě do hor, beru oteplovačky :D Jinak záleží na situaci. Sukni berte, když jdete do práce a tak. Pokud chcete odhazovat sníh nebo vyrazit na procházku do závějí, volte radši kalhoty ;-)
Ono vůbec při volbě oblečení záleží na mnoha věcech, a teplota vzduchu je jen jedna z nich.

Příspěvek upraven 27.11.14 v 16:16

bosorkáňa
215 příspěvků 27.11.14 16:15

@vlm až se mě zas někde někdo bude ptát, kdy jsem naposledy viděla, že se tu někdo docela hnusně pustil do jiné uživatelky, rozhodně si vzpomenu na Vás…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 16:17
@stricc píše:
@Karin ty obrázky jsou bezva, ale utekla mi asi nit, co že mají ilustrovat?

Sukeň. :-D

bosorkáňa
215 příspěvků 27.11.14 16:21

@vlm abyste v tom nebyla sama, vzpomenu si i na giuliettu…

bosorkáňa
215 příspěvků 27.11.14 16:23

A @elik97 Vám mohlo být už od dob bundy jasné, že si tu s tím neškrtnete a prostě hotovo, tak nechápu, proč se jich dál ptáte na nějaký názor, cokoliv od té doby řeknete, bude špatně.
Noste co uznáte za vhodné, ne? Ta bunda se Vám očividně líbí, mě taky. Já takovouhle bundu taky nosím k sukni i ke kalhotům. Bohužel se nebudete nikdy líbit všem. A už vůbec ne na pekle…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 16:27
@bosorkáňa píše:
A @elik97 Vám mohlo být už od dob bundy jasné, že si tu s tím neškrtnete a prostě hotovo, tak nechápu, proč se jich dál ptáte na nějaký názor, cokoliv od té doby řeknete, bude špatně.
Noste co uznáte za vhodné, ne? Ta bunda se Vám očividně líbí, mě taky. Já takovouhle bundu taky nosím k sukni i ke kalhotům. Bohužel se nebudete nikdy líbit všem. A už vůbec ne na pekle…

Fakt takúto bundu nosíte k sukni?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek