Nová rubrika Inspirace - Galerie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Roseline
2319 příspěvků 21.8.12 21:28

Mě nová rubrika nadchla. Líbilo se mi už diskuzní téma „Co jsem měla dnes na sobě“, ale to bylo brzy velmi nepřehledné. Ale našla jsem si pár favoritek, jejichž styl je mi blízký a těším se na jejich další příspěvky. Celkově oceňuji odvahu všech, kteří se tu veřejně prezentují.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 21.8.12 22:21

Děkujeme všem za připomínky. Chvíli necháme rubriku usazovat a uvidíme, jak se osvědčí a jak bude využívána.

Název „Inspirace“ prosím berte i trochu s nadhledem. Inspirací nemusí být jen netradičně nebo do detailu vyladěné oblečení. A naopak i pro někoho inspirativní outfit může být pro jiné nevkus nebo dokonce peklo :-)

Rozdělení na otázky/běžné outfity/inspirativní outfity (jak navrhla @chinin ) dává smysl, ale poradnu tu už jednu máme a rozdílným názorům na to, zda je něco inspirativní nebo ne bychom se nevyhnuli. Je to ostatně vidět i po jednom dni fungování, kdy jsou k některým fotkám poměrně rozdílné názory. Trochu se obávám, abychom z toho neměli velký guláš.

Současná podoba podle nás umožňuje i možnost „pochlubit se“, ale zároveň dostat zpětnou vazbu od ostatních se stejným zájmem.

Na našich fotkách (ty, které zveřejňujeme na hlavní stránce) se budeme snažit zapracovat a snad se nám výrazně podaří zvýšit kvalitu (jak po technické, tak po inspirativní stránce). Chtěli bychom mít spektrum záběru co nejširší. Bohužel výjimečně oblečených lidí není v českých ulicích přehršel. Rádi bychom časem fotili i zvláštní události, ne jen lidi na ulici, ale raději nebudu slibovat předčasně :-)

Diskusi sledujeme a probereme i s Adou vaše náměty, ale změny zatím neslibuji - nejdříve uvidíme, jak se bude obsah rubriky vyvíjet.

Dále prosím pište vaše náměty. Díky

za MP
admin Honza

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 21.8.12 22:22
@Chari píše:
K tomu co řekla Eirean bych ještě dodala, že se vám vložením nové rubriky uplně rozpadla grafika stránky. Poměry nadpisů, odsazení rubrik od sebe, příliš mnoho žlutých bodů najednou v malém prostoru a taky to, jak je teď nezarovnán vršek vůči spodku. Vypadá to dost hrozně.

Úplně ne, ale grafika úvodní stránky bude ještě upravena. Díky.

chinin
2788 příspěvků 22.8.12 12:50

@Admin Módnípeklo.cz
Skutečně myslím, že stojí za zvážení jiné rozdělení rubriky Inspirace. Hlavně podrubrika Vybrané inspirace je svým názvem zavádějící, naznačuje, že je někdo za MP „vybral“, názvu podrubriky příliš neodpovídá skutečnost, že outfity jsou de facto vybrané podle kvality fotky.

Rozdělení rubriky na Běžné outfity, Inspirativní outfity a třeba Outfity k doladění by podle mě bylo ideální. Myslím že přispěvatleky dokáží odhadnout, co inspirativní a co „běžné“, popř. následně dostanou připomínky k zařazení („toto je fakt hezké, měla jste to dát do Inspirativních outfitů“), a praxe by se časem ustálila.

Podrubrika Outfity k doladění by, myslím, taky byla fajn, takto rozmělňuje (byť často zajímavě) diskuzi Co jsem měla dnes na sobě.

Toto jsou samozřejmě jenom moje tipy, které vám dávám ke zvážení…

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 23.8.12 17:07
@Chari píše:
K tomu co řekla Eirean bych ještě dodala, že se vám vložením nové rubriky uplně rozpadla grafika stránky. Poměry nadpisů, odsazení rubrik od sebe, příliš mnoho žlutých bodů najednou v malém prostoru a taky to, jak je teď nezarovnán vršek vůči spodku. Vypadá to dost hrozně.

Rozložení na hlavní stránce bylo právě teď mírně upraveno. Sjednoceny velikosti nadpisů i zarovnání prvků. Byl mírně zvětšen prostor pro hlavní článek. Už by to mělo být lepší. Zkuste si ji případně přenačíst pomocí CTRL+F5, aby se změny hned projevily.

Atlacoya
2790 příspěvků 23.8.12 19:30

Lepší, ale úplně jsem přehlédla, že je tady nový článek, jak je ten obrázek a nadpis malý.

MP Lisbeth
85 příspěvků 23.8.12 19:49

Chtěla bych tímto vyslovit obdiv všem, kteří v inspiraci zveřejňují svoje vlastní foto, já bych na to, přiznám se, neměla dost odvahy

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 20:26

@MP Lisbeth Já bych na to odvahu měla, akorát mě nějak deptá, že by to po mě hctělo, odkud ty věci jsou. Však kolikrát ani nemám zdání, pač je to starý několik let :D a oproti zdejším bych tu působila spíš jak klaun…

Aprili
86 příspěvků 1 inzerát 24.8.12 15:43

@chinin Mě rubrika Co jsem měla dnes na sobě nepřijde nudná, některé věci se mi skutečně líbí, pokud mě něco nudí (jak Vy říkáte), tak to nekomentuji, nic si z toho neberu. Myslím, že většina outfitů skutečně není nudná.

chinin
2788 příspěvků 24.8.12 16:13

Nepodsouvejte mi, co jsem neřekla. Mně taky diskuze „Co jsem měla dnes na sobě“ nepřijde nudná, to bych ji nečetla a do diskuze nepřispívala.:-) Mně ta diskuze v zásadě baví a některé věci se mi taky skutečně líbí.

Psala jsem pouze SVŮJ NÁZOR na některé příspěvky v diskuzi: „spousta příspěvků absolutní NUDA. Některé outfity jsou tak obyčejné, „nijaké“, že vážně nechápu, proč je tam autoři dávají a za co dostávají zelená ramínka“. Příklady toho, co mám na mysli, jsem uvedla (obyčejná sukně/kraťasy + tílko a crossbody kabelka, která se namane, nudná sukně se vzorem + tílko v jedné z barev na sukni + nehodící se kabela,..).

Tento názor jsem dosud nezměnila, ale nikoho nepřesvědčuji o tom, aby ho sdílel se mnou.:-)

@Aprili píše:
@chinin Mě rubrika Co jsem měla dnes na sobě nepřijde nudná, některé věci se mi skutečně líbí, pokud mě něco nudí (jak Vy říkáte), tak to nekomentuji, nic si z toho neberu. Myslím, že většina outfitů skutečně není nudná.
Aprili
86 příspěvků 1 inzerát 24.8.12 19:56

@chinin Myslím,že jsem Vás pochopila dobře a nic Vám nepodsouvám ;)

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 24.8.12 21:24
@seznam.mih píše:
MP Lisbeth Já bych na to odvahu měla, akorát mě nějak deptá, že by to po mě hctělo, odkud ty věci jsou.

Tyto informace ovšem nejsou k nahrání fotky do Inspirace povinné, jen pokud se o to chcete s ostatními podělit.

Tereza

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 22:29

@Admin Módnípeklo.cz Tak to je pak naprostá paráda. Zatím však není čas ani nálada se fotit. Navíc plánuju se v blízké době ostříhat, tak člověk pak působí taky jinak.

Roseline
2319 příspěvků 24.8.12 22:51
Rozdělení podle věku

Měla bych připomínku ohledně rozdělení podle věku. Kategorie bych asi rozdělila jinak (20-30, 30-40, 50-60). Spadám totiž do kategorie 21-35 a věkové rozpětí se mi zdá příliš široké. Přece jenom se 20-ti letá studentka oblékne jinak než 35-ti letá manažerka.

Ara
25 příspěvků 24.8.12 22:57

Rozdělení podle věku nechápu vůbec.
To už by tu taky mohlo být rozdělení podle barvy pleti, nebo náboženství. To je stejně relevantní.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 24.8.12 23:41

@Roseline Případné změny věkových kategorií zvážíme.

Tereza

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.12 09:54

Já se chci zeptat v jakých městech všude lovíte inspiraci?

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 27.8.12 10:11

@seznam.mih Zatím se jedná o úlovky z Prahy, ale máme v úmyslu se rozjet i dál.

Tereza

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.12 10:22

A kolik lidí se skládá jako lovci inspirací? nebo se pořád jedná o jednoho člověka?

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 27.8.12 10:45

@seznam.mih V ulicích fotí zatím stejná dvojice slečen.

Tereza

Viktorie H.
664 příspěvků 27.8.12 12:56
@Opravdovy P. píše:
Podle mne tam lidé dávají své vohozy, aby se dozvěděli: tohle je pěkné, tohle ne, tohle je nuda (ano, i to třeba chtějí slyšet - někdo poradí doplněk, co by je nenapadl, a už to nuda být nemusí). Nechtějí primárně poradit (proto ne PORADNA), ale jen zhodnotit konkrétní model a případně vyslechnout, jak ho vylepšit. Že tam není (skoro žádné) peklo je celkem logické, kdo by ho tam dával.

S tím s Vámi souhlasím. Myslím, že v Inspiraci by se měly objevovat outfity, které jsou velmi pěkné a které jsou hodny inspirovat ostatní. V rubrice Co jsem měl/a dnes na sobě jsou outfity každodenní, např. já tam vkládám outfity, které se mi líbí, ale třeba mě zajímají názory ostatních, popř. rady. V poradně by měly být mimojiné kousky oblečení, se kterými si nevíme rady. Možná bych v rubrice Co jsem měl/a… bych to udělala následovně, něco jako v inspiraci, byly by zde fotky a po rozkliknutí by bylo možno pročíst názory a tak. Takhle se tím poklikat, to je hotové peklo.

Blair
359 příspěvků 27.8.12 12:57
@Viktorie H. píše:
Možná bych v rubrice Co jsem měl/a… bych to udělala následovně, něco jako v inspiraci, byly by zde fotky a po rozkliknutí by bylo možno pročíst názory a tak. Takhle se tím poklikat, to je hotové peklo.

Souhlasím, teď už je to docela chaos.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 6.9.12 14:14

Rozhodli jsme se na četné žádosti upravit koncept Inspirace. Nyní se poslední záložka jmenuje „Všechny outfity“ a je tam možné nahrávat outfit, který jste sestavili a v čem jste popřípadě vyrazili do ulic.

Pokud bude fotka ohodnocena kladně nebo se nám bude zdát inspirativní – může být přesunuta již do Inspirace. Ideově by se mohla překrývat s diskusním tématem Co jsem měl/a dnes na sobě. Ostatní mohou fotku komentovat a jejich námitky, pochvaly či rady budou přehledně na jednom místě pod danou fotografií. Tak by se mohl objem nahrávaných fotek zvětšit i o ty, kteří neměli dojem, že by byl jejich zvolený model hodnotitelný jako inspirace pro ostatní pekelnice a pekelníky.

Také došlo k úpravě procházení jednotlivých outfitů, kdy jde mezi nimi listovat (předchozí a další outfit) a není nutné klikat zpět. Věříme, že takto to bude uživatelsky příjemnější.

Tato sekce může oslovit mnohé, ať už ty, kteří se poohlížejí po něčem extravagantnějším nebo naopak hledají nositelné kombinace (např. do práce). Ovšem berte v potaz - že to, co pro někoho znamená nudné a fádní, může být pro jiného krokem vpřed.

Budeme rádi za jakékoliv připomínky a poznámky, ať už k nynějším úpravám nebo k celé Inspiraci.

Pěkný den,
Tereza

llolla
2102 příspěvků 6.9.12 14:51
@Ara píše:
Rozdělení podle věku nechápu vůbec.
To už by tu taky mohlo být rozdělení podle barvy pleti, nebo náboženství. To je stejně relevantní.

Roseline podle me myslela vekove katgorie, z nichz vybirate, jestli vam je 15-20, 21-35 atd. nikoliv ze by tak mely byt rozdeleny kategorie v inspiraci.

llolla
2102 příspěvků 6.9.12 14:58

@Admin Módnípeklo.cz
Parada, ted je to rubrika mnohem lepsi, prehlednejsi a logictejsi. Jeste bych se primlouvala za to, aby si kazdy mohl zvolit (nekde v nastaveni treba), jestli chce, aby se mu objevily pri otevreni rubriky bud Vsechny outfity, Inspirace, nebo Inspirace z ulice. Nevim, jestli je to resitelne, ale bylo by to fajn. Snad jsem se vyjadrila srozumitelne.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek