Nosíte v zimě sukni? Materiál vlna, manžestr?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Manžestr

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Allysa
433 příspěvků 1.12.14 13:50

Vážně vám ten tartan tak leze na nervy? A kolik jich denně potkáte, pokud odmyslíme fotky na pekle, v reálném životě? Já nepotkávám žádné a to jezdím denně do centra Prahy. Až na nějaký narazím, ráda odpočinu očím od toho, co vidím obvykle.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.14 15:50

@Allysa Máte pravdu, tartan jako takový je v tom v zásadě nevinně. Nevím, kolik jich za den potkávám, já moc nekoukám, co má kdo na sobě, ale pravda je, že v reálu mi vůbec nevadí a v některých barevných kombinacích se mi dokonce líbí.
Na nervy mi leze tady. To byly ty „Esmee šaty“, padesát pekelnic je najednou muselo mít za každou cenu, bod mají ty, co si je sice taky musely mermomocí zkusit, ale nekoupily. Jak si sama potrpím na černou krajku, tak jsem ji v tu dobu ve vlastním šatníku ostentativně přehlížela. Pak zas nějaké boty, hurá, všechny honem do obuvi pro kolektivní boty. No a teď zas tohle. Mně to prostě připadá jak na pískovišti, já kyblíček, ty kyblíček, on má červený tepláčky, já chci taky…

Allysa
433 příspěvků 1.12.14 18:35

@stricc

Hm, tenhle dojem nemám, je tu tolik směrů, že se nebojím že by všechny pekelnice měly stejný ohoz. Těžko si koupí třeba Esmeé a třeba Lioncity stejné šaty nebo boty. A i kdyby, tak v tom budou vypadat každá úplně jinak. Jinak tartan jsem tu viděla cca třikrát a to ještě pokaždé úplně jinou barvu, střih a zbytek outlooku. Trochu myslím přeháníte s tím pískovištěm :) Ale připouštím, že jsem možná potrefená husa, protože jsem se několikrát v nákupním vláknu inspirovala ;)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.14 18:59

@Allysa Jéžiš, na mých řečech přece nezáleží :-)Kdyby mě napadlo, že si někdo ten napůl vtip vezme osobně, tak mlčím, a to přestože já jsem tady tartan viděla minimálně šestkrát, co si tak vzpomínám, když nepočítám ty stažené fotky. Ale rozhodně uznávám, že jsou mnohem horší věci, a rozhodně se na kostkované osoby nevrhám v tramvaji s nůžkama, nebojte se ;)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.14 19:06

@stricc Jsou prostě určité věci, které jsou zde velmi nakažlivé. S kyblíčkem jste to vystihla dobře. Nutno to brát s nadhledem.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.14 19:07

Mě třeba strašně deptá ta „sukeň“ v názvu vlákna. :-(

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.14 19:09

@KoraKora Kurnik to aj mňa.

Linie
2020 příspěvků 1.12.14 19:17

Čerstvé zprávy z Paříže: Ve výlohách propagují více černobílou kostku a kohoutí stopu, barevný tartan míň. Ale na ulici jsem to moc neviděla. Sice bylo hodně sukní, hlavně jednoduché úzké, ze silné vlněné látky, ale ani jsem neviděla hodně široké nebo až kolové.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.14 19:20
Linie
2020 příspěvků 1.12.14 19:23

K těm úzkým sukním byly převážně černé silné punčocháče, starší ročníky tenké tělové. Barevných moc nebylo, schválně jsem to sledovala.
Kabáty jednoduché, rovné, spadlý dvoušvový rukáv, malý límec nebo jen ke krku. Znovu límce z pravých kožešin, hlavně lišky. Různé šedé až do černa nebo lomená bílá a béžová. Vlněný krul nebo hubertus, prostě látky s vlasem, ne hladký flauš.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.14 19:30
@stricc píše:
Mně to prostě připadá jak na pískovišti, já kyblíček, ty kyblíček, on má červený tepláčky, já chci taky…

Ja chcem kyblíček od Diora. :-D
http://media-cache-ak0.pinimg.com/…3e2004aa.jpg

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.14 19:58

@Giulietta z toho budou šišatý bábovičky :-)

jennyfor
758 příspěvků 1.12.14 20:33

Já když sukeň :), tak právě kostkovanou. Nosím nejčastěji černý svetřík na tělo, černé tlusté punčochy a k tomu různě vzorované sukně, ale kostka vede. Většinou černobílá, šedočerná, mám pár béžovočerných kombinací a teď jsem si tedy koupila i červenošedočernou. Ale nikdy jsem tomu neříkala tartan, to až tady pod vlivem :)
Ale tu poslední bych si koupila stejně, i kdyby tady kolem toho tartanu nebyly ty vlny, sedla mi jak ulitá, správná délka a byla poslední. Dost argumentů pro :)
Jo a měla jsem doma kabelku v přesně stejné červené barvě, jako hlavní červená kostka a tím to bylo zpečetěný :)
(Nevím, jak se dokážete vyfotit, já to po pár pokusech vzdala. Takže jen foto detailu, nevešla se mi na stole do mobilu)

Snoopy100
446 příspěvků 2.12.14 07:19

Mám červený kostkovaný zimní kabát, sice ne „klasický“ tartan, ale kostky mám ráda. Ale dnes ne, dnes jsem za buráka, lyžařská bunda, rifle, svetr, naražená tlustá čepka až do očí, hrubé rukavice, trekové boty a stejně jsem po klouzavé cestě málem zmrzla.

Líbí se mi kostkované punčocháče, ale to už by bylo moc… stejně uvažuju ještě o jednom kabátu - o nějakém fakt hrubém na opravdovou tuhou zimu… ale kde vzít? Už minule jsem nad výběrem kabátu trávila pár týdnů. Chtěla jsem nečerný, teplý a v mé velikosti… ti chudáci z řetězců… to byla bída a jinde zas neměli mou velikost

MorusRubra
744 příspěvků 16.1.15 11:07

Nějak nevím, kam to napsat, tak to hodím sem. Myslím, že se to hodí.

V Tchibu mají momentálně ve slevách balení 5 ks punčocháčů 80 DEN za 429,– (barvy - 2× černá, 1× hnědá, 1× modrá, 1× švestková).

lanete
109 příspěvků 27.1.15 00:39

Nosím pouzdrovky (dresscode) a černý punčocháče + svetřík a kabát, není problém i když mrzne. Klara

koritsi
426 příspěvků 29.3.15 18:57

Momentálně jsem zamilovaná do sukní s aztéckým potiskem z pevné bavlny (jacquard). Bohužel ve zdejších obchodech ani vidu ani slechu. Ještě že je ten net.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek