Nová rubrika Inspirace - Galerie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 6.9.12 15:10
@llolla píše:
Jeste bych se primlouvala za to, aby si kazdy mohl zvolit (nekde v nastaveni treba), jestli chce, aby se mu objevily pri otevreni rubriky bud Vsechny outfity, Inspirace, nebo Inspirace z ulice. Nevim, jestli je to resitelne, ale bylo by to fajn. Snad jsem se vyjadrila srozumitelne.

Bude také přidáno :-), máme ještě v plánu další úpravy a vylepšení. Klidně pište další nápady/připomínky, na vše postupně zaregujeme.

llolla
2102 příspěvků 1.10.12 06:30

@Admin Módnípeklo.cz
Můžu se zeptat, jaká jsou kritéria pro zařazení fotky do inspirace? Nemyslím do všech outfitů, nebo jak se ta podsložka jmenuje, ale přímo do Inspirace. Pochopila jsem to tak, že tam vy, admini, dáváte fotky s největším počtem zelených ramínek, ale tahle domněnka se mi teď nějak nepotvrzuje…

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 1.10.12 13:56

@llolla V sekci Inspirace jsou tři záložky:

• Inspirace z ulice - od Lovce inspirace z ulic
  • Inspirace - kde se zobrazuje Inspirace z ulice a podařené outfity z poslední záložky Všechny outfity (kvalitní fotka + nápaditý outfit).
  • Všechny outfity - vše pohromadě, kam může každý nahrát fotku a vyslechnout si názory, zda měl při oblékání šťastnou ruku - případně obdržet pekelnou kritiku.

adminka Tereza

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 5.12.12 19:20

Dnešní Inspirace z ulice byla na žádost dané slečny po přečtení komentářů smazána.

adminka Tereza

llolla
2102 příspěvků 24.12.12 20:14

@Admin Módnípeklo.cz
Přeju krásný Štědrý den, a omlouvám se, že obtěžuju o svátcích. Stává se mi, že se mi neukáže nový outfit ve složce Vaše outfity, ale jen v Nových komentářích (poté, co ho někdo okomentuje). je chyba v přijímači, nebo ve vysílači?

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 25.12.12 14:19

@llolla Rozhodně ve vysílači - opravíme :wink:

Pěkné Boží hody,

adminka Tereza

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 2.1.13 17:09

Novinkou jest: momentálně domlouváme Lovce i v moravské metropoli - Brně.

Dle dostupných informací se ještě tento týden nebudou v sekci Inspirace z ulice objevovat nové outfity.

Díky za pochopení a doufám, že vstup do roku '13 se všem vydařil :kytka:

adminka Tereza

Andy.X
43 příspěvků 16.1.13 21:45
Co se stalo s inspirací?

Nevíte, co se stalo s inspirací? Kam zmizel lovec?

Pinx
220 příspěvků 16.1.13 21:56

Taky sem si říkala, před Vánoci jen popřál hezké vátky a pak už jen ticho po pěšině… asi došla inspirace :D

Gräfin
2642 příspěvků 16.1.13 22:16

Nebo jsme všichni zabalení do kabátů a šál a lovec čeká na jaro až bude opravdu co fotit. Ostatně vzhledem ke stížnostem, že jeho fotky jsou na jedno brdo bych se tomu nedivila

Len
490 příspěvků 16.1.13 22:18

Adminka psala, že hledají/našli nového lovce, a proto je takový výpadek.

Pinx
220 příspěvků 17.1.13 11:14

S těma kabátama máte pravdu.. Ta zima je v tomhle hrozná, mám jedny pořádně zimní boty do sněhu a jeden zimní kabát a protože teď skoro nikde neodkládám, tak je celkem jedno, co mám pod tím.. Je to hrozně frustrující :( :D Už aby bylo jaro :D

Barr.b
143 příspěvků 17.1.13 19:29

@Pinx Přesně moje slova :)

alvapboudica
62 příspěvků 17.1.13 20:53
@Pinx píše:
S těma kabátama máte pravdu.. Ta zima je v tomhle hrozná, mám jedny pořádně zimní boty do sněhu a jeden zimní kabát a protože teď skoro nikde neodkládám, tak je celkem jedno, co mám pod tím.. Je to hrozně frustrující :( :D Už aby bylo jaro :D

Jaro by bylo fajn. Taky mi vadí kabát + boty.
Ale protože pořád nechci být stejná, tak hodně měním doplňky: kabelka, šála, rulavice, čepice. Když to jde brož do klopy nebo spona do šály. Dělám to spíš pro sebe než pro okolí. Prostě si zvednu náladu. Chodím do práce před sedmou - tma, vracím se - tma. Tak alespoň já jsem sem tam trochu jiná.

stric
762 příspěvků 18.1.13 12:29

Adminka napsala, že lovec má pauzu a že jednají s nějakým novým v Brně…

Verys-ek
226 příspěvků 18.1.13 14:07
@alvapboudica píše:
Jaro by bylo fajn. Taky mi vadí kabát + boty.
Ale protože pořád nechci být stejná, tak hodně měním doplňky: kabelka, šála, rulavice, čepice. Když to jde brož do klopy nebo spona do šály. Dělám to spíš pro sebe než pro okolí. Prostě si zvednu náladu. Chodím do práce před sedmou - tma, vracím se - tma. Tak alespoň já jsem sem tam trochu jiná.

Přesně tak. Já mám naopak zimu a oblečení s ní spojené moc ráda. Střídám kabáty i boty a miluju čepice:) a šály, takže barevně měním podle nálady. A stejně jako vy, do práce za tmy-z práce za tmy :(

Pinx
220 příspěvků 18.1.13 20:23

Tak to já i ty šály mám jen dvě, rukavice taky (těch teda dva páry :D), i čepici… Nevím, asi mi nějak nepřijde, že by to tyhle drobnosti nejak vytrhly.. Aspoň u mě :)

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 20.1.13 22:27

@Andy.X Lovec loví i v zasněžených ulicích, ale díky počasí je inspirace čím dál tím méně a nechceme za každou cenu dávat nějaké fotky - i když ve své podstatě inspirativní nejsou.

Ale snad se brzy nové fotografie v rubrice objeví.

adminka Tereza

Rahja
164 příspěvků 8.2.13 19:34

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:59

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 12.3.13 23:11

@Rahja
Dobrý den,

děkujeme za upozornění. Bloger uvedl u fotky zdroj: modnipeklo.cz - po najetí myši. I tak jsme rádi, že pro blogera z onadnes.cz byla fotka inspirací.

Adminka Maruška

misial
1396 příspěvků 12.3.13 23:19

@Admin Módnípeklo.cz Fotka to rozhodně není jedna a ačkoliv to není možná tak úplně záležitost pekla, zdroj „internet, modnipeklo.cz“ je opravdu ozdrojování jak prase…

Rahja
164 příspěvků 13.3.13 08:49

.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek