Nová mobilní verze MP- pište nám své připomínky!

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Psilver
11 příspěvků 06.11.15 09:05

Dobrý den, návrat na první příspěvek na stránce. Používám v androidu Google Chrom

lucindaSK
970 příspěvků 08.11.15 07:10

Teraz som si všimla, ze napríklad v normálnej verzii CJMDNS je diskusia na stránke cca 1700, v mobilnej je to vyše 5700. Objavila som vďaka tomu veľa zabudnutých užívateliek a najprv som si myslela, ze su späť ;-) To čílovanie sa asi nezmení, ale možno to niekomu pomôže.

Příspěvek upraven 10.11.15 v 16:55

Solathis
1491 příspěvků 08.11.15 18:03

Mobilní verze je strašná. Konkrétně – o dva kroky navíc, než se dostanu k upozorněním, nefunguje kotvení příspěvků, takže vás to posune sice na stránku, kde kotva byla, ale jen na její začátek (tedy té stránky), příspěvek hledej šmudlo sám. Zbytečně veliké ikony diskutujících a mezery mezi příspěvky, kvůli kterým se na obrazovku mého Samsungu S4 mini (který je stále obrovský) vejdou maximálně dva příspěvky pod sebou. Nechci to a jsem zpět na normálním pekle.

Admin Módnípeklo.cz
1135 příspěvků 10.11.15 13:19

Děkuji za Vaše připomínky!

Na vyjmenovaných nedostatcích již pracujeme- mezery bychom chtěli zmenšit na minimum, kotvení příspěvků je bohužel problém, ale řešíme jej s vývojáři. Rovněž na ostatních chybkách se pracuje.

Děkujeme za trpělivost všem našim věrným uživatelkám :)

Josefina

BarcaAri
623 příspěvků 30.11.15 18:09

Zajimalo by me z jakeho duvodu se v mobilni verzi po kliknuti na tema diskuze objevi „libovolna strana nekde uprostred“. Je to dost otravne.

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.15 14:22

Dobrý den, mě vadí, že v diskuzích pod články není poznat, jestli příspěvek je reakcí na někoho jiného anebo ne. V klasické verzi jsou reakce odsazené doprava, ale v mobilní ne. Diskuze je kvůli tomu dost nepřehledná.
Také jsem nepochopila, proč je pod diskuzemi tlačítko ‚volnou jízdou zpět nahoru‘. Co znamená ta volná jízda? Proč tam není jen ‚zpět nahoru‘? Připadá mi to matoucí, poprvé jsem na to klikla jen ze zvědavosti, co se vlastně stane, a ono nic zvláštního:o)

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.15 21:48

Dobrý večer, narazila jsem na další nepříjemnost. V Peklo radí se zobrazuje u odpovědí napřed počet nesouhlasících a pak teprve souhlasících. Všude jinde to je naopak.

Chamonix
650 příspěvků 07.12.15 06:59

Tak už vím, proč dnes chytám nervy :-) Internet v mobilu nepoužívám, jen výjimečně a zrovna jsem se rozhodla, že dám fotku a… vzdala jsem to. Nešlo mi to vůbec kliknout na „přidat fotku“, prostě to nic nedělalo. Ale předpokládám spíš chybu u sebe, ale nová verze mi přijde divná. Našla jsem přepnutí na klasický web. Hurá.
edit: „přidat fotku“ mi nereaguje ani na klasické verzi

Admin Módnípeklo.cz
1135 příspěvků 07.12.15 17:15

Dobrý den,

@BarcaAri mohu znát Vaši verzi přohlížeče a operačního systému na mobilu?

@Chamonix Dobrý den, snažíte se přidávat obrázky k diskusním příspěvkům či jinam? Pošlete mi do SZ screenshot toho, jak situace vypadá?

@Réza4 Děkujeme za upozornění! Už na tom pracujeme

Přeji všem pěkný večer,

admin Josefina

Chamonix
650 příspěvků 07.12.15 19:40

@Admin Módnípeklo.cz
Děkuji. Chtěla jsem to dát do diskuze, ale to chcete po mně vy, je na mě hodně :-)
Dám to tam přes PC :-)

BarcaAri
623 příspěvků 07.12.15 20:06

@Admin Módnípeklo.cz Urcite iOS 9.1 a klasicke Safari.

Admin Módnípeklo.cz
1135 příspěvků 08.12.15 15:16

@Chamonix pardon :) pošlete mi to třeba na info@modnipeklo.cz

Josefina

Chamonix
650 příspěvků 08.12.15 17:41

@Admin Módnípeklo.cz
eh, dám přidat fotku, pak se dotknu oranžového obdélníku „Přidej fotku“ a nic, nenaskočí mi „obsah“, ze kterého bych fotku vybrala, zůstane to prostě prázdná stránka

Ale fakt si se mnou nemusíte dělat starosti, nemám pocit, že je chyba na vaší straně. Mám starý Samsung Galaxy S, tak možná Android nějak nestíhá. Se mnou se moc nedomluvíte :-)

Admin Módnípeklo.cz
1135 příspěvků 09.12.15 11:38

@Chamonix Vážíme si Vaší snahy, vylepšíme mobilní verzi, jak bude v našich silách.

Díky všem za informace!

admin Josefina

BarcaAri
623 příspěvků 10.02.16 16:21

Napravy nebo odpovedi na mou pripominku se zrejme nedockam ze?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek